Полум'яний привіт

Слава Україні! 

 Передаю усім полум'яний привіт. Затримувати вас довгими сентенціями не буду.

 Оскільки маю багаторічну традицію давати на кожну нову сотню добровольців, що підписалися на мою сторінку, знижку на певну книгу, то повідомляю, що сьогодні у мене знижка на арійця.

“І хто ж той арієць”? - подумають підписники.

 Арієць - чоловік, що хотів жити за принципами. Бажав правдивості, аби в майбутньому бути вільним від кримінальних замашок батька та дядька. Напевно, він ще б довго тлумився зі своїми бажаннями, але доля підкинула йому зустріч з дівчиною, яка не боялася бути собою. Звісно ж, від цього моменту й закрутилося.

Я не давала знижку на цю книгу понад рік. Вчора як зайшла, як глянула - так і здивувалася. Тому ловіть момент, бо знову чекатимете рік))

Полум'я в долонях

AD_4nXefpVm4zrEmq8qgx9JHg9wMJ6JuLQx8AdZNaRjcBqwWeepniTpx7LEX4U4CGt_V1xsLg8Ai7VMbRPDaAHvf4W4YJR_tn4s8CQWeYN1ljBeOdIp73RCYYYoqzCHAcKeu0uI1JFIk56rCquvyXmeroA?key=2UcwZUdnIIQ-7Esronhd6A

І хай згорить москва!

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна
14.12.2024, 13:51:52

Зробіть знижку і на стареньку книгу "ой мамо, не лайте")))

Інна Камікадз
14.12.2024, 14:03:35

Анна, Замовлення прийнято))

avatar
Таісія
12.12.2024, 14:05:04

Добре, що нагадали за цю книжку) Я перший раз її читала взимку, мабуть, час і цієї зими перечитати. Класна книга, незабутні герої, які нам потім ще зустрінуться в Грішниках (якщо не помиляюсь)

Показати 3 відповіді
Таісія
13.12.2024, 09:08:01

Lara, Точно) Дякую, що нагадали)

avatar
Olena Ostash
12.12.2024, 22:45:14

Йой, як тим новим підписникам повезло. Читайте, не пошкодуєте. Ні одна книга Інни не потребує додаткової реклами. Але то життєві історії, і всі засолуговують бути прочитаними і почутими. Погоджуюсь з Лілією Квітковою, переживаю лиш за одне., щоб не пішов збій . Бо в мене вся бібліотека Інни. Створена окрема папка .

Інна Камікадз
13.12.2024, 07:24:08

Olena Ostash, Без реклами ніяк, на жаль. Зараз все на ній тримається, тому я дуже вдячна вам за ваші слова

avatar
Лілія Квіткова
12.12.2024, 22:34:18

Файна історія, файна пара.
В мене самий більший страх, що піде якийсь збій і всі ваші книги мені треба буде знов купляти :)))). Бо перечитую їх вздовж і впоперек.
І хай згорить!

Інна Камікадз
13.12.2024, 07:23:23

Лілія Квіткова, Як буде збій, то, може, нарешті буде друк))

avatar
liliysjka
12.12.2024, 21:17:01

Це єдиний приклад, коли добре,що погана пам'ять, бо можна щороку перечитувати, як нові історії)))

Інна Камікадз
12.12.2024, 21:18:52

liliysjka, Хоч десь плюс))

avatar
Inna
12.12.2024, 19:32:58

Дякую за знижку! Давно хотіла прочитати! Хай горить і палає вже швидше та яскравіше!

Інна Камікадз
12.12.2024, 19:38:43

Inna, тоді купуйте, коли трапилася така нагода)

avatar
Kate Mag
12.12.2024, 11:01:11

До тла хай вигорить! Хто знає, скільки про це треба писати/бажати/думати, щоб всесвіт наблизив виконання?

Показати 4 відповіді
Kate Mag
12.12.2024, 18:38:42

Інна Камікадз, Хороших батьків не б'ють))) Щодо гурту - готова єднатись лише на адекватні ідеї. А цю ідею по-іншому і не назвеш;)

avatar
Марія Тарасюк
12.12.2024, 13:32:28

От треба так. І знову перечитую, пригадуючи полум'яну історію

Інна Камікадз
12.12.2024, 13:55:34

Марія Тарасюк, Бо вони дуже класні))

Давно придбала, але ще не дійшла прочитати. Напевно час настав!
Хай згорить дотла!

Інна Камікадз
12.12.2024, 13:54:13

Христина Погранична, Давно час настав! Арієць класний

Полум'яна пара! Знову трішки оновила пам'ять про них. Заворожують, як і всі ваші герої.
Нехай згорить!♥️♥️♥️

Інна Камікадз
12.12.2024, 11:38:08

Наталья Русанова, До тла!

avatar
Олена Гушпит
12.12.2024, 10:55:27

Він спіймав свою перемогу і втримав, а вона надала прискорення його змінам!!! ❤️❤️❤️ Вогняна пара!!! )))
До тла!!!!!!!!!!

Інна Камікадз
12.12.2024, 11:37:21

Олена Гушпит, Йому треба був поштовх, і Вікторія його дала

avatar
Svetlana Mischenko
12.12.2024, 10:25:52

Вони знайшли один одного!!!! Хай зникне!!!

Інна Камікадз
12.12.2024, 11:34:24

Svetlana Mischenko, Доля звела))

Інші блоги
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше