338 464
Анотація до книги "Зірка у долонях"
Я думала, що мою матір вбили, аби заволодіти нашими статками. Та тепер здається, що метою вбивці була я сама. Адже він впевнений, що зможе володіти мною.
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
Щоб помститись й втекти від нього, я готова зникнути назавжди, підписавшись на участь в секретному проєкті Глобальної ради Землі з освоєння нових світів. Тепер буду однією з перших колонізаторів планети Скоріон, яку наша влада віддала в нагороду колишнім бійцям елітних земних військ, створених в минулому для боротьби з космічними загарбниками. Це Бестіари, досконалі вбивці, котрі добровільно пройшли через генетичні й біонічні модифікації заради захисту земної раси. Справжні звірі, як багато хто вважає. І тепер, за умовами контракту, я маю стати дружиною одного з них. Однак мій обранець чекає зовсім на іншу жінку. Упс...
різниця у віцівладний геройніжна героїня
“Щоб врятувати своє життя, вона приймає ризиковану пропозицію. Але тепер її життя залежить від Бестіара – могутнього воїна-звіра, який очікував зовсім іншу обраницю. Чим завершать непрості взаємини? Рекомендую, захопливо!”
“Щоб втекти від убивці, вона погодилася на небезпечну місію – колонізацію далекої планети. Але тепер її доля пов’язана з Бестіаром, воїном-звіром, який чекав на зовсім іншу дружину. Чи зможе між ними розквітнути кохання?”
Зміст книги: 58 глав
Останнє оновлення: 22 дн. тому
1 068 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКНИГА ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНОЮ,
проте писатиметься в КОМФОРТНОМУ для мене темпі.
Це початок нового циклу і я хочу ретельно все продумати й прописати, щоб вам було смачно читати не тільки цю історію, а й наступні. Дякую за розуміння.
дякую! коли чекати на продовження? дуже цікаво
Дуже цікаво, чекаю на продовження.
Дуже захопливо, круто, дякую, чекаю)
Захопливе продовження та інтригуючий сюжет тримають у напрузі! Чекаю продовження
Боже я й не помітила що цій книзі вже більше року. Таке враження, що лише вчора почала читати) Сюжет настільки особливий, що і не забула нічого))) До речі) Скоро фінал?)
Цікаво… отже сподіваюсь ми тут познайомимось з її батьком, ким би він не був
Клас, як цікаво ))) Зої вся як мед, а Герті напів … ))) цікаво дуже!)
Ура, дякую за продовження!!!!!!
Цікаво, батько бестіар. Дякую вам за проду ♥️♥️♥️
Овва, як все закручено! Круто! Дякую :)
Ого, ще секрети минулого?...
Дякую
Ого то батьком може взагалі бути зхаалтарець? ого
О-йой..!!! А що то Зої так ружевіє та оченята ховає..?!? Подобаються обидва..?!? .. То в чому проблема..?!?… Обранцю фіолетово,а ці два аж притьохкують біля неї..!!!..
Що..?!? Але… як..?!?.. Як її мамі вдалося..?!? А хто ж батько..?!?.. Ох ти ж бляха… новина..!!!!!!!…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Ого! Дякую! Несподіваний поворот, тепер цікаво чи будуть нові родичі:)
Цю книгу однозначно буду перечитувати ще раз. Стільки цікавих сюжетних поворотів, що я просто в захваті. Цікаво було б почитати історію про інших мешканців Скоріона, Зої наприклад, з її чоловіками)))
Ну боюсь у Зої свої труднощі, але зустріч все ж потрібна зі ззаалтарцями
Так поспілкуватись з Зої буде приємно але й справді чому не наречений? невже щось не так?
А й дійсно хто батько?
Отже звір її вже відчув, а це вона тільки прокидається , а що буде коли окрепне?
Ого !!! то її вже давно змінювали? як її мати на це пішла? і чи мати вона насправді? при наймні слає трохи логічнішим потяг відчима до неї
Складається враження, що Люсі иам знаходиться вже місяці 2. Вона до нього в спальню переїхала... Подрузі каже:" В нас спочатку були деякі розбіжності, притирка..." Наче вона рік прожила з Дроганом!!
Але далі є слова про те, що пройшло всього лекілька днів!!:0
?
Elena Lebed, Тобто вона мала рік прожити з Дроґаном, щоб переїхати до нього в кімнату? Нагадую, що кілька днів пройшло від їхньої зустрічі в реалі. А так вони понад місяць спілкувалися, доки вона летіла до нього. Люсі мала почуття до Дроґана ще до того, як корабель приземлився на Скоріоні. Тож їхньому зближенню перешкоджало лише те, що він не знав про неї всю правду. Ну і його переконання, що вона має бути старша. Саме ці розбіжності вона й мала на увазі. Не може вона розповісти Зої все детальніше.
Дякую за таку живу і теплу книгу. Ви молодець!
Друга частина буде?
Ооооо,то у Зої не залагодилося з обранцем..?!? Шкода звичайно,але….!!!.. Тут намалювалися дуже цікаві нові… претенденти…!!!.. І схоже,що Зої зовсім не проти..!!! А навіть дуже «за»..!!!..
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Дякую за продовження)
якщо чесно, Зої створює враження дуже влюбчивої натури )))
дякую за продовження!))
Може там нестандартні стосунки у трьох накльовуються)))
І я читаю із задоволенням!
Дякую
Дякую! З нетерпінням чекаю завжди)
Чарівне продовження, дякую)))
Дякую за творчість , дуже цікаво спостерігати за тим як розвивається цей сюжет .
Дякую!
ДЯКУЮ за продовження)
Дякую за продовження ❤️
Щиро дякую! Як завжди чудово!
Дякую вам за проду ♥️♥️
По ходу Зої не до того бестіара приїхала) дуже чекаю продовження.
... Якась ця Зої - дивна ..?..?.
чи з нареченим в неї не склалось , бо її ще на кораблі зацікавив один лікар ... ;)
Ого, скільки новин! Скільки всього, що може вплинути на майбутнє.
Дякую
Дроґан мав наречену..?!? Ну та так,йому ж не шашнадцять..!!! Але і правий..!!! Краще одразу припинити стосунки,які не складаються,ніж мучитися..!!!..
А у неї… стільки таємниць,яких і сама не знає..!!! Її народження,експеримент,батько…!!! Стільки запитань..!!!…
Зої..!!! Тут..!!! Прилетіла..!!! А й справді,чому не до нареченого звернулася..?!?…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Дякую! Цікаво!
дякую! заінтригували
То може Люсіль таки має татка Бестіара ? Може то було не опромінення, а чисто фізіологічна штука ?
Її дикунка аж муркоче,бо захАпала такого звіра..!!! Їм добре разом..!!!.. Але питання залишається..!!! Хто з нею це зробив..?!? Коли і навіщо..?!?…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Дякую вам за проду ♥️
Дуже цікаво що ж покаже огляд, і до яких висновків дійшов Драґан вивчаючи ті всі документи.
Дякую за продовження )
Тішусь і радію зі всіма!!!!
Дякую
Дякую❤️
Дуже дякую за такі цікаві і різноманітні світи! Вони в вас завжди пропрацьовані до дрібниць і дуже детальні. Цікаво, що ж буде на засіданні... Чекаємо нового продовження.
дякую за продовження!)))
Щиро дякую!! Чекаю на продовження!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати