Нова обкладинка!

Привітики, читачі)

Я створила новий одяг для своєї книги "Хлопець у моєму вікні". Так, книга вже закінчилась, а я змінила обкладинку?? просто випадково натрапила на пасуючу картинку і вирішила трішки оновити вигляд книги. Сподіваюсь, я не зробила гірше, і вам нова обкладинка сподобається) ❤️

P.S Вже сьогодні - завтра постараюсь викласти нову книгу фентезі "Сяйво життя". Надіюсь, вона вас зацікавить.

Всіх люблю

Ваша Ню ❤️❤️❤️ 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Radianta
24.04.2020, 20:34:12

Оу, гірше не стало ))) думаю, що нова обкладинка створює таку ж загадковість, як і стара )) але особисто мені перша більше подобалась проте, це тільки моя думка )) І до речі, як закінчу з деяким справами, то дочитаю твою книженцію ;) О, і дякую за зірочку до моєї книги ❤️

Показати 2 відповіді
Radianta
24.04.2020, 20:48:45

Нютa, Знаю ))) там із кожним новим розділом стає дедалі цікавіше )) і закінчувати її незабаром буду, може, тоді й почитаєш ;) і дякую за такі приємні слова❤️

Інші блоги
Моя улюблена рубрика токсичний ШІ
The Cure — «The Lovecats» у машині... Серйозно? Наскільки ж це "в лоб". Автор вважає своїх читачів ідіотами, які без пісні про котів не зрозуміють метафору з кішкою і прізвиськом? Наступного разу увімкніть їм "Мурку",
Туди, звідки не повертаються
О 18:00 нова глава "Хоругви Землі" Козаки отримують перші справжні відповіді про колонію. Але разом із ними приходить розуміння, що запитань стало тільки більше. Хто такий Кобзар насправді? Що чекає за воротами?
ПІснІ На ВІршІ… Мої та Мого тата ;)
"Ще трохи поживу" вірш мого батька - військового: "У пеклі..." мій вірш зі збірки "Сад випадкових рим": Як вам? Тільки не звертайте увагу на "занавеску"))))) ПиСи, ще більше цікавого в моєму телеграм
Силу тертя аби з ким не вчать ☺️
Усім привіт ☺️ Сьогодні в оновленнні "У ліжку з Морозом" Макар свідомо, а може й, ні, підставив Ксенію перед сестрою. ☺️ Не можу тримати Вас в завислому стані, тому сьогодні о 12.00 з'явиться ще одна глава,
А як би ви поступили?
Моя книга наближається до фіналу, і ця сцена я не можу перестати думати про це. Щоб ви зробили в данній ситуації? Підставили себе під удар? Мені було б цікаво. Він розуміє що ціль вона і пікап несеться саме в бік пасажира...секунди
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше