Епілог на замовлення ;)

Дорогі читачі!

Хто читав мої «Очевидні речі», так би мовити «у прямому ефірі», доки виходили, знає, що після останнього розділу я зробила сюрприз – епілог на замовлення.

Тепер подумала і вирішила зробити цю «рубрику» постійною, для кожної книги. Тож на черзі епілог на замовлення для любовного роману «Не хвойда».

Що це означає?

Книга офіційно завершена сьогодні, після викладки фінального розділу. І якщо завершення припало Вам до смаку, можете спокійно відкладати книгу і чекати моїх новинок))

АЛЕ читачі, які ще не хочуть розлучатися з героями, можуть залишити тут або в коментарях до книги свої запитання/побажання до епілогу – і щось з того я неодмінно втілю. Звісно, у мене, як авторки, є своє бачення того, що може й не може бути сказане в епілозі (більше того, наразі у мене кілька варіантів епілогу, і я не знаю, до якого схилитися))). Звісно, побажання можуть кардинально відрізнятися, тож при всій охоті втілити все не вийде. Проте можна поставити собі такий виклик і разом з тим запросити читачів до активної участі у долях героїв))

Тож якщо Ви дочитали або якраз дочитуєте роман «Не хвойда», залишайте свої ідеї (тут або в коментарях до книги) щодо того, що ще хочете дізнатися про Гордія та Ксеню, яку б сцену з їхнього майбутнього хотіли побачити, або може на сторінках я не дала відповіді на якісь Ваші запитання?

Залишати запитання/побажання можна до вівторка, 17.03.2020 включно, а вже у суботу, 21.03.2020, Вас чекатиме епілог.

Дякую за хвилинку уваги, чекаю Ваших ідей!)

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Хвилювалася за Ксеню, начебто вона моя подруга. Хотілося б дізнатися на кого вона навчалася, скільки діточок у них було. Буду з нетерпінням чекати на епилог,та нову книгу.

Устина Цаль
13.03.2020, 12:51:31

Рада, що історія Ксені Вас так пройняла! Дякую за відповідь, беру до уваги!

avatar
Мар'яна Доля
13.03.2020, 11:27:32

Дуже цікава ідея))

Устина Цаль
13.03.2020, 11:31:47

Дякую) Хочеться знати бачення і бажання читачів))

avatar
Зоряна
13.03.2020, 11:11:48

Я довіряю вам. Тому всі карти вам в руки) Дякую за цю неймовірну історію. Я в захваті. Непередати словами. Це бомба♥️

Устина Цаль
13.03.2020, 11:13:35

Дякую, приємно це чути!)

Інші блоги
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Пастка
Доброго дня, шановні читачі! Пропоную вашій увазі перші розділи нового оповідання "Пастка". Оповідання розміщую в режимі чернетки, тому можуть бути помилки та одруківки.
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Вони пережили найважчу ніч. ❤️
Іноді найбільші битви виграються не зброєю. Не силою. Не помстою. А просто міцно стиснутою рукою людини, яку кохаєш. У новому розділі Алессандро та Еліза нарешті зустрічають ту, заради кого пройшли весь цей шлях. Маленька
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше