"Вулкан для Венери" - фінальне слово

Ну що ж, «Вулкан для Венери» офіційно завершено! Зізнаюся, ця книга забрала у мене дуже багато сил (мабуть, більше, ніж будь-яка до цього)))! Легко було описувати місця і події, важче було створити характери героїв)

 


Самій цікаво дізнаватися, як творилися улюблені романи, тож за традицією, розкажу трохи про закулісся свого)


1. Сюжет. Насправді все почалося з ідеї створити історичний любовний роман на подібну тематику. Мало йтися про дівчину, яку видали за старшого удвічі дворянина, а у нього тут син, якому не подобається мачуха. Однак я все ж вирішила переробити твір під сучасність. У початковому варіанті було ще багато ходів, але врешті я значно спростила сюжет і перші глави перекроювала по кілька разів. До речі, задумуючи цю книгу, я тішилася: ну все, точно, роман не скотиться у надмірну романтику. І що?! Скотився) Я вкотре переконалася, що писати драму – не моє, і звернула у русло романтики)


2. Герої. Маленькі факти про імена. Спочатку Віру мали звати по-іншому, але я вибрала ім’я, найбільш співзвучне до імені Венера. Для книги шукала назву, у якій просто був би натяк на вулкани, але згадала міфологію і тоді вже вирішила закрутити всю цю катавасію з Венерою і Вулканом) Щодо імені героя, то я одразу вирішила, що воно має починатися на літеру Т (така от авторська заморочка))). Спочатку планувався Тарас, але тоді з’явилася ідея з Тимофій-Тиміш-Тім (насправді імені Тимофій сама не люблю, тому й взяла за основну форму Тиміш))).


3. Локації. Усі місця, згадані у книзі, і їхні описи повністю реальні. Навіть вілла Марченків і бар Сергія мають свої прототипи (хіба що ресторан Пако вигаданий). Згрішила хіба що з мушлями у Корралехо – пляжі там не надто вже прикрашені витворами моря, зате такі мушлі водяться на іншому пляжі Фуертевентури, тож довелося трохи перенести їх))


4. Процес. Я писала роман близько трьох місяців. Процес забирає у мене досить багато часу. Але не тому, що друкую повільно, а тому, що багато обдумую і редагую)) Перш ніж сідати за клавіатуру, я вже точно знаю, що маю писати. Тому кожна глава визріває спочатку у голові, народжуються діалоги, які я записую на всьому, що попаде під руку, відшліфовую їх, а вже потім сідаю записувати і систематизувати все)) Оскільки моя основна робота теж пов’язана з писаниною, на творчість вистачає сил не щодня, але на обдумування все ж час знаходиться – іноді у моїй голові книга вже у фіналі, та на папері записана лише до половини)) Але це дозволяє відфільтровувати все зайве, навіть не записуючи його. До того ж, кожна глава редагується щонайменше разів 3-4 до того, як остаточно побачить світ. І особливо трепетно я ставлюся саме до діалогів) Тому так довго і пишу :) (Ну і ще, якщо чесно, мені просто подобається розтягувати задоволення)))

 

Ось так все й було. І насамкінець хочу подякувати усім, хто читав і коментував! Це додає наснаги більше писати, робити текст кращим! Особливо для людини, яка має звичку не дороблювати почате (ох, маю такий грішок), відповідальність перед іншими додає стимулу. Тож дякую вам за цей стимул!


Писатиму далі! І чекаю вас з новою книгою наступної суботи!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Когут
19.07.2020, 22:31:30

О!! Цей твір - смачна шоколадка Баунті- райська насолода!!)) Цікаво почитати про деталі ) дякую, що поділилися!!!

Устина Цаль
20.07.2020, 07:05:57

Олена Когут, Цікаве порівняння, дякую))

avatar
Ліна Алекс
19.07.2020, 20:02:41

Цікаво дізнатися процес створення. Зізнаюся, я теж перш ніж писати довго обдумую сюжет, локації, шукаю інформацію, насичуюся так би мовити потрібною атмосферою. І теж раніше мала таку звичку - кидати на пів дорозі (щоправда, було це задовго до моєї появи тут).
Бажаю вам наснаги, нових прекрасних ідей для створення не менш чудових історій. Я отримувала насолоду, читаючи "Венеру", книга справді заслуговує на кращі позиції, повірте мені як дуже перебірливому читачу))

Показати 2 відповіді
Ліна Алекс
19.07.2020, 20:33:15

Устина Цаль, Дуже приємно, що помітили))
Вдячна за побажання!

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше