Флешмоб "Клаві-Мем" від Solomia Star)):)

Салют усім!

Ось я знову маю змогу взяти участь у черговому креативному флешмобі, який почала Solomia Star. За що їй велике дякую. Отримала естфету від Пелін Ерміш, за що їй теж велике спасибі. 

Умови дуже прості! Все, що вам потрібно - це запастись клавіатурою та найкращими мемчиками;)

*меми можуть бути на будь-якій мові*

Ось таких чотири запитання на вас чекають:
1. Як відбувається ваше перезавантаження від текстів та ідей? Як відволікаєтесь? Поділіться лайфхаком, як не бути зомбі;)
2. В якому зі створених вами персонажі більше всього рис вашого характеру? Хто ви?
3. Ваше фото, або фото із запчастин вашого тіла(палець, коліно, випавший волос і т.п.;) ;
4. Мем, який характеризує ту негідницю хорошу людину, яка посміла дати вам цю естафетно-чарівну паличку)

Головна умова - кожний пункт підкріплюйте відповідним мемчиком, або фото!

Копіюйте весь текст, який виділений курсивом і вставляйте в свій естафетний блог, який потрібно обов'язково передати іншому.

Естафету передаю: Asteriya, Анні Тейлор, Блакитноокій та Julia Rivera

 

Що ж, відповім на питання, впевнена, що в дізнаєтеся про мене того, чого не знали.

Поїхали!

 

1. Дуже просто:

      

 

2. Впевнено можу віднести себе до образу Енні Брейк із мого "Болю". Мало хто знає, (хоча тут напевно не знає ніхто), але я така ж як вона, деякі її риси - це мої риси, і її сила... Не хочу вихвалятися, (страшно не люблю), але я користувалася авторитетом серед однолітків, саме своєю силою відрізнялася і відрізняюся від інших. Та в цьому є свої плюси)

 

3.  Хоча я не розумію навіщо це, але тримайте:

(Я не люблю фотографуватися, це все що можу запропонувати, тому задовільйтеся цим¯\_(ツ)_/¯. ТІльки для вас моя ручка. Обличчя показувати поки не хочу, і надалі буду авторкою-інкогніто ( ͡~ ͜ʖ ͡°))

 

4. Я  трохи не зрозуміла цей пункт, тому зроблю по-своєму)

      

(нікого не хочу образитиʕ•ᴥ•ʔ)

Так, я інтроверт. Тадам! Ось і всі новини(*´∀`) Це тільки в мережах я така весела і товариська. Ну ще це:

     

 

Закидала я вас мемами, коротше. Зате вони повінсть відображають мене (๑˃̵ᴗ˂̵)ﻭ

Хорошого дня, любі!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Asteriya
04.07.2020, 21:37:43

Ух ти, квітко, скільки цікавого! У нас доволі багато схожого, адже інтроверт я теж страшний і музику до смерті люблю х)))))). До, речі, та фотка, яку ти взяла для другого пункту, просто відпадна! Де таку відрила??))) Мені сподобалась естафета, хоча приймаю я її від тебе з малим бажанням :''''). Не впевнена, чи вийде невдовзі таке зробити, але спробую). Коротше, дякую, що передала (навіть якщо я на тебе через це трохи зла, пахахах). Обіймаю)))))).

Мілена Міліган
04.07.2020, 22:16:04

Asteriya, Ту фотку відрила у Пінтересті, пощастило на неї наткнутися. Навіть не хвилюйся, у тебе все вийде) Ти тільки спробуй) Для мене це теж було чимось новим, та мені було тільки в радість поділиться трішечки "мною". Дякую, тобі люба)))):)

avatar
Пелін Ерміш
04.07.2020, 16:02:40

Дуже круто♥️♥️

Мілена Міліган
04.07.2020, 16:44:46

Пелін Ерміш, дякую, сонце))

avatar
Блакитноока
04.07.2020, 16:25:55

Як круто❤️❤️ Обов'язково візьму участь❤️

Мілена Міліган
04.07.2020, 16:44:29

Блакитноока, Спасибі)))

avatar
Анна Тейлор
04.07.2020, 15:25:35

Дууууже класно і весело ))) Обов'язково приймаю естафету ❤️❤️❤️

Мілена Міліган
04.07.2020, 15:27:22

Анна Тейлор, Спасибі, сонце. Очікую і на твою естафету. Цікаво буде почитати))

avatar
Віка Скаттер
04.07.2020, 15:13:42

Дуже круто)) Меми так вдало підібрані?

Мілена Міліган
04.07.2020, 15:20:23

Віка Скаттер, Дякую, люба. Довелося пошукати відповідні)))

avatar
Solomia Star
04.07.2020, 15:00:07

Клас)♥

Мілена Міліган
04.07.2020, 15:01:19

Solomia Star, Спасибі, люба. І дякую за флешмоб))♥♥♥

Інші блоги
підтримка та дарк роман
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
Готові до того, що емоції плескатимуть через край?
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
А ви вже бачили? Ще одна моя новинка!❤️
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
Чужими вулицями
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше