Нова історія вже скоро!

Засумували без мене?

Нічого, я це виправлю!

Прем'єра нової книги!

1 квітня 2020

"У ВСЬОМУ ВИНЕН ОБ'ЄКТИВ"

Це буде не звичайна історія кохання! 

Як я писала цю історію? Все просто. Щіпотка гумору, трішки романтики, ложечка сексу і трішки інтриги, багато любові, не менше ненависті... Загалом, нічогеньку таку історію заварила)) 

А якщо серйозно, то це буде історія звичайної студентки, яка заробляє фотозйомками та розбещеного мажорчика, який думав, що весь світ у його ніг. Буде гаряче, нервово, романтично, підступно. Я познайомлю вас з іграми багатіїв!

"Він зірав зі мною у жорстоку гру, але навіть не здогадувався, якою жорстокою я стану по фіналу гри!"

"Я грав її почуттями, поки не закохався сам!"

Прем'єра 1 квітня 2020!

Не пропускай!

А поки тисни "відстежувати автора", щоб бачити оновлення та сторіночку Інстаграм, де зазвичай публікую анонси нових частин.

Ще одна моя книга "Таємниця одного вечора", для тих, хто ще з нею не знайомий.

Цілую, дорогенькі.

P.S. Залишилося зовсім трішечки)

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Зоряна
21.03.2020, 17:43:51

Ох чекаю! Чути гореним! Буде гаряче як і в першій книзі. Хто не читав прочитайте ви не пожалієте! Ох дякую вам за ці історії! Це кайф ♥️♥️

Кетрін Вайт
21.03.2020, 17:47:41

Дякую, Зорянко))) приємно читати такі відгуки)))

Чекаю з нетерпінням,бачу буде цікаво.

Кетрін Вайт
21.03.2020, 17:26:48

Ох, сама вже не можу дочекатися))))

Інші блоги
Скоро завершення❤️
Вітаю, любі друзі❤️ Скоро добігає кінця моєї першої частини книги) зовсім скоро ми дізнаємося, хто насправді "МОНСТР" і що чекає далі Алісу Грановську?) Щиро вдячна всім, хто дійсно читає і ставить запитання, завдяки
Доброго ранку!
Давненько щось я про них не нагадувала! Кет сиділа за столиком навпроти Любомира і розмішувала пінку у своєму лате довше, ніж варто було. — Скажу прямо, — вона нарешті наважилася, — я знаю, що ти не людина.
Герої мене катують! Хелп))
Я дещо поплутала дні оновлень, тому події з цього блогу вийдуть сьогодні опівночі)))) — Дай пройти, — він рвонувся у моїх руках. Сильний, зараза. Зрушив мене з місця. Але потім глянув у мої очі. В його погляді палала
Самовпевнений Макар втрачає магнетизм? ヅ
Усім спокійного вечора п'ятниці ☺️ Книга "У ліжку з Морозом" активно оновлюється і між героями відбувається один із переломних моментів: вони зустрілися на весіллі друзів. І якщо Ксенія знала про це, то
Завтра старт новинки.
Вітаю, мої любі!❤️ Завтра 6 червня о 6:00 стартує моя новиночка. Без позначки 18+ Легка книга для цікавого читання літніми вечорами❤️ ❤️бос та підлегла ❤️фіктивні стосунки ❤️протистояння
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше