Додано
29.07.20 11:39:09
Флешмоб "Сварка як розділ життя"
Вітаю!Новий флешмоб від Ш А Д І А.Естефату мені передали Віка Скаттер і Мервешка.
А я передаю Ерін Кас та Лореін Владиславі.
Ну, що ж а зараз виставлю я вам таку міні-сварку Влада і Лізи. Змушені.Бек-вокаліст
- Елізабет, по тебе приїхав твій принц на білому Mercedes c220! - вигукую я, але здається, що дехто літає у хмарах.
- Елізабет Тейлор! - і тут вона вже звертає на мене увагу.
- Ой, вибач задумалася. - розгублено промовила Ліз.
- Та нічого з ким не траплялося.
- Ну і що ти тут забула? - нахабно промовив я після невеликої паузи.
- У мене були справи.
- Які ж то?
- Не скажу! І до речі ти порушив наші умови!
- Звідки ти це взяла? - занепокоєно спитав я.
- Відкрий свій сторі в Інстаграм.
Я швидко розблоковую телефон і відкриваю цей додаток. Ну, що ж це таке? На фото я цілую якусь шатенку.
- Лізо......- я хочу ледь щось сказати в своє виправдання, але мене різко перебивають.
- Мені не цікаво слухати твої пояснення, потрібно було вчора мізки включати перед тим, як пити алкоголь і цілувати якусь корову. - холодно мовила мене.
- Малявка, не треба пхати свого цікавого носика в справи дорослого хлопчика. Відколи я з нею, то часто забуваю про свій образ bad boy.
- Ой, пане дятле, забула у вас спитати, де я потрібна, і що мені роботи. - прогарчала на мене.
- Усе стоп! - промовив я, розуміючи, що ми обоє не знайдемо компроміс, а мені, ще з нею у Туреччині бути.
- Чому це ти тут командуєш? - схоже це руде стерво сьогодні налаштоване на серйозну сварку, але я повинен, ще заїхати сьогодні в магазин і купити собі нову репутацію я б сказав, але на жаль ні, всього лиш новий телефон.
- Лізо, тут люди, будь ласка, не галасуй. - увічливо попросив я.
Розділ 9.
- Елізабет Тейлор! - і тут вона вже звертає на мене увагу.
- Ой, вибач задумалася. - розгублено промовила Ліз.
- Та нічого з ким не траплялося.
- Ну і що ти тут забула? - нахабно промовив я після невеликої паузи.
- У мене були справи.
- Які ж то?
- Не скажу! І до речі ти порушив наші умови!
- Звідки ти це взяла? - занепокоєно спитав я.
- Відкрий свій сторі в Інстаграм.
Я швидко розблоковую телефон і відкриваю цей додаток. Ну, що ж це таке? На фото я цілую якусь шатенку.
- Лізо......- я хочу ледь щось сказати в своє виправдання, але мене різко перебивають.
- Мені не цікаво слухати твої пояснення, потрібно було вчора мізки включати перед тим, як пити алкоголь і цілувати якусь корову. - холодно мовила мене.
- Малявка, не треба пхати свого цікавого носика в справи дорослого хлопчика. Відколи я з нею, то часто забуваю про свій образ bad boy.
- Ой, пане дятле, забула у вас спитати, де я потрібна, і що мені роботи. - прогарчала на мене.
- Усе стоп! - промовив я, розуміючи, що ми обоє не знайдемо компроміс, а мені, ще з нею у Туреччині бути.
- Чому це ти тут командуєш? - схоже це руде стерво сьогодні налаштоване на серйозну сварку, але я повинен, ще заїхати сьогодні в магазин і купити собі нову репутацію я б сказав, але на жаль ні, всього лиш новий телефон.
- Лізо, тут люди, будь ласка, не галасуй. - увічливо попросив я.
Розділ 9.
Лілі Віолет
125
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ не читала цю книгу, і чомусь до мене не доходило, що ж відбувається)), але явно щось цікавеньке, і головний герой точно не раз наламав дров)))
Дякую, що позначили мене (кожний проділ, мого дивного псевдоніма вставили)))
Успіхів й натхнення))
Ш А Д І А, Дякую. ❤️Вам також успіхів і натхнення
Дякую, люба, за передачу естафети! Обов'язково візьму участь.
Такий уривочок цікавий... ❤️❤️❤️:)
Лореін Владислава, Вже чекаю на твій блог)) ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати