Книгу "Вовча зграя" завершено! Чи буде далі?

Вчора виклав останній розділ своєї книги - "Вовча зграя". Сказати, що я нічого не відчув, не покотилася у мене по щоці сльоза - це цинічно брехати самому собі та своїм читачам. Шлях письменника складний, викладений із переживань, страждань, поразок та перемог. А ще екстазу, якщо не сказати оргазму, коли закінчив ще одну книгу! 
Але знову ж таки, поруч із щастям крокує незадно сум та спустошення, адже закінчилася ще одна історія, улюблені, виплекані фантазією персонажі та сюжет. Твоя дитина вийшла в світ дорослою та самостійною, і лише вищій силі відомо, як на неї відреагує жорстока реальність.
Однак не сталася б "Зграя", якби не увага та коментарі читачів, їх підтримка та зацікавленість даним творінням. Це ж, курва його матір, неймовірно мотивує, і дописати книгу дозволило саме думка читачів!
Ви круті, і я щасливий із розуміння того, що рухаюся у правильному напрямку. Усе для Вас, усе завдяки Вам...Ну гаразд, не буду ігнорувати і власні зусилля, вони були значними, колосальними.

І зараз, коли тут написано чимало, усе одно залишається питання: "А чи буде продовження?!"

Чесно, міг би відповісти тут і зараз, поставити жирну крапку або ж дати читачам надію...Але не буду, залишу інтригу для тих, хто досі не прочитав або ж читає книгу.

Отож, це один із етапів...третя моя повноцінна книга, яку Ви, любі читачі, маєте можливість оцінити сповна!

Чи ж закінчилося Полювання? Дізнайтеся знизу за посиланням!

Фантастики багато не буває, і мало не здасться!

https://litnet.com/uk/book/vovcha-zgraya-b156430

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліна Алекс
19.12.2019, 12:08:17

Вітаю із завершенням книги! Читаю потихеньку, коли маю час, тепер буде стимул швидше дочитати.

Назар Мулик
19.12.2019, 12:21:28

Вдячний Вам! Сподіваюся, книга не розчарую)

avatar
Алиса Ольгич
19.12.2019, 10:32:53

Ще раз віаю із завершенням! Творчої наснаги та щирих читачів.

Показати 2 відповіді
Алиса Ольгич
19.12.2019, 11:20:02

Назар Мулик, В планах на найближчий час. Уже руки сверблять нарешті прочитати! Не сумніваюся, що сподобається)))

avatar
Dana
19.12.2019, 10:41:27

зі святом, і все таки чекаємо цього продовження)))бо все таки залишилось чимало питань, на які ми можемо і самі дати відповідь, але все таки хочеться поринути у світ вашої шаленої фантазії))
Дякую і натхнення вам та вашій Музі)))

Назар Мулик
19.12.2019, 10:56:16

Dana, Дякую Вам, як постійному читачу! Дякую за підтримку!

avatar
Ірина Ярошенко
19.12.2019, 10:30:11

Вітаю із завершенням! Бажаю натхнення для подальшої роботи!

Показати 2 відповіді
Ірина Ярошенко
19.12.2019, 10:35:26

Назар Мулик, Дякую)

Інші блоги
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Моє тіло тремтить від його слів...❤️новий розділ
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» Моє тіло тремтить від його слів. Спати разом… я ніколи ні з ким не спала. Може, я хроплю? Може, якось негарно сплю з роззявленим
Моя без правил. І повернення
Запрошую до гарячої новинки Софії Анрі “Моя без правил”❤️ Вона — хороша дівчинка. Він — хлопець, якого боїться пів міста. Таємничий незнайомець у масці. Небезпечний. Самовпевнений. І абсолютно
Невеликий спойлер до завтрашнього оновлення
Академія забороненої магії вже завтра 25 червня о 12:00: Після всіх подій Еліна і Кайден нарешті отримають кілька відповідей. Але, як це часто буває, кожна відповідь принесе нові запитання. А ще між ними відбудеться розмова,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше