"Дарунки небес". Повернення з кріокамери.

Вітаю усіх авторів і читачів!

Взагалі-то не хочеться говорити про труднощі, та куди без них! А вони виникають у мене з написанням романів.))) Якось ніколи не писала великих творів. Точніше, починала... Вже близько десятка розпочатих.) Мені ближче оповідання, їхній сюжет легше умістити в малу кількість сторінок. Їх я обов'язково закінчую)))

Трохи більше року тому почала писати й викладати роман "Дарунки небес, або опіки душі". Там кілька героїв, історію кожного я придумала, продумала і навіть записала. Виклала кілька глав. Та сталось так, що декілька місяців я не мала можливості зайти на Літнет. А коли повернулася, мій роман вже був у "замороженому стані". Кілька разів намагалася сісти за нього, та з'являлись інші проекти, конкурси, а він так і залишився в льодовому панцирі.

Сьогодні я нарешті наважилася повернути роман до життя. Сподіваюся вам буде цікаво спостерігати за долями головних героїв.

Анотація до книги "Дарунки небес, або опіки душі":
Люся, Катя, Уля і Марина та їхній лицар Кирило дружать з першого дня в університеті. Їх затягують студентські будні: лекції, семінари, стоси конспектів, рефератів, посиденьки в читальній залі або в буфеті.Та не лише буремне студентське життя поглинуло їхній життєвий простір, а й буремні почуття, що заповнили їхні душі. Як складуться долі п`ятірки друзів? Хто з них отримає від неба дарунки, а хто опіки?..

Буду щаслива бачити вас серед своїх читачів!

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Тохи нагадаю про пригоди Катрусі
Їхні діалоги це мистецтво! Можливо сам би Квентін Тарантіно пустив би скупу одиноку сльозу, якби знав українську, зависав на букнеті і випадково відкрив "Кет. Вальс крові"
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше