Як милі чубляться - то лише любляться. Флешмоб.

Вітаю всіх авторів і читачів!

Я знов до флешмобу за власним бажанням. Чомусь в моїх творах немає жодної сварки. Так, напружені моменти є. Навіть емоційні розставання. Але не сваряться мої герої. Та от знайшла уривок, в якому навіть не сварка, а таке собі веселе протистояння. Якщо ви ще не читали оповідання "Сто і одне неЩастя", запрошую, а гарним настроєм забезпечу)))

"Я милувалася чарівними квітами, коли ззаду почула голос:

– Де рушник, яким ти розтиралася?

Здивовано обернулася:

– Який рушник? – та вмить згадала настанови у машині й ледь чутно додала: – У шафі…

За хвильку, що гість витратив на вивчення вмісту шафи, він повернувся з рожевим рушником та ошелешив мене фразою:

– Роздягайся!

– Що!!! – щиро обурилася. – Ах ти ж маніяк!

Я схопила перше, що трапилось під руку (а трапився пульт від телевізора), і, розмахуючи ним, крикнула:

– Не підходь до мене!

Та незабаром усю мою рішучість скрутили у вузлик та притиснули обличчям до дивану, а пухнастий халат здерли, оголивши спину й залишивши прикривати самі сідниці.

– Рятуйте! – несамовито заволала.

– Ти чого? – у голосі спокій та здивування. – Я ж тебе не вбиваю.

І тут я відчула, як рожевий рушник в його руках перетворився на наждачний папір. Краще б убивав! Мою спину обпекло вогнем, здавалося, що клаптями по живому знімають шкіру.

– А-а-а!!!! – зривала я голос. – Ти садист! Ти збоченець! Я сама тебе вб’ю! Я очі твої безсоромні видряпаю! Я твою глузливу посмішку натягну на…

Мою емоційну тираду поглинула поверхня дивана, якою мені категорично закрили рота. І тортури нарешті припинилися.

Мій кат піднявся, взяв щось зі столу та поклав біля мене.

– Вставай, одягайся! – почула я. – Це розігріваюча мазь. Розітри груди. САМА! – виділив він і вийшов з кімнати.

Я підскочила, як обпечена, і почала розтиратися маззю з різким запахом. Не вистачало, щоб він продовжив! Хоча від тієї нещадної екзекуції я відчувала у тілі теплоту та легкість. Це було приємно. Тільки йому  ніколи в цьому не зізнаюся!"

На цьому міцно обіймаю, ваша Ана Пест.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інка Вікторова
28.07.2020, 09:01:50

Супер уривок!!

avatar
Крися
28.07.2020, 05:46:51

Дякую за цікавий уривочок :)

Ана Пест
28.07.2020, 06:38:18

Крися, На здоров'ячко!))))

Інші блоги
Візуал по оновленню
— Це не те, що я хотіла почути! — А що ти хочеш почути? — Любомир різко встав і підійшов до мене, потягнув мене за руку до себе і різко притиснув до себе. Однією рукою міцно притискав мене до себе за талію, іншою схопив
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Букнет — це місце, де оживає магія
Привіт, мої любі читачі та колеги-автори! ​Знаєте, письменництво — це часто доволі самотня праця. Ти сидиш наодинці з чистим аркушем, перебираєш слова, сперечаєшся з власними персонажами... Але коли ти приносиш свою
⚡останні години знижки на Інеску⚡
❣️Друзі, не пропустіть❣️ Знижка на книгу За власним (не)бажанням буде тільки до півночі. — Що ти там бачиш? — вирвалося в мене пискляво, майже благально. Він не відповів, тільки через поштовх підняв очі і зазирнув
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше