Додано
21.03.20 17:17:20
Нова історія вже скоро!
Засумували без мене?
Нічого, я це виправлю!
Прем'єра нової книги!
1 квітня 2020
"У ВСЬОМУ ВИНЕН ОБ'ЄКТИВ"
Це буде не звичайна історія кохання!
Як я писала цю історію? Все просто. Щіпотка гумору, трішки романтики, ложечка сексу і трішки інтриги, багато любові, не менше ненависті... Загалом, нічогеньку таку історію заварила))
А якщо серйозно, то це буде історія звичайної студентки, яка заробляє фотозйомками та розбещеного мажорчика, який думав, що весь світ у його ніг. Буде гаряче, нервово, романтично, підступно. Я познайомлю вас з іграми багатіїв!
"Він зірав зі мною у жорстоку гру, але навіть не здогадувався, якою жорстокою я стану по фіналу гри!"
"Я грав її почуттями, поки не закохався сам!"
Прем'єра 1 квітня 2020!
Не пропускай!
А поки тисни "відстежувати автора", щоб бачити оновлення та сторіночку Інстаграм, де зазвичай публікую анонси нових частин.
Ще одна моя книга "Таємниця одного вечора", для тих, хто ще з нею не знайомий.
Цілую, дорогенькі.
P.S. Залишилося зовсім трішечки)
Кетрін Вайт
1327
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі друзі❤️
Скоро добігає кінця моєї першої частини книги) зовсім скоро ми дізнаємося, хто насправді "МОНСТР" і що чекає далі Алісу Грановську?)
Щиро вдячна всім, хто дійсно читає і ставить запитання, завдяки
Давненько щось я про них не нагадувала! Кет сиділа за столиком навпроти Любомира і розмішувала пінку у своєму лате довше, ніж варто було. — Скажу прямо, — вона нарешті наважилася, — я знаю, що ти не людина.
Я дещо поплутала дні оновлень, тому події з цього блогу вийдуть сьогодні опівночі)))) — Дай пройти, — він рвонувся у моїх руках. Сильний, зараза. Зрушив мене з місця. Але потім глянув у мої очі. В його погляді палала
Усім спокійного вечора п'ятниці ☺️ Книга "У ліжку з Морозом" активно оновлюється і між героями відбувається один із переломних моментів: вони зустрілися на весіллі друзів. І якщо Ксенія знала про це, то
Вітаю, мої любі!❤️ Завтра 6 червня о 6:00 стартує моя новиночка. Без позначки 18+ Легка книга для цікавого читання літніми вечорами❤️ ❤️бос та підлегла ❤️фіктивні стосунки ❤️протистояння
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх чекаю! Чути гореним! Буде гаряче як і в першій книзі. Хто не читав прочитайте ви не пожалієте! Ох дякую вам за ці історії! Це кайф ♥️♥️
Дякую, Зорянко))) приємно читати такі відгуки)))
Чекаю з нетерпінням,бачу буде цікаво.
Ох, сама вже не можу дочекатися))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати