Додано
07.05.20 13:03:48
Нові одежинки для книг
Вітаю усіх авторів і читачів!
Наречена
Сьогодні перевдягла парочку своїх робіт. Фотошоп мені підступно не кориться)))), але ми знайшли спільну мову з Канвою))))
Наречена
Коли кохання є символом щастя? А коли воно стає згубою? Руслана закохалася в Ярослава безтямно. Не слухала ані ворожку, ані власне серце.Та що принесло те почуття в її душу та в її життя? А чи закохався Ярослав? Можливо надто пізно він зрозумів глибину того, що відчував до дівчини, яку звабив.... чи то вона звабила його своєю цнотою?
Легенда про лелеку
Щастя для Ішана було в коханій дружині, для неї ж щастя не було повним... Та не знали вони, що Доля приготувала для них, в якому вигляді щастя спуститься з-під хмар. І чи готовий Ішан нести відповідальнвсть за це? Чи не покладеться він на Долю? Чи докладе зусиль для збереження усього що має...
Запрошую до читання оновлених книжечок!
Тепло обіймаю, Ана Пест.
Ана Пест
162
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Їхні діалоги це мистецтво! Можливо сам би Квентін Тарантіно пустив би скупу одиноку сльозу, якби знав українську, зависав на букнеті і випадково відкрив "Кет. Вальс крові"
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтигарні обкладинки, як і твори)
Лія Щеглова, Дякую! Стрибаю від радості))))
Гарні обкладинки, притягують погляд.
Ліна Алекс, Дякую! Приємно, що сподобалися))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати