Нестандартна відповідь на просте питання

З невеличкою затримкою, але не без задоволення, все ж приймаю естафету від товариша angelnik.

На booknet у мене всього два твори. Тому відповідати чому саме ця платформа, я не буду. Так вже вийшло. Одного разу нас звела мережа, от і обертаюсь десь поряд, на далеких орбітах. До всього, саме зараз, я більше орієнтуюсь на конкурси, тому не тримаюсь однієї площадки. 

А от відповісти на питання "Чому я пишу?" все ж спробую.
Приємного читання Друзі!
 

Соло на клавіатурі.

 

Чому я пишу? Все просто і складно одночасно.

Я читач. Читач з великим для свого віку стажем. Коли одного разу Батько підкинув мені “Левів Ельдорадо” Карсака я не зміг добити їх навіть до половини. Не той був вік та не той автор. Книга повинна потрапляти до рук у єдино вірний момент.  Ми починаємо любити тексти тоді, коли до наших рук потрапляють правильні, та потрібні, книжки. Дайте дитині Достоєвського, не пояснивши що до чого, і вона зненавидить читання назавжди. Покладіть до рук “Тигроловів” Багряного, у той самий, єдино вірний момент - і ви отримаєте читача, що знає, що до чого.

Ми вчимося любити та ненавидіти тексти все життя. Чорні літери на білому екрані є відбитком нашого шляху у цьому світі. Хтось - читає. А хтось - пише.
Колись, у кляті, та такі давні дев'яності, двоюрідний брат, чувак, що пройшов бісову купу всього, навіть був автором "Мого комп'ютера Ігрового" (А для тих хто в темі, це скаже дуже багато), підігнав мені книжечку Лукяненка, “Лабиринт отражений”. Потім були “Фальшивые зеркала” та “Линия грез”. 

Товариш по дитячим іграм приніс касторване видання Желязни.
Подмостки Амбера, отражения великого города и маяк на острове Кабра, вкрали мій спокій назавжди.

Потім були Брати Стругацькі. Так, з великої літери. У них я навчився - як можливо писати просто про складне. Так просто, про таке складне, що деякі твори я перечитую і досі. ”Пикник на обочине” и Редерик Шухарт, Сашка Привалов и Макс Камерер, ви зі мною назавжди.

А потім, що ж потім?

Думка - я можу не гірше (звичайно, тоді ніт, але) 

Спроби. Нескінчені, складні та безплідні.
Перші тексти. Вичитування та злам мізків.

Коректура.

Текст як поезія. Рима, там де її не повинно бути.

Текст як музика. Ні кроку назад.

Я в темі. Я не вмію інакше.

Текст.

Чому я пишу?

Дивіться вище.
Текст.    

Прокляття, та щастя моє. 

 

С. Довлатову присвячую.

(Вчителів не обирають)

 

З хитрючою посмішкою, бо мені відомо яким словом мене згадають, та величезним задоволенням передаю естафетну паличку неперевершеній та магічній у володінні стосунками людськими Улясі
Бо гра має продовжуватись!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Ост
23.07.2020, 20:54:25

Як точно написано "Книга повинна потрапляти до рук у єдино вірний момент". Дякую за цікаву розповідь))

Sandr
04.09.2020, 22:23:23

Анна Ост, Дяк. Тому, що так це і є :)

avatar
Уляся Смольська
23.07.2020, 21:39:19

Ох, ти ж...яка радість))) Вельми вдячна, Майстре ;)

Sandr
24.07.2020, 00:11:28

Уляся Смольська, Ну, за Майстра, звичайно дякую. (Ти ж давно зрозуміла, що то був не просто персонаж з Ілюзії Реальності)
Крутить в пальцях мідний олівець та посміхається.

avatar
Уляся Смольська
23.07.2020, 21:41:53

Шикарно написано! Краще і не скажеш!

avatar
Angelnik
23.07.2020, 20:43:00

Дякую за чудову розповідь, друже! Спасибі, що поділився своєю історією, мені насправді було дуже цікаво дізнатися з чого та як все почалося. Читав із величезним задоволенням!

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Тримай мене міцніше буде недоступна
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше