Жахіття через страх та гумор. Флешмоб.

Вітаю усіх авторів і читачів!

Ой як подобаються мені ці тематичні флешмоби! Скільки цікавинок поповнило мою бібліотеку завдяки ним. Дуже вдячна усім організаторам цих масових дійств, а за "страшненький" особисто Ірині Ярошенко. Чекати власну естафетну паличку можна довго (а її можуть передати комусь іншому). Коли ж є чим поділитися, то навіщо зволікати, можна піти й проти правил.)))  Ось я і вирішила представити пару уривочків, щоб полоскотати ваші нерви.

Погляд з потойбіччя

"Стас зобразив на обличчі провину та із скорботним виглядом наблизився до труни. На кілька хвилин запала тиша. Дівчата, що стояли позаду, аж зіщулилися від тривожного передчуття. Тимур нервово почав вибивати пальцями дріб на поверхні стола. Лише Павло стояв осторонь, з головою занурившись у світ інтернету, геть незважаючи на те, що відбувалося в кімнаті.

Раптом горе-дотепник обернувся, помахав над головою руками, привертаючи до себе увагу та промовив:

– Мазур, готуй свою мобілку. – Паша здивовано підвів очі, а Стас нетерпляче продовжив: – Ну, чого витріщився? Вмикай камеру, зараз буде шоу! – і зовсім, як у кіно, додав страшним голосом: – Моторошне шоу…!

Він зачекав, коли Павло налаштує камеру телефону, а потім показово вклонився і урочисто проказав:

– Пані і панове, представляю вашій увазі виставу «Вій».

Поки глядачі ошелешено дивилися на Стасові кривляння, він повернувся до труни і протягнув хриплим потойбічним голосом:

– Підійміть мені повіки… - в той же час підняв повіки покійнику, відкриваючи мертві очі з нерухомими зіницями. То був невидючий погляд, проте кожен з присутніх, включаючи жартівника Стаса, відчув, як ті очі уп'ялися саме в нього."

Перед світанком - найтемніше

"Коли темряву між деревами розірвала примарна жаринка, парубок вирішив, що то знов збирається розквітнути якась чарівна квітка. Та коли дрібний вогник не перетворився на міфічну рослину, а збільшився у розмірах, ставши завбільшки з купальське багаття, хлопець злякався не на жарт. У нього спітніли долоні, волосся на голові заворушилося, а від вогнища повіяло холодом.

У полум’ї горіло опудало Марени: воно страшно корчилося у вогні, викручувалося, наче від болю, являючи Василеві всі несказані дитячі жахіття, але не згорало. А коли на огидній солом’яній пиці в судомних корчах відкрився чорний бездонний, наче провалля рот, він готовий був кинутися навтьоки, але заціпенів від страху й пальцем не міг поворухнути.

А з того провалля глухо, наче з льоху, линув моторошний голос, який вихолоджував душу, а серце заповнював чистим без домішок жахом:

– Ти програв! Ти втратив свій скарб. Ти втратив свій розум. Ти втратив свою силу. Ти втрачаєш себе! Невдовзі ти розчинишся у своїх страхах і перестанеш існувати. Тепер поверни вогню те, що йому належить! Кинь квітку у полум’я!

Від тих слів Василько, наче від сну прокинувся:

– Що за чортівня! Як не хочуть нечисті квітку мені віддавати! Цілий квест мені тут влаштували! Та дзуськи вам! Не дочекаєтеся! – він різким рухом скинув з себе заціпеніння та з розбігу стрибнув прямо в середину палаючого вогнища."

Сподіваюся вам було страшно. А може й весело. А якщо виникло бажання дізнатися, що було далі, ласкаво прошу.

Міцно обіймаю, ваша Ана Пест.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ярина Король
27.07.2020, 17:18:49

Таки страшнувато! Я б на ніч такого точно не читала, тільки зранку, щоб до вечора забути!)))

Показати 4 відповіді
Ярина Король
27.07.2020, 17:38:52

Ана Пест, Дякую!)

avatar
Олеся
27.07.2020, 16:33:48

Моторошно!:)

Показати 2 відповіді
Олеся
27.07.2020, 16:52:17

Ана Пест, це точно:) я читала:)

avatar
Мар'яна Доля
27.07.2020, 16:18:49

Ой, дуже страшно! Першого оповідання не читала, тепер додала в свої плани))

Ана Пест
27.07.2020, 16:39:43

Мар'яна Доля, Уривок з першого оповідання вже був у "цвинтарному" флешмобі. Дійсно історія моторошна. ))

avatar
Лія Щеглова
27.07.2020, 16:13:54

о, ще страшилки))) першу не читала, друга - знайома))

Ана Пест
27.07.2020, 16:20:08

Лія Щеглова, А першу мені якось і писати було страшнувато, що вже говорити про вичитувати))) І ще, ніколи не думала, що можу бути настільки кровожерливою 0_0 ))))

Інші блоги
♥️передплата на Викрадену♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
6к прочитань на останніх правках ;)
Я кайфую, 6к❤️ Це звісно не сотні тисяч, і не мільйони як в інших авторів, але це 6 тисяч. Мої! Мої 6к❤️ Я вас, бляха, люблю ❤️ Ви - чудо ;) ❤️
Оновлення!
Любі читачі, сьогодні вийшов новий розділ книги Перший зорепад. Плато злиття Запрошую вас зазирнути в цю історію! Кожні сто років у Сфері Фіяловеннія звільняється місце в Пантеоні Дванадцятьох, і молоді Боги мають
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше