Додано
28.07.20 00:22:55
Як милі чубляться - то лише любляться. Флешмоб.
Вітаю всіх авторів і читачів!
Я знов до флешмобу за власним бажанням. Чомусь в моїх творах немає жодної сварки. Так, напружені моменти є. Навіть емоційні розставання. Але не сваряться мої герої. Та от знайшла уривок, в якому навіть не сварка, а таке собі веселе протистояння. Якщо ви ще не читали оповідання "Сто і одне неЩастя", запрошую, а гарним настроєм забезпечу)))"Я милувалася чарівними квітами, коли ззаду почула голос:
– Де рушник, яким ти розтиралася?
Здивовано обернулася:
– Який рушник? – та вмить згадала настанови у машині й ледь чутно додала: – У шафі…
За хвильку, що гість витратив на вивчення вмісту шафи, він повернувся з рожевим рушником та ошелешив мене фразою:
– Роздягайся!
– Що!!! – щиро обурилася. – Ах ти ж маніяк!
Я схопила перше, що трапилось під руку (а трапився пульт від телевізора), і, розмахуючи ним, крикнула:
– Не підходь до мене!
Та незабаром усю мою рішучість скрутили у вузлик та притиснули обличчям до дивану, а пухнастий халат здерли, оголивши спину й залишивши прикривати самі сідниці.
– Рятуйте! – несамовито заволала.
– Ти чого? – у голосі спокій та здивування. – Я ж тебе не вбиваю.
І тут я відчула, як рожевий рушник в його руках перетворився на наждачний папір. Краще б убивав! Мою спину обпекло вогнем, здавалося, що клаптями по живому знімають шкіру.
– А-а-а!!!! – зривала я голос. – Ти садист! Ти збоченець! Я сама тебе вб’ю! Я очі твої безсоромні видряпаю! Я твою глузливу посмішку натягну на…
Мою емоційну тираду поглинула поверхня дивана, якою мені категорично закрили рота. І тортури нарешті припинилися.
Мій кат піднявся, взяв щось зі столу та поклав біля мене.
– Вставай, одягайся! – почула я. – Це розігріваюча мазь. Розітри груди. САМА! – виділив він і вийшов з кімнати.
Я підскочила, як обпечена, і почала розтиратися маззю з різким запахом. Не вистачало, щоб він продовжив! Хоча від тієї нещадної екзекуції я відчувала у тілі теплоту та легкість. Це було приємно. Тільки йому ніколи в цьому не зізнаюся!"
На цьому міцно обіймаю, ваша Ана Пест.
Ана Пест
162
відслідковують
Інші блоги
— Це не те, що я хотіла почути!
— А що ти хочеш почути? — Любомир різко встав і підійшов до мене, потягнув мене за руку до себе і різко притиснув до себе. Однією рукою міцно притискав мене до себе за талію, іншою схопив
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Привіт, мої любі читачі та колеги-автори! Знаєте, письменництво — це часто доволі самотня праця. Ти сидиш наодинці з чистим аркушем, перебираєш слова, сперечаєшся з власними персонажами... Але коли ти приносиш свою
❣️Друзі, не пропустіть❣️ Знижка на книгу За власним (не)бажанням буде тільки до півночі. — Що ти там бачиш? — вирвалося в мене пискляво, майже благально. Він не відповів, тільки через поштовх підняв очі і зазирнув
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСупер уривок!!
Дякую за цікавий уривочок :)
Крися, На здоров'ячко!))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати