Додано
11.02.20 21:22:20
Улюблені герої
Ех, давно вже я тут не писала...) А надихнули мене пости подруги. Хоч вона теж вже опублікувала свою першу книгу, але продовжує вести блог (мені б її послідовність!). Ось і я вирішила знову написати сюди.
А створила я цей допис для того, щоб запитати у Вас, читачі, чи Вам цікавіше було б читати наступним продовження історії Леї та Кеснера, чи побачити щось нове, познайомитись з новими героями?
Всім вдалого вечора ;)
Віолетта Євтушенко
587
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ чекаю на нову книгу. Цікаво прочитати ще щось, побачити новий сюжет і познайомитись з новими героями. Я вважаю, що це допоможе зрозуміти тебе як автора з різних сторін, оцінити різні історії, і я впевнена, що нам сподобається. Проте на продовження історії Леї теж чекаю з нетерпінням, і думаю, що якраз книга з іншими героями зробить це очікування ще цікавішим і бажанішим. Тому дуууже чекаю на твої нові творіння.
Дякую за такий коментар) я постараюсь не розчарувати!
Готова читати нову книгу!
Хоч вже)
Але думаю усім цікаво як там склались у Леї та Кеснера робочі та особисті стосунки, як налагодилось їх життя! Тому другу частину ми теж чекаємо :) особливо ті люди, для яких Ти відкрилась як автор вперше саме цією книгою
Дякую) Я постараюсь задовільнити всіх, хто читав «за зачиненими дверима» новими напрацюваннями)
Мені буде дуууже цікаво прочитати продовження Леї та Кеснера , але , якщо почнеш щось нове - це водночас збереже та трошки відтягне інтригу 2ої частини, яку ми так чекаємо :) , та водночас відкриє щось нове читачам:) головне - не зупиняйся :)
Дякую) Твоя думка дуже вагома для мене!)
Сміливо поєднуй задумане: ми раді будемо дізнаватися ще більше деталей про продовження стосунків між Леєю та Кеснером, ну і, звичайно, куди ж без нових героїв?) Вони зроблять детектив ще цікавішим і багатограннішим. Удачі тобі! Чекатиму продовження історії!
Дякую! Я наразі планую нову історію з новими героями, щоб встигнути скучити за Леєю і Кеснером..)
Хотілося б продовження історії Леї та Кеснера... Я вже чекаю
Дякую за Вашу відповідь)
Мені подобалась історія Леї та Кеснера, але так, як я трішки знаю про твої майбутні плани, то дуже хочу познайомитись з новими героями.
Дякую :)
ПС. Сподіваюсь, ти здогадалась, що це ти мене надихнула написати в блог)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати