Трохи про поезію

Вітаю усіх авторів і читачів!

Сьогодні хочу поговорити про поетичну творчість.

Багато хто з письменників бавився в юнацькі роки поезією. Для когось вона стає розрадою, для когось терапією, для когось способом реалізувати власний творчий потенціал, для когось стає сходинкою до великих прозових творів. А для когось стає частиною життя. Як от для мене.

Саме з поезією я брала участь в першому в своєму житті літературному конкурсі. Це було найпереможніше в моєму житті третє місце! Це знаковий для мене вірш не лише через конкурс, а й через те, що став першим, написаним мною українською. І то не просто вірш, а балада, Балада про кохання

 

Писала вірші про все: про природу, про близьких людей, про дітей, про рідний край, про кохання. Саме віршів про кохання у мене, певно, найбільше. Тому я й зібрала свої почуття у пристрасну збірочку "Я прийду в твої сни..."

А як ви ставитеся до поезії? Чи захоплювались написанням віршів у юнацькі роки? Чи, можливо, наразі бавитеся? А чи навпаки серйозно ставитеся до власної поетичної творчості?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліна Алекс
22.11.2019, 20:22:43

З поезією зараз складніше, для неї потрібен певний настрій. Маю списаних два товстих зошити з віршами, але російською. Колись вчителька моя надихнула мене і я почала писати українською. Виходило доволі непогано і, як виявилось, рідною мовою легше і красивіше. Тут є збірка моїх віршів. Зараз переключилась на прозу, лірика якось у мене не на часі.

Показати 2 відповіді
Ліна Алекс
23.11.2019, 09:52:55

Ана Пест, Буду дуже вдячна за вашу увагу.
Натхнення!

avatar
Lena Kindness
22.11.2019, 20:15:49

Мені подобоються Ваші вірші також! Милозвучні та тендітні. Сама ж пишу з юнацтва, та здебільшого за якимось великим поривом. Тож, так, маю таке хоббі, як віршуваня. Своєрідна терапія, типу як покричати у лісі, обійнявши дерево. ?

Ана Пест
23.11.2019, 08:43:53

Lena Kindness, Дякую, що відгукнулися! Напевно будь-яка творчість має терапевтичний ефект))) Та поетична здається настільки первинною і природньою, що, думаю, нею, як і лісом, лікували депресію, неврози і поганий настрій не одне століття))))

avatar
Мар'яна Доля
22.11.2019, 20:01:10

У вас гарні вірші, мені сподобалися. Я в дитинстві і юності багато віршувала, зараз перейшла на прозу, хоча іноді теж буває настрій, коли слова складаються в поетичні рядки))

Ана Пест
23.11.2019, 08:30:59

Мар'яна Доля, Дякую за чудову оцінку! Так, в юнацькі роки і моє поетичне натхнення текло стрімким потоком. А зараз даю йому волю лише, коли нестримно рветься назовні.

Інші блоги
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Тохи нагадаю про пригоди Катрусі
Їхні діалоги це мистецтво! Можливо сам би Квентін Тарантіно пустив би скупу одиноку сльозу, якби знав українську, зависав на букнеті і випадково відкрив "Кет. Вальс крові"
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше