-
Поділитися
- Поскаржитися
❖ Якщо один сходить з розуму – це патологія. Якщо двоє і більше – це вже вечірка.
Я пишу про контрастних персонажів, яскраві емоції й моменти, в яких характер проявляється в різних формах. В моїх історіях багато внутрішніх суперечностей, незручних почуттів і ситуацій. І трошечки творчого божевілля.
Жанри можуть змінюватися – усе залежить від настрою історії, яка проситься назовні.
Буду рада новим знайомствам і спілкуванню ♥︎
Я пишу про контрастних персонажів, яскраві емоції й моменти, в яких характер проявляється в різних формах. В моїх історіях багато внутрішніх суперечностей, незручних почуттів і ситуацій. І трошечки творчого божевілля.
Жанри можуть змінюватися – усе залежить від настрою історії, яка проситься назовні.
Буду рада новим знайомствам і спілкуванню ♥︎