❖ Якщо один сходить з розуму – це патологія. Якщо двоє і більше – це вже вечірка.

Я пишу про контрастних персонажів, яскраві емоції й моменти, в яких характер проявляється в різних формах. В моїх історіях багато внутрішніх суперечностей, незручних почуттів і ситуацій. І трошечки творчого божевілля.

Жанри можуть змінюватися – усе залежить від настрою історії, яка проситься назовні.

Буду рада новим знайомствам і спілкуванню ♥︎
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше