Вона мій бос
81 988

Вона мій бос 18+

Сучасний любовний роман

Анна Харламова

Анна Харламова · автор

Повний текст · 155 стор.
297
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 538
Анотація до книги "Вона мій бос"
Аврора
Два головних пункти стосовно особистого життя. Не зустрічаюсь з тими, хто працює в тій самій будівлі і ті хто бреше. Здається, мій новий асистент - не з тих хто бреше, але він працює на мене. Але гадаю, - я можу змиритись з пунктом номер один. Головне я вірю йому.

Марк.
Мені довелося збрехати. Перша зустріч і я захотів пізнати цю жінку краще, а потім... я взнав, що у неї є пункти, яких вона дотримується... Майже... Тепер я не знаю, як сказати правду, коли вона мені довірилась цілком і повністю.

кохання та сексбос і босбос та підлеглий

Зміст книги: 27 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

538 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олена Гушпит
01.04.2023, 17:23:53

Ага!!! От тобі і помічник...!!! Заліз під шкіру,оселився в думках,заполонив весь простір....!!! І картина....!!! Просто бімба...!!!
Дякую за проду!!!❤❤❤

Анна Харламова
02.04.2023, 21:44:26

Олена Гушпит, Оооо так, Марк заполонив всі думки, а тепер картина стоятиме біля ліжка і нагадуватиме про Марка і його цілунки... Мммм Аврора тане, як морозиво)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Кайфую!!! До завтра) ❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
01.04.2023, 22:00:06

Картину все-таки придбав Марк. Мабуть доручив своєму заміснику зробити покупку! От жук хитрющий, причарував таки Аврору!)) Чекатиму на продовження. Дякую тобі, зірочко, за сьогоднішню проду.) Міцно обіймаю і люблю тебе.))))

Анна Харламова
02.04.2023, 21:43:06

Анна Багирова, Оооо він реально хитрий спокусник)
Тепер Аврора буде лягати спатоньки, дивитись на картину і думати про сексі асистента)))
Продовження вже завтра) Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба!!!! Цьомики)

avatar
Reader Lana
01.04.2023, 15:58:37

Ну і котяра))) тепер картина постійно буде нагадувати про цього "любителя полуничного морозива"))
Дякую, Кицю ❤️, за солоденьку продочку) Обіймаю міцно ♥ Цьомаю ❤️❤️❤️

Анна Харламова
02.04.2023, 21:41:33

Reader Lana, Оооо так, знає, що робить... Спокушає і поблизу і здаля... Тепер дивлячись на картину, Аврора засинатиме під оргазм*)))
А скоро їх даруватиме Марк)
Дякую моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! Обіймаю міцно-міцно ❤️❤️❤️ Цьом❤️❤️❤️

Одні приємності. Тепер ще й картина. До речі картина гарна.

Анна Харламова
02.04.2023, 21:39:56

Наталья Петровна, Оооо так, це точно)
Тепер Аврора буде дивитись на картину і думати про красунчика Марка)))
Мммм згодна на всі сто%!!!
Дякую моя люба Пташечко!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра)

avatar
Марина Гедзур
02.04.2023, 08:14:56

Цікаво....це ж Марк придбав для неї цю картину.. оооооо... Натхнення та мирного неба над головою

Анна Харламова
02.04.2023, 21:38:21

Марина Гедзур, Звичайно, цей красунчик підкорорює)
Знає, що тепер Аврора буде дивитись на неї і думати про нього)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра)
Мирного неба та усіх гараздів моя хороша!!!

avatar
Анна Харламова
01.04.2023, 13:16:55

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

avatar
Наталія
01.04.2023, 10:44:12

Шкода що Марк не підрихтував це підле, блакитнооке,блондинисте, аристократичне рило
Думаю ще буде шанс це зробити
Таки є люди що знають як виглядає Марк фінансовий магнат і сподіваюся не видасть його таємниці Аврорі
Відчуваю що після полуничних поцілунків заснути їм точно не грозить
Дякую тобі! Натхнення, мирного неба, здоров'я міцного, теплих обіймів та гарного дня

Анна Харламова
01.04.2023, 13:15:51

Наталія, Може в нього ще буде така можливість
Бо оте пихате, може і нарватись. Марк ріс в районах де він навчився носяндри розбивати.
Однозначно!!!
Оооо так, Аврора сьогодні точно не засне, як і Марк... Полуничні цілунки у вісні)))
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)))
Мирного неба, перемоги, здоров'я, любові!!! Гарних вихідних)

avatar
Анна Багирова
30.03.2023, 20:48:16

Мммм, а морозиво таке смачне! Як і поцілунки між ними!) Так, і куди це ми зателефонували?! Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя красунечко, за сьогоднішню продочку.) Міцно тебе обіймаю і люблю.))))

Анна Харламова
01.04.2023, 13:13:13

Анна Багирова, Оооо це правда, полуничні цілунки у вісні, Арорі дуже посмакували. Тепер буде мріяти мммм)
Мммм скоро дізнаємося) Верніше вже сьогодні)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Люблю і міцно обіймаю!!! Цьом)

avatar
Марина Гедзур
30.03.2023, 20:26:24

Оце сон...... Натхнення вам та мирної ночі

Анна Харламова
01.04.2023, 13:12:00

Марина Гедзур, Це точно... Солодкий... Полуничний сон)))
Дякую моя люба Пташечко!!! Мирного неба!!
Продовження вже сьогодні)

avatar
Олена Гушпит
30.03.2023, 22:40:01

Ммммм, яке смачне морозиво…!!! А якиииий поцілунок …!!!!! Ох, Авроро, Авроро..!!! Ти вже його…!!!
Дякую за проду!!! ::)))

Анна Харламова
01.04.2023, 13:11:25

Олена Гушпит, Мммм так, все смачне... Полуничні цілунки у вісні Аврорі ой як до смаку)
Продовження вже сьогодні)
Дякую моя люба Пташечко за смаколики!!!)

Втерли носа колишньому. Так йому.

Анна Харламова
01.04.2023, 13:10:26

Наталья Петровна, Однозначно!!! Марк молодець!!!!
Продовження вже сьогодні)
Дякую моя люба!!!)

avatar
Анна Харламова
30.03.2023, 19:27:35

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

Ммм, яка романтична мить! Ціла година разом. Цього виявилося достатньо, щоб зрозуміти - їхнє кохання взаємне. Вони бажають одного - бути разом. Марк остаточно впевнився. Аврора ж має ще сумніви, боїться обпектися, недовіряє.

Анна Харламова
30.03.2023, 19:26:24

Людмила Азорская, Мммм так, спокусливо-ніжно у снах поринали в насолоду від полуничного цілунку...
Аврора тепер знає, який Марк на смак... І скоро собі дозволить полишити "дієту"... Скоро сни стануть здійснюватись...
Ооо так, все взаємно... Полунично...
Так, вона боїться, вона ще в своїй мушлі, хоча і сама не зрозуміла, як привідкрила її. Марк уміло зваблює... Не поспішає, але і не гальмує.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Продовження вже завтра)

avatar
Марина Саливін
30.03.2023, 16:33:36

Ох Марк, змій-спокусник) Як багато нового про себе доведеться дізнатися Аврорі, як тільки цей спокусник добереться до неї повністю) Вона вже й так знає, що його поцілунки - це щось неймовірно смачне і вони зводять з розуму) А тут ще й можна було собі дозволити трохи більше, бо ж це «сон»)) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Що ж то за важливий дзвінок після аукціону? Невже зробить сюрприз Аврорі?

Анна Харламова
30.03.2023, 19:23:11

Марина Салывин, Ще й який... Спокушає так уміло, що Аврора готова пропадати у снах разом з ним... Година... Лише година, а як багато вона подарувала їм обом...
Ооо Аврора оцінила професіоналізм свого помічника)
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!
Завтра буде смачно... Марк продовжить підкорювати не лише в снах, але і на яву)))

avatar
Віра Вікторівна
30.03.2023, 14:08:42

Ммм... один дзвінок... Не з'явиться після нього картина у Аврори?) Марк спокусник... мало того, що випросив один цілунок, так ще примуддрився один вкрасти!) А вона... так і попливла...
''Взяти б нестримно тебе через край
Ночі роздітої. Аж до світання
Шепіт на вушко... У небо злітай
В сильних руках, бо твоє хвилювання
Вже видають губки бантиком. Пий,
Що розіллялося ось поміж нами...'' / інет /

Анна Харламова
30.03.2023, 19:20:46

Вера, Мммм Марк ще той котяра... Хитрий спокусник, який уміє тішити жінку...
Аврора смакувала сном ... Солодкими цілунками...
Тепер буде смакувати дивлячись на дещо прекрасне...)))
Оооо Аврора від полуничного цілунку, як калюжка розтеклась... Марк знає, що робить...
Оооо як гарно... Мммм смачно... Дуже смачно...
Дякую моя люба Ягідко за Кайф кайфезний!!!
Обіймаю міцно-міцно і до завтра)

avatar
Марійка Козарик
30.03.2023, 14:20:28

Це була фантастична година, солодкий сон на двох. Чекаю на продовження )

Анна Харламова
30.03.2023, 19:18:12

Марійка Козарик, Смакую та надихаюсь такими гарними враження та емоціями!!! Щиро дякую!!! Дуже рада бачити і знати, що книга до смаку)
Сон дійсно солодкий, цілунки зі смаком полуничного морозива... Аврору чекають сюрпризи... вже завтра)
Ще раз дякую за смаколики!
Продовження вже завтра)

avatar
Anna Pobegay
30.03.2023, 14:27:19

Захоплююся вашою майстерністю в передачі почуттів та емоцій.Так тонко.Так гарно.Так глибоко.І так ніжно чутливо.

Анна Харламова
30.03.2023, 19:15:59

Anna Pobegay, Щиро дякую за враження від книги, я неймовірно радію, що ви отримуєте гарні емоції, що книга передає всю гаму почуттів цієї пари та їхньої історії кохання.
Дякую вам за слова-натхненники, за насолоду творити для вас!!! Продовження вже завтра, з гарними сюрпризами для Аврори.
Дякую! Обіймаю і до завтра)

avatar
Iryna
30.03.2023, 14:38:22

Яка наймовірна глава, я переповнена емоціями. Дякую Анютка, як вони мені подобаються наші БОСИ:))))

Анна Харламова
30.03.2023, 19:14:09

Iryna, Мммм моя люба Пташечко, я така щаслива, що смачно, що солодко і полунично, як морозиво) Дуже тішусь!!! Дякую за натхненнячко!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра!!!

avatar
Reader Lana
30.03.2023, 17:09:12

Ммм..... ніжно та романтично) а сон який солоденький)))
Дякую, Кицю ❤️, за зворушливу проду) просто неймовірно ♥ Обіймаю міцно-міцно ♥ Заціловую усю ♥♥❤️

Анна Харламова
30.03.2023, 19:12:56

Reader Lana, Мммм так, ці двоє пірнули у смачний "сон", який запав в душу❤️❤️❤️
Сни мають тиндецію повторюватись... Здійснюватись на яву)))
Дякую моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра ❤️❤️❤️ Цьом)

avatar
Марина Саливін
30.03.2023, 16:21:46

Ох, Марку, важко тобі буде. Заварив кашу, та таку, що вже і не розбереш, де правда, а де брехня, загнав себе в куток. Он і Лорен побачила брехню, підтвердила все, що говорила Аврора, і все, про що здогадувався сам. Та подруга настільки бажає Аврорі щастя, що готова не видавати брехунця)) А Марку навіть не знаю, що побажати, напевно терпіння і наполегливості, ну і удачі звичайно, бо дізнавшись все, Аврора не пожаліє нікого. Але це буде пізніше, а зараз Марк захистив ту, що запала в серце (розмазав того ідіота аристократичного), прогулянка, розмови, ну і зближення, хоч хтось цьому і опирається) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
30.03.2023, 19:11:06

Марина Салывин, Та він вже так забрехпвся що й ну... Але тепер зізнатись не може, бо Аврора дала ясно зрозуміти, що їй ні асистент, ні мільйонер не підходить бо вона не бажає стосунків.
Якщо скаже правду, позбудиться будь-якого шансу спокусити і закохати, хоча вона вже закохується просто впирається.
Ооо так, Лорен його впізнала, але притримав його таємничку. Хороша подруга в Аврори)))
Це прибацаний на всю аристократичну голову. Марк поставив його на місце чим заробив плюсик)
Тепер прогулянка)
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба!!! Цьомики)

avatar
Анна Харламова
30.03.2023, 13:46:15

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
29.03.2023, 21:48:05

Який же козел той її колишній…!!! Гнидь!!! От якби не було поруч Марка…??? То Аврорі було б не солодко!!!
Година…. Марку, роби щось…!!!
Дякую за проду!!! ::))) Ох, інтригантка…!!! От як дочекатися проди..??? ::)))

Анна Харламова
30.03.2023, 13:45:53

Олена Гушпит, Ще й який козел з великої літери. І там своя глобальна історія, про яку ми дізнаємося вже скоро.
Тому це не всі "подвиги" її колишнього придурка.
Так, це правда, добре, що Марк був поруч і захистив її і лав відсіч придурку.
Мммм а Марк потроху просувається і підкорює Аврору)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Смакую!!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)))
Вже за кілька хвилин)

avatar
Анна Багирова
29.03.2023, 19:46:29

Ну ось, Марку, як мінімум одна людина тебе упізнала, ох і ризикуєш ти, красунчику!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя квіточко, за сьогоднішню продочку. Люблю і цьомаю!))))

Анна Харламова
29.03.2023, 19:55:44

Анна Багирова, Ага, добре, що ця людина не заклала його по повній і не викащала Аврорі. Але ж не завжди так може щастити.
Ой резикує... Резикує...)))
Дякую моя люба Красунечко за кайф кайфезний!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До нової глави) Цьомики)

avatar
Reader Lana
29.03.2023, 18:50:45

Та колишній МУДАК, а не "благородної крові".....от як можна було так підло змагатися з дівчинкою? Дуже благородно!
Мда....Марку, ти все грузнеш і грузнеш в тому болоті)) як потім будеш викручуватися?) Хіба що "перекупиш" ту саму картину і, можливо, тоді пані бос змилується над тобою)))
Дякую, Кицю ❤️, з нетерпінням чекаю на продовження "авантюри"))) Обіймаю міцно ♥ Цьомаю ❤️❤️❤️

Анна Харламова
29.03.2023, 19:54:21

Reader Lana, Мудак з великої літери!!! Він розчарував Аврору зробивши з неї "йду на пролом і не бажаю відносин". Тепер Марку потрібно повертати Аврорі віру у відносини, але якщо він сам їй прибрвхує ще й як... То як буде потім пояснювати???
Ну, це буде потім) А зараз прогулянка...)))
Оооо картина... Про неї ми теж будемо дізнаватись)))
Дякую моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра ❤️❤️❤️ Цьомаююююю)))

avatar
Ludmila Ivanitskay
29.03.2023, 17:38:40

Хтось наривався і нарвався. Колишній ще те чмо і козел "благородної крові". Марк більше благородний і джентельмен ніж той "мачо". Як добре він заступався за Аврору.
Упс, а Лорейн знає, хто такий Марк. )))) Як вона його ошелешела. Він близько був до провалу своєї гри. Знайшов спільницю і інформатора. Лорейн буде мовчати, бо вона хоче щастя Аврорі і в той же час надала маленьку інформацію та пораду Марку.
Як тепер буде діятиме наш магнат?
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
29.03.2023, 19:51:42

Ludmila Ivanitskay, Ха-ха точноооо)))
Це йому ще глобально пощастило, що його не викрили і не розповіли Аврорі. Вона б йому дзвіночки повідривала)))
Лорен дуже хоче щоб Аврора зажила справжнім життям, а не лише робота, робота і тільки тим робота. Тож подруга буде поки що мовчати)
Головне щоб Марк знав, що робити далі і як викручуватись.
Оооо все лише починається в цих двох) Веселощі в повному розпалі)))
Дякую моя люба Красунечко за кайф кайфезний!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До завтра)))
Мирного неба, перемоги, насолоди від життя та усіх гараздів моя хороша ❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
29.03.2023, 15:03:03

Все починається з години... так мало і так багато!) Не напартач, Марку) А картину, схоже наш котик купив!) Повинні ж бути свої люди поряд... Та ще й у бити двох зайців... перебити ціну колишньому та подарувати картину Аврорі...потім!)

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
29.03.2023, 19:48:57

Вера, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
29.03.2023, 09:41:39

Упс... хотів як краще, а вийшло як завжди!) Потихеньку сам риє собі все глибше ямку... І що тепер вигадає? Зненацька спадок від бабусі на голову впаде? Чи можливо скарб знайдеться?... Схоже доведеться котику трішки підібгати хвостика і сповільнити свої плани захвату левиці) І що ж там трапилося в Аврори? Яка така трагедія породила недовіру до всього чоловічого...?
"Ти помилялась, і не раз...
Але сповна вже розплатилась.
Тому дозволь собі хоч раз
все відпустити й просто жити!"
/ Dianorika /

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
29.03.2023, 15:05:55

Вера, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
29.03.2023, 14:03:56

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

avatar
Марина Саливін
28.03.2023, 22:56:03

Ото задачку задала Аврора Марку. Йому тепер треба думати і про те, як виплутатися з брехні з найменшими втратами, і як завоювати ту, яка працівників і багатих пихатих сербів до себе на гарматний постріл не підпускає. Тут у нього вихід звільнитися і розоритися, бо я поки що іншого не бачу. Хоча Марк на те і фінансовий магнат, що в нього мозок добре працює, він щось вигадає.
Тим більше, що Аврора дала зрозуміти, коли не відштовхнула, що він її хвилює, якщо до цього у Марка були лише підозри і провокації з цього приводу) Але її стіна набагато міцніша, ніж можна уявити. Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Чекаю, що ж робитиме Марк далі. А то хотів зізнатися, так Аврора не дала. І буде сама винна))

Анна Харламова
29.03.2023, 13:59:04

Марина Салывин, Ха-ха і не кажи) Марк очманів від промови Аврори, бо як тепер виплутуаатись хто зна...
Ха-ха ой розсмішила))) В нього стільки бабла, що навіть якщо захоче не зможе витратити)))
Вигадає... Сподіваємося на це, бо якщо ні то його Аврора прикакошить.
Так, тепер він знає на всі сто, що ця неприступна стіна дозволила подивитись крізь шпаринку. Поцілунок це доказ і більше нічого не потрібно. Тепер Марк візьметься ще дужче добиватись цю панянку.
Можемо побажати йому удачі і щоб він припинив себе закопувати у брехню... Хоча, це лише початок.
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До сьогодні) Цьом)

avatar
Наталія
29.03.2023, 09:52:26

Нічого собі реакція на колишнього Ой не просто так вона ой не просто І Марк вже напевно здогадується через кого вона стала такою
Хм навіть поцілунок вдалося зірвати Солодкий такий ммммм.....
От тільки побрехеньками риє собі яму глибоку що ніякого каната не вистачить щоб вибратись
Дякую сонце ! Натхнення тобі, добра , мирного неба та вдалого дня

Анна Харламова
29.03.2023, 13:26:14

Наталія, Ооо так, то прибацане напартачила так, що тепер їй не угода ні багатий, ні підлеглий... Коротше відшиває усіх.
Мммм так, цьомики... Такий потрібний їм обом)
Він вже випив не те, що яму, а басейн... Коротше чувак забрехпвся і це лише початок. Що дужееееее ох що буде!!!!
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції я в кайфі!!! Обіймаю міцно-міцно!!!! Мирного неба та усіх гараздів моя хороша!!! До сьогодні)

avatar
Марина Саливін
28.03.2023, 22:44:34

Ох і забрехався Марк, що й сам не розуміє як викрутитися. Та ще й цей аукціон на додачу) Хоча розумію його, Аврору треба було трішки струснути і направити на «шлях істинний», але ж не обманом. Та і це дало свої плоди, Аврора показує себе ніжною жінкою, яка може почервоніти від приємного компліменту сексуального чоловіка і не дати йому словесну відсіч. Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
29.03.2023, 13:23:03

Марина Салывин, Оооо так!!!! Брехня так і пре і затягує в свої тенета ще дужче. Сам винен. Сам знає. І сам продовжує.
Разок хотів подражнити птзату пані, але сам запав конкретно і тепер грає в гру, яка затягує в брехню.
Звичайно він зараз з неї не виплутається, а потім буде ой, але Аврора закохається і тоді можливо, пробачить цьому дурнику.
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До сьогодні)

avatar
Леся Вікрам
28.03.2023, 21:19:49

Привіт, знаю що не коментувала, просто зачиталася і не знала як прокоментувати те що прочитала, тепер все більш менш з'ясувалось і от що порадити Марку який так заплутався що ніхто не розплутає його головоломки тільки він сам, от хай тепер скаже їй хто він насправді, звільнить вона його за брехні які він їй наплів та й по всьому, а потім би якось зміг би добитись її прощення і можливо би вона була з ним, це така моя думка тому що інакшого виходу я не бачу дуже вже їх тягне одне до одного але вони ще поки цього до кінця не бачать. Дякую вам за таку шедевральну історію, я в надзвичайному кайфі від книжки.

Анна Харламова
29.03.2023, 13:20:10

Леся Вікрам, Мені приємно знати, що книга дуже захопила і смакує, і дивує. Щаслива та натхненна!!!!
Ооо Марку зараз ой як важко. Вже б і розповісти, але Аврора зараз пошле його як найдалі, не розповість то потім буде вважатись зрадником. Він влип, дуже влип. Але він влип ще на щось - Аврору тож не здасться без бою. Вона стане його і він дуже сподівається, що вона зрозуміє та пробачить. Але це вже згодом, а зараз викрутаси в роді Марка.
Хлопець заплутався в брехні, але з самими чистими намірами... І таке буває)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!! Смакую та заряджаюсь на новеньку главу!!!! Дякую!!!
Щаслива, що смачноооо!!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

avatar
Анна Багирова
28.03.2023, 20:14:09

А біс його знає, що тепер тобі робити, Марку. Виявляється, Аврора нехоче стосунків ні зі співробітником, ні з багатеньким Буратіно!) От тобі й головоломка, що тепер робити!)) Чекатиму на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя красунечко, за сьогоднішню продочку.)) Люблю і обіймаю міцно.))))

Анна Харламова
29.03.2023, 13:16:38

Анна Багирова, Ха-ха це правда, хто тепер знає, як викручуватись, але раз почав гру - грай поки Аврора не відкриє свого серця і тоді зможе пробачити... Сподіваємося на це.
Дякую моя люба Красунечко за кайф кайфезний!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!! До сьогодні) Цьом))))

avatar
Reader Lana
28.03.2023, 18:28:21

Воу, оце так! І як тепер Марку зізнатися?)
❤️❤️❤️

Анна Харламова
29.03.2023, 13:15:26

Reader Lana, Він сам не знає, але знає одне - він буде боротись!!!))
Запала Аврора йому в серце!!!)
Дякую моя люба Полуничко ❤️❤️❤️ Обіймаю міцноооо і до сьогодні ❤️❤️❤️

avatar
Iryna
28.03.2023, 17:14:05

Буть терплячий Марку, початок уже прокладено а далі солодка перемога і багато багато пристрасного вогню:)))

Анна Харламова
29.03.2023, 13:14:43

Iryna, Оооо так!!!!) Він на вірному шляху, Аврора сама біля нього тане) Головне боротись і бути таким, як він це вміє - наполегливо-стриманим)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Я кайфую!!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

Але ж Марк не здасться? Щось таки вигадає. Дякую. Сьогодні було трішки солоденько.

Анна Харламова
29.03.2023, 13:13:35

Наталья Петровна, Нізащо!!! Він ще дужче буде боротись за неї!!! Вона запала йому в серце.
Дякую моя люба Пташечко) О так, скоро буде ще більше солодкого))) Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

avatar
Марина Гедзур
28.03.2023, 21:46:58

Ох і не легко йому прийдеться добиватись її....

Анна Харламова
29.03.2023, 13:12:40

Марина Гедзур, Дуже не легко... Але це Марк, тож буде боротись.
Дякую моя люба Пташечко!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні) Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Reader Lana
28.03.2023, 17:04:52

Ну ні.....тільки колишнього тут бракувало! Напевно прийшов як +1 з якоюсь багатенькою кралею))
Дякую, Кицю ♥, з нетерпінням чекаю на продовження)) Цьомаю усю ❤️ Обіймаю міцно ♥❤️❤️

Анна Харламова
28.03.2023, 17:11:48

Reader Lana, Ага, через нього Аврора не довіряє чоловікам і не бажає стосунків. Тож це просто жесть.
Все тільки починається і аукціон також.... Ухххх)
Дякую моя люба Полуничко за насолоду. Обіймаю міцно-міцно і до нової глави ❤️❤️❤️Цьомаю❤️❤️❤️

avatar
Віра Вікторівна
28.03.2023, 09:14:54

Йой лишенько... як же цьому котярі нелегко доводиться!) Швиденько змінювати ''шкірку''... місце домівки... правила аукціону... та ще й такі розтрати!) Подивимось, чи все піде за його планом... а то гляди виникне десь із-за колони якась кішечка і змусить нашу левицю нервувати!) А вона вже соками стікає від одного споглядання картин та присутності декого поряд...
''Червонітиме сукня зрадливо...
Ніжки ковзають. Тисне нейлон
Там, де змокла білизна... Йде злива.'' / уривок з інета / Дякую за продочку!) Гарного дня, сонце!)

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
28.03.2023, 16:56:38

Вера, Обіймашки, люба)
Нова глава вже на сайті❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
28.03.2023, 13:52:29

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

avatar
Reader Lana
28.03.2023, 08:56:55

Оу....все тільки починається))) А чого ж це Аврора "розчервонілася", дивлячись на картину ню?)) Може вона вже собі "намалювала" подібну картину, де вона з Марком? І боїться, щоб він не "прочитав" її шалених думок))))
Дякую, Кицю ❤️, за смачненьку продочку) Обіймаю міцно-міцно ♥ Цьомаю ❤️❤️❤️

Анна Харламова
28.03.2023, 13:48:20

Reader Lana, Ой, ну прям дівчинка)))) Нічого, Марк зробить так, щоб вона таку картину в диву побачила і відчула)))
А він може... Він он як уміє читати думки))))
Попалась Аврора.... Мммм))))
Дякую моя люба Полуничко за кайф кайфезний!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні ❤️❤️❤️

О-ля-ля...А Марк хитрун, все таки хитрий жук. Додуматись же до такого, поміняти правила аукціону. Сильно захопила його Аврора. Дякую. Чекаю продовження. Так хочеться хоча б маленького поцілуйчика

Анна Харламова
28.03.2023, 13:46:48

Наталья Петровна, Хіхі))) Так хитрість в нього зашкалює)))
Оооо ще й як захопила, цього котяру!!!) Він он що вже не вигадує, щоб побути поруч і не тільки у вигляді помічника.
Побажаємо їм удачі)))))
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

avatar
Анна Багирова
27.03.2023, 20:46:05

Ну, якщо тут не буде знайомих Марка, то це добре.)) А наша Аврора побачила картину у стилі ню і вже почервоніла, як дівчинка! Здається, що її дуже давно не затягував який-небудь бог на Олімп!)) А пора б уже!)) Дякую тобі, красунечко, за сьогоднішню продочку та чекатиму на продовження з нетерпінням.) Люблю і обіймаю міцно.))))

Анна Харламова
28.03.2023, 13:44:40

Анна Багирова, Ооо це точно)))
Хіхі зашарілась немов дівчинка))) Нічого Марк все виправить)))) Аврора пізнає, що таке справжній чоловік.
Ха-ха ой розсмішила, кайф!!!! Скоро Бог який поруч, затягне, посмакує і віднесе на Олімп)
Дякую моя люба Красунечко за кайф від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До сьогодні)

avatar
Марина Гедзур
27.03.2023, 19:04:13

Ох....вечір в розпалі ...... Натхнення вам та мирного неба над головою

Анна Харламова
27.03.2023, 19:49:58

Марина Гедзур, Ооо так!!! Це точно)
Дякую моя люба Пташечко за емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до нової глави) Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Віра Вікторівна
25.03.2023, 09:55:14

Думки він читає... Так тут і читати не треба! На тебе тільки поглянь і відразу зрозуміло, що з левицею давненько ніхто не спаровувався) А такий котяра, як Марк на відстані відчуває хтиву самочку) От і підеш ти на аукціон з компаньйоном, а вийдеш звідти з... кавалером!)
''Твій стан видає тебе - хтивість вже свище,
Вустами по тілу навмисно спіткнутись,
Зросити цілунком місця, де аж плеще.
Не треба вмовляти…'' / інет / Дякую за продочку!) Тепер можна далі працювати!)))

Показати 5 відповідей
Анна Харламова
27.03.2023, 18:36:05

Вера, Про авто вона не знає. Він на ньому при ній ній не їздив. Вона ж його підвозила на своєму до його начебто дому.
Ха-ха точно))) Хоча спочатку, їй в око впав його прикид, але він трохи змінив стиль одежі і це сьогодні в главі)
Дякую люба Ягідко)))))

avatar
Анна Харламова
27.03.2023, 18:36:18

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

Все таки сам напросився йти разом. От Марк... поганець.

Анна Харламова
27.03.2023, 18:31:41

Наталья Петровна, Ха-ха, так запросив сам себе))) Його фішка спокушати, зваблювати і прибріхувати)))
Продовження вже на сайті) Хай смакує)
Обіймаю міцно-міцно!!! Дякую за натхнення!!!)

avatar
Лідія Лідія
26.03.2023, 23:33:09

Роман гарячий,інтригуючий як завжди! Прочитала усі ртзділи на одному подиху та чекаю з нетерпінням на продовження!♡

Анна Харламова
27.03.2023, 18:30:45

Лідія Лідія, Щиро, щиро дякую моя дорога Натхненнице!!! Я дуже рада вас бачити!!! Мені надзвичайно приємно, що книга смакує та дарує гарні емоції!!!
Дякую від душі за натхнення!!! Нова глава вже на сайті!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Анна Харламова
26.03.2023, 22:28:52

❤️❤️❤️Дякую за солодкі коментарі, які тішать та надихають!!!! Ваша підтримка безцінна!!!❤️❤️❤️

Який флірт! Їхнє спілкування суцільний флірт. Так можна ступив не на ту стежку. Обережно! Аврора правильно зробила, що погодилася піти з Марком. Він гарний, харизматичний. Пара саме для неї. І на аукціоні дуууже хоче бути. Заразом побачить Марка в іншому оточенні. А раптом їхні відносини зміняться після вечора разом? Може Аврора буде простіше реагувати?

Анна Харламова
26.03.2023, 22:21:31

Людмила Азорская, Оооо так, флірт у них аж сяє, аж спалахує... Вона мимоволі піддається, бо як же ж не піддатися, коли такий красень це робить?!
Оооо моя люба, як багато на них всього чекає мммм) Цей аукціон змінить трохи їхні відносини, а може і не трохи... Головне Марку десь себе не видати - тож побажаємо йому удачі!!!
Вони дійсно гарна пара. Харизматичний чоловік і жінка, яка має повне право бути ніжною та тендітною.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Продовження вже завтра) Обіймаю міцно-міцно!!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше