Додано
10.09.19 15:22:56
"Божена" їде на 26 Book Forum
Дорогі читачі!
Я багато міркувала над тим де і як відбудеться перша презентація мого першого роману:)
Думала, що "Божена" побачить світ у рідному містечку, або в місті де й розгортаються події у книзі.
Але ні.
Не там...
Друзі!
Щиро запрошую вас до Львова на 26 Book Forum
22 вересня
11:00–11:45 — Автограф-сесія і презентація книги «Божена».
вул. Миколи Коперника
Палац Мистецтв
Стенд №237.
Чекаю на вас!
Аліна Червоноока
112
відслідковують
Інші блоги
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю!
А як прийшли до такого успіху?) Мені як початківцю цікаво які кроки варто пройти? Дякую!)
Домовились!) Підпишусь і слідкуватиму)))
А в мене "Божена" вже на книжковій полиці))
Iryna Roshka, В однієї з перших! ;) Дякую за увагу до моєї творчості та підтримку!:))
Класно!! Вітаю!!!
Дякую:) Це справді дуже класно!)))
Вітаю! Так чудово, що у Вашому місті знайшлися люди, які підтримали видання книги. Вітаю з презентацією! Львівський форум - це круто!
Дуже дякую. Я тішуся, що "Божена" із конкурсного роману перетворилася у комерційний проект. На даному етапі становлення для мене це важливо. Мова навіть не про матеріальну сторону, а про усвідомлення того, що хтось готовий інвестувати ресурси у те, що я створюю.
Вітаю. Ви видавали книгу власним коштом?
Спасибі, навзаєм:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати