" На межі" - книга, що варта вашої уваги!

Доброго дня, мої любі читачі! 

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від читання книги " На Межі " двох чудових авторів Вікторія Задорська та Іса Тарк .

Це книга про дівчину, яка страждає від хвороби, що робить її особливою і не такою як усі. Як на мене, то ця книга дійсно варта вашої уваги,  тому що сюжет в неї доволі цікавий і головне полягає в тому, що нічого подібного я ще не читала. Шкода лише, що книга зараз в процесі написання і доводиться з нетерпінням чекати на новеньку главу, щоб нарешті дізнатися,  що ж там буде далі. Та в цьому є і свій плюс! Цікавість до книги підігрівається все більше і більше з кожною секундою очікування.

Я дуже сподіваюся, що і вам ця книга припаде до душі і ви знайдете вільню хвилинку, щоб звернути на неї увагу. Ви знаєте, що часу у мене теж доволі мало і читаю інших авторів я вкрай рідко, але на цю книгу довелося виділити час. Вона справді  варта уваги читача!

Якщо вам дійсно стало цікаво, ось посилання на книгу https://litnet.com/uk/book/na-mezh-b197463

Залишу тут анотацію щоб ви краще розуміли про що йде мова)

Моє життя – це купа заборон! Мені не можна перебувати в людних місцях, не можна користуватися ножами, не можна закохуватися. Та з останнім я не впоралась... Я переїхала в велике місто. Закохатися виявилося надто просто. Та що тепер робити? Чому перше кохання настільки сильне, що не відпускає все життя? Для чого світ зіштовхує нас? Нам не бути разом. Адже, якщо наважимося піддатися почуттям, – катастрофи не оминути.

Приємного і цікавого вам читання! Ви в мене найкращі!!!)))

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
nina onana
06.02.2020, 13:31:23

Неймовірна історія!

avatar
Стефанія Лін
25.01.2020, 10:09:41

Гарна історія, дійсно варта уваги))) Дякую за відгук))) Дівчаткам натхнення і вдячних читачів))

Стефанія Лін, спасибі Стеф)))) дуже та дуже приємно)))

Велика дякую за такий теплий відгук!!! Неймовірно приємно)))

Уляна Пас
24.01.2020, 19:25:52

Ви заслуговуєте найкращих слів! Молодці)

avatar
Іса Тарк
24.01.2020, 12:47:54

Дякую за відгук!!!!
Дуже приємно, що вам сподобалась наша з Вікою робота!!!!!

Показати 2 відповіді
Іса Тарк
24.01.2020, 18:04:17

Уляна Пас, Щиро дякую!!!

avatar
Софія Чайка
24.01.2020, 15:19:32

Чудова історія, це точно!

avatar
Daria Hrygorets
24.01.2020, 09:24:45

Цілком погоджуюсь. Дуже цікава і захоплююча історія. Таку варто читати всім.

Уляна Пас
24.01.2020, 13:14:26

Звичайно!)

avatar
Зоряна
24.01.2020, 09:18:10

Так це неймовірна книга. Читала з захопленням. Ці автори завжди дивують.

Уляна Пас
24.01.2020, 09:22:22

І я так думаю)

Інші блоги
Що таке право Глеха?
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше