Чи писати бонусну главу?

Привіт всім. Історія Павла та Ясі майже підійшла до свого завершення. Ще одна глава та епілог. І у мене з'явилося запитання. Чи писати мені бонусну главу? Річ у тім, що бонусна глава не буде ні від Павла, ні від Ясі. А від Алекса. У цій главі головних героїв впринципі не буде. У ній будуть події, які відбувалися тоді коли наші герої були в іншому більш важливішому для них місці. Ця глава трохи розкриє сюжет на подальші книги. 

А сьогодні глава від Павла і фінал турніру який вони так довго чекали. Оновлення о 8:00.

Фрагмент глави:

День "ікс". Стадіон гуде, суперники впевнені у своїй непереможності, а я... я досі бачу вчорашній вечір. Білий коридор травмпункту замість зеленого газону. Еластичний бинт, що стягує її ногу, замість яскравих стрічок.

Яся вчора плакала так, ніби втратила щось безцінне. Не через біль — фізичний біль вона терпіла мовчки. Вона плакала, бо не зможе вийти на поле разом зі мною. Дивно, як швидко змінилися наші світи. Раніше вона навіть не дивилася в бік воріт, а сьогодні її серце розривається, бо вона не зможе бути частиною цього футбольного божевілля на самому полі. Вона залишилася на трибунах, але я знаю: вона поруч. І цей бинт на її нозі — моя головна мотивація не схибити.

Шум стадіону накочувався на поле гігантськими хвилями, від яких здригався навіть бетон під ногами. Команди вже вишикувалися в центрі, суддя перевіряв годинник, а я звично сканував трибуни. Сектор за сектором, ряд за рядом. Я шукав ту єдину крапку, яка давала мені сили дихати в цьому розпеченому повітрі.

І я знайшов її.

Вона сиділа в першому ряду, трохи осторонь від лави запасних. На фоні тисяч фанатів Яся виділялася яскравою червоною плямою. На ній була та сама джерсі, яку ми з хлопцями подарували їй після нашої спільної перемоги. Коли вона розвернулася до сусідки, я побачив її коліно, стягнуте білим еластичним бинтом. Вона намагалася посміхатися, махала прапорцем, але я знав: кожен рух дається їй через біль — і фізичний, і той, що в душі, від неможливості вийти на цей газон разом зі мною.

Всім гарного дня та мирного неба. Бережіть себе та рідних.

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

✨✨✨

Тетяна Степанкевич, ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Павелко
08.04.2026, 14:08:42

Пишіть як відчуваєте. Якщо дійсно хочете щось додати і воно рветься до основної історії, то звісно пишіть☺️❤️⭐

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
08.04.2026, 19:46:06

Вікторія Грош (Rouce), То дайте волю своїй уяві і най пальці йдуть в танок по клавіатурі☺️❤️✨

avatar
Кі Цуне
08.04.2026, 09:56:33

♥️♥️♥️

Кі Цуне, ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
08.04.2026, 12:32:02

Гадаю, що писати. Мені таке завжди подобається - як продовження основної історії.

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
08.04.2026, 17:27:50

Вікторія Грош (Rouce), О, це от прямо прикольно дуже ))

avatar
Мельська Наталі
08.04.2026, 13:58:38

Я дуже люблю бонусні розділи, але тут радше як це відчуваєте ви, автор!

Мельська Наталі, Все ж думаю, що додаткова глава буде)

avatar
Неба Крайчик
08.04.2026, 10:43:28

Мені здається це індивідуально.

Неба Крайчик, Дякую за вашу думку ♥️

avatar
Христина Вілем
08.04.2026, 10:12:23

❤️❤️❤️

Христина Вілем, ♥️♥️♥️

avatar
Кіт Анатолій
08.04.2026, 10:08:08

Звичайно писати ♥️

Кіт Анатолій, Дякую за вашу думку ♥️

avatar
Ольха Елдер
08.04.2026, 09:30:17

Люблю додаткові розділи) Вони як бальзам для читача ⭐✨ Але інколи історії їх не потребують ♥️♥️♥️

Ольха Елдер, Тут ви абсолютно праві, іноді книги не потребують бонусних глав, тому таке й питання ♥️♥️♥️

Колись думала про додатковий розділ від другорядного персонажа, але чомусь ставлячи крапку ця ідея завжди відпадала.

Катерина Винокурова, Ось і у мене спочатку було бажання, по ім зникло, а зараз знову з'явилося.

avatar
Ася Кас
08.04.2026, 08:58:39

❤️❣️❤️

Ася Кас, ❤️❤️❤️

avatar
Кетрін Сі
08.04.2026, 08:39:43

Читачі люблять такі глави ❤️ Тому думаю, що варто написати

Кетрін Сі, Напевно, що все ж напишу, бо ви маєте рацію ❤️

avatar
Ромул Шерідан
08.04.2026, 07:56:37

Якщо є що сказати — то так. А очевидно, що таки є))

Ромул Шерідан, Так, є що сказати))

avatar
Ганна Літвін
08.04.2026, 07:46:58

❤️❤️❤️

Ганна Літвін, ❤️❤️❤️

Якщо Вам важливо показати ці події - пишіть)
Я так аж дві написала, і доволі великі, бо не могла залишити тих другорядних персонажів без гарної фінальної крапки)

Джул, Ці події важливі для наступних книг, але вже не до цієї)

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
Спочатку в ліжко, а потім в серце
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше