55 251
“Гра на виживання”
Анотація до книги "Використай мене"
Ліам — власник футбольного клубу «Титани», який завжди був бабієм і категорично проти дітей, але вперше дозволив собі закохатись і помилився в людині.
Кейт — подруга його дівчини, яка втомилась дивитись, як вона використовує його, і розповіла усю правду.
Але доля зводить їх у барі того ж вечора, коли Кейт втратила всі шанси всиновити свою сестру, бо її звільнили з роботи, вона з’їхала з квартири і розійшлась зі своїм хлопцем. І саме тому Ліам пропонує їй договір — фіктивний шлюб з ним та хорошу роботу під його керівництвом, за те, що вона була з ним чесною, і він допоможе влаштувати її особисте життя.
Та що, коли, плануючи побачення для фіктивної дружини, він закохається у неї сам?
Кейт — подруга його дівчини, яка втомилась дивитись, як вона використовує його, і розповіла усю правду.
Але доля зводить їх у барі того ж вечора, коли Кейт втратила всі шанси всиновити свою сестру, бо її звільнили з роботи, вона з’їхала з квартири і розійшлась зі своїм хлопцем. І саме тому Ліам пропонує їй договір — фіктивний шлюб з ним та хорошу роботу під його керівництвом, за те, що вона була з ним чесною, і він допоможе влаштувати її особисте життя.
Та що, коли, плануючи побачення для фіктивної дружини, він закохається у неї сам?
друзіфіктивнийшлюббос_і_підлегла
Зміст книги: 37 глав
121 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСтає трохи шкода в цій ситуації Саймона, використали його і все
Але я рада що Ліам нарешті визнав в першу чергу для себе що Кейт йому потрібна❤️
Дар’я Биховець, Повірте його не використали, бо він вже заручений і знає про це. Він просто робив все так, щоб Ліам зрозумів свою помилку, бо Кейт не його. А його історія почнеться за 2-3 тижні.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Вправив Тео теж трохи мізків Ліамчику..
Та так що він нарешті то прийняв правильне рішення..
І чого б це самому свою дружину віддавати..Хоче Саймон с@ксу-хай шукає собі де інде..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Ліаму і самому своя дружина люба..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️❤️♥️
Ой так ми дійшли до початку;) і це просто бомба))) читати як плавить Ліама від ревнощів це просто щось, усі під коли друзів і його ж слова про заміну дивана ( ну надіюся, що вони його таки замінять ще раз) і головне визнання самому собі, що він таки ревнує і не віддасть Кейт нікому - це мед для вух;) дякую , як то кажуть - нарешті дочекалися і нас тепер чекає гаряче продовження♥️♥️♥️
Ріанна Вейл, Ого, то від скла і дзеркал ми плавно переходимо до меблів у клубі;)) ха-ха
Ох і засранець Саймон..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Чистої води провокація...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Зате Кейт отримала можливість зрозуміти що її чоловік(ой він же фіктивний) краще цілується..І відчуття інші.. Мурашки табуном..А тут сплять.
А ще їхня "вечеря" з Ліамчиком була така спекотно смачна.. Обом сподобалась..Вміють доставити одне одному задоволення ..
Дякую ❤️ ♥️ ❤️
Це був дуже гарячий розділ))
І це була найсмачніша вечеря із дегустації ексклюзивних страв від шеф-кухарів Ліама та Кейт♥️♥️♥️
Але схоже, що вони трошки загралися у с@кс по дружбі;))
Тому чекаю повного знесення даху і безповоротно ♥️♥️♥️
І так Саймон пішов у наступ і Ліам не забарився і перше вікно пішло;) ну що ж чекаємо на дзеркало;) ха-ха
Огоо.
Чим далі тим цікавіше.
Я прочитала всі ці книги про кожного.
Я розумію, що ця ще не завершена.
Але дуже прошу зробити ще одну, де Саймон в головній ролі. А то він всюди всіх рятує, і тепер коли про нього вже трохи привідкриті карти, хотілося би його персонажа вже особисто.
А так всі книги просто прочитані на одному подиху, кожна по своєму тримає в напрузі, і всі взаємопов'язані.
Творчого вам натхнення
Лиля Малофий, Дякую вам)
Так книга про Саймона буде наступна, а фінальна про Майка.
І спойлери по них вже в моєму тг: https://t.me/riannaveil
Я трохи позаду)
Події просто шквалом несуться!!!
Напилися, прокинулись, повечеряли, потішили одне одного чудовими тілами, виспались і одружилися))
За кілька днів життя з ніг на голову!
Дякую ❤️
У Кейт день щирих розмов..
Спочатку Рос..Зумів її здивувати і озадачити..
Тепер Ліам..Своїми зізнаннями ввів її в ступор..І думай тепер що він хотів сказати..Хоча він вже прямим текстом виражається про свої бажання..
Випробовує Кейт його терпіння..
Чи надовго його хватить..
Дякую ❤️♥️❤️
Кейт як справжня ділова леді блискуче провела переговори) необійшлося і без Роса, бо він наш Купідон і знає про все, про їхній шлюб і дав зрозуміти Кейт, що вона вже частина їхньої родини і він не дасть їх в обіду) розкрив Кейт і нам трохи правди про Саймона і його батька і це здивувало її, бо вона знає його зовсім не таким;)
А от повернення додому це було класно і тепло, Кейт відчула цю атмосферу і вони разом усе поприбирали))) і от тут Ліаму знову важко себе контролювати і зваблює компліментами, а Кейт також не змогла стриматися і оце "я знаю, ти говорив про свій вправний язик" ввели в ступор Ліама і тепер треба згадати що і коли він говорив;)
Але те що вони думають один про одного і не можуть забути ні дотики,ні поцілунок мусить призвести до шаленого вибуху і це буде вау❤️❤️❤️
Динамічний початок!
Зустріч двох понівечених душ. Біль, розмови, алкоголь, танців...хух, динамічно!
Дякую ❤️
Вау,вау,вау...
Яне можу нарадітись яка дівчинка...❤️❤️❤️Розумничка,прониклива..
Для Ліама Наточка скарб..
Вона і підтримає,і розрадить...
А що вже помічничка..
Соромно поряд з нею показати свою невмілість..
А ось новини про захоплення дружини..
Тео зумів і спантеличити і підкусити ..
День сюрпрайзів вийшов у Ліама..
Дякую ♥️♥️♥️
Поки Ліам на лікарняному) Кейт з Ростом проводить переговори і Тео розкриває йому правду про можливості і вподобання його дружини і тепер Ліаму дійсно страшно, що ж його може чекати, коли він провиниться;)
Нарешті ми дочекалися спільного готування і це зробила Ната)) ця маленька дівчинка невимушено заставила не тільки готувати, а й підтримати Ліама, бо ж не все виходить з першого разу)) і результат не забарився і вони напекли цілу гору млинців, але ціною порядку у кухні;) і звичайно прибрати вони не встигають... додому повертається Кейт))
Як завжди на найцікавішому...чекаю на реакцію Кейт❤️ і спільне прибирання
Сподіваюсь Купідон Рос трохи причарував вже Кейт, а то вона поки не сприймає в романтичному плані Ліама❤️
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Кейт отримала повне право на сарказм..І знущається над бідним Ліамом..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але ж "змій" хоч би за ці тижні лікування не лопнув від бажання ..І неможливості отримати розрядку..
Відкушу..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)Це ж треба так погрожувати хворому чоловікові..
Дякую ❤️♥️♥️
Ну що ж везіння з вітряною закінчилося і вона успішно панує над Ліамом;) і тепер до нього дійшла черга отримати бездоганні навички догляду від Кейт ха-ха бо це просто не описати словами бо Кейт в руках із ватною паличкою і зеленкою - це як зброя масового ураження)) Ліам в шоці, бо повинен дати доступ до свого тіла і навіть всі його «святі» місця;)) ну і Кейт довго не прийшлося чекати, бо ж Ліам просто злетів від фантазії та уяви, але як завжди його приземлили слова Кейт, що навіть руками рухати не можна;) ахахах, а це ж поки був його єдиний порятунок;))
Дякую і чекаю на продовження ♥️♥️♥️
Це було дуууууже класно...
Спочатку Еліс ..Зі своєю турботою про похмілля..І закупами для Нати..
Дякувати Саймону за підказку-прохання..Він між них як чарівна фея..
А далі...
Перша зустріч Ліама з дівчинкою..Знайомство..Воно таке хвилююче..Адже він переживає чи сподобається Наті кімната і іграшки..
Він вибирав не знаючи її смаку..
Але дитина,в якої не було свого нічого,отримати одразу скільки всього..Свято...
І ось тепер головне:поцвлунок з Кейт ..
Таааакий пристрасний...
Кейт збентежена...(•‿•)(•‿•)(•‿•)А я вже уявляю що буде коли дійде в них до "гарячої страви"..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Коли дійде, то ніхто з них зупинитись не зможе))
Розділ просто до сліз і в саме серденько♥️
Знайомство Нати і Ліама це просто милота з милоти)) Завдяки Еліс, ну і Саймона;) Ліам покорив маленьке серденько одразу, бо особиста кімната з усім необхідним, де все належить тільки тобі, де не потрібно нічого ділити чи віддавати це для Нати - межа неможливого))
А поцілунок - це окремий подарунок, бо він сподобався обом, але чомусь вони не дозволяють собі перетнути межу, ну це не довго;) а Ліам у нас везучий і вітрянка таки його підкорить♥️♥️♥️
Оксана Яремій, Ох щей як підкорить, сьогодні буде дуже цікаво.
Я думаю Ліам не хворів вітрянкою )))
Буде весело
Ріанна Вейл, Чекаю з нетерпінням)
Вау,вау...Ліамчику що в тверезого на умі -те в п'яного на язиці..,(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Зате Кейт тепер думає чи не забув Ліам..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але ж разом з тим щастя то скільки..
І таки дійсно що за важелі впливу в Саймона такі..
Дякую ♥️♥️♥️
Ой ну Ліам наговорив багато і Кейт починає дивитися і думати про нього інакше)) так, пчнийм ящик за зубами тримати не вміє, але явно хизується іншими вміннями свого язика і скоро ми в цьому точно переконаємося)) ха-ха
Наш чарівник Саймон вже забирають нашого маленького купвдончика Нату додому, оде з дуже гарним сюрпризом))
Чекаю на наших зелених чоловічків, ну і знайомство Нати з Ліамом, надіюся що він підготувався❤️❤️❤️
Як часто ви оновлюєте книгу? Дуже чекаю продовження
Маряна Кузюкова, Через день, сьогодні буде розділ
Я ржу...З цього слухняного Ліама..
Правильно..Раз сказала Кейт що спатиме на коврику біля дверей -віниі моститься..
Я ж кажу:слухняний..(•‿•)(•‿•)(•‿•) Попробуй таку дружину не послухати..
В неї одразу ' покарання..
Дякую ❤️♥️❤️
Все круто, лише не зрозуміло чому розділи віл Ліама підписані Марк!?
Надя Баранівська, Боже дякую вам❤️
Здається, я запрацювалась і сплутала вже героїв)
Ха-ха ну Кейт молодець) спочатку показала, що її слова потрібно виконувати і за порушення буде покарання;) а потім вже пішла на милість і впустила неслухняного чоловіка у дім, хоч він був готовий і виконати її умову і спати на килимку;) п'яний Ліам це дійсно свято в хаті, бо язик без кісток і наговорить собі на свою голову і не на одну;) вже чекаю його п'яних відвертостей і спільного пробудження❤️❤️❤️
Ох які ми "чесні"..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І витримані...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Хай йому грець....
Грають обоє в гру:не хочу-дайте..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ліамчик вже й межу переступив..Трішки..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ну ж не залізний ,щоб тримати себе в руках поряд з такою красою..
Дякую ❤️❤️♥️
Ох і палає♥️
Еліс своїм вчинком допомогла посіяти і зародитися зерно сумніву, бо як би Ліам не протистояв, але вже на повну у цій грі))
Навчання флірту Кейт вже давно перейшло в нову реальність, де Ліам - головний експонат для проходження практики і вони вже обливає просто згорають у цій шаленій пристрасті, але ще так і не можуть перетнути ту межу)) поцілунки і дотик до її шкіри просто плавить мозок Ліаму, але схоже Кейт протверезити його своїх ударом?!
Як завжди залишили на найцікавішому♥️♥️♥️
Еліс молодець..Бо Ліам може ще тих дров наламати..Своїми чудернацькими планами "влаштувати" щасливе життя Кейт..Хоч Саймон його правильно підколов на рахунок ревнощів..Але ж де зізнатись..Он як слюні в Ліама потекли коли побачив свою красуню в рестику..
Дякую ♥️♥️♥️
Ох і починається «двіж» у нас)) Ліам по дружбі віддає Кейт у руки Саймону)) але як то кажуть у долі свої плани;) особливо коли ти маєш не сестру, а золото♥️♥️♥️
Еліс вирішила наслідувати прикладу батька і бути купідончиком? ;)
В мене скільки емоцій...
Що не знаю як навіть коментувати..
Тому що який абзац не візьми:вибух як не сміху то задоволення..
І "кота " шкода.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І чого він "бігає" на ніч глядач по дорозі.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І дивана шкода.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Чого ото ламатися під Ліамом.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І Ліама шкода..Знову треба руки тренувати..Після спільного сну.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
От Мірці Кейт мало дала звіздюлєй.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Теж шкода.Треба було більше її одтарабанити.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Тео зацінив кулачні бо Кейт..
Дякую ♥️♥️♥️
Розділ як завжди багатий на подіі)
Ревність помаленько заходить у чат і цей поцілунок просто так не вийде з голови нікому) а чорний кіт ще не раз вибіжить на дорогу;) ха-ха
Диван вчасно зламався і вони змушені були провести ніч в одному ліжку) і ще їхні розмови, оброблення рани, випадкові дотики все це настільки ніжно і гарно описано, що просто чекаю цієї точки вибуху ❤️
І так, нарешті сталося те чого ми так чекали і Міра отримала по заслузі від Кейт))) але явно мала, але дуже ефектно)) Ліам явно буде в шоці від захоплення своїх дружини і нас чекає ще не один спільний бій❤️❤️❤️
Гарний вийшов вечір .Одкровення прямо як з рогу достатку..
А ще дууууже продуктивний..Для Ліама...
Якщо він ще там щось думав про побачення Кейт з Саймоном..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Після такого поцілунку він вже чи захоче її на те побачення відпустити.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Ой клас))) сімейний вечір з друзями це просто неймовірно і явно підлаштовпний для Кейт і Ліама, щоб більше про все дізнатися)) Гра правда чи дія відкрила багато чого, але і стала переломним моментом і тепер Кейт точно не вийде з голови Ліама і він не раз буде затримуватися у туалеті ха-ха і за це окреме дякую ми таки дочекалися цього❤️❤️❤️
Але за це буде окрема плата і мабуть на нас чекає або ляпас або продовження;)
А Саймон у нас продовжує вражати і Ната вже скоро буде у них вдома, але от плата за це дуже пікантна і чи дозволить Ліам цьому статися от це питання!?
Як то кажуть пристрасті зашкалюють❤️❤️❤️
Кейт молодець Хватає на льоту..Ліам ,хоч і вдає байдужість,трохи скрегоче зубами..
А після того як дівчина полежала в нього на колінах(головою).-то взагалі побив свої рекорди витримки.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Кейт то без умислу..Їй хотілось щоб вислухав,приголубив(як друг).
А його дружочок вирішив тим часом стати і стійку бойової готовності.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою!!!
Ой ну схоже ми тепер поміняємося місцями і Ліам у нас буде учнем;) перевіримо чи таким же вправним як Кейт♥️
Цікаво )))
Ой і як тепер чекати, коли розділи через день) це буде важко♥️
Вітаю з передоплатою ♥️♥️♥️
Бажаю легкого написання, невтомної музи та натхнення і шаленого успіху книзі♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою.♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою !!! Бажаю успіху книзі та натхнення вам !!!
Ой...ну розмова Кейт з сестрою це просто до сліз, серце розривається і дійсно в таких випадках хочеться забрати всіх діток в сім'ю ❤️ не розумію тих батьків, які народжують і потім так легко їх позбуваються і не дбають про них((
А от вдома на Кейт чекає чоловік, який є справжнім другом і вміє підтримати у потрібний момент) і так він почав відверто висловлювати свої "потреби" ха-ха і це чомусь дивує Кейт, що вона так легко його заводить)))
Ліамчику а що це було???(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Кейт права..Сам сказав їй вчитись фліртувати..То чого ж тепер..(•‿•)(•‿•)
Щоправда хлопці в легкому"шоці"..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Ой, здається Ліам захищаючись від Кейт зачепив її словами, що вона не його типаж і це просто як червона тряпка для бика і так це буде щось неймовірне)))
Бо Кейт хороша учениця і відпрацьовує всі знання не тільки на майбутніх кандидатах, а в першу чергу на своєму чоловікові і босі❤️❤️❤️ і так саме слово "бос" тепер у нас як виклик і ще схоже Саймон вже включається у гру❤️
Цікаво-цікаво;)
Шопінг удався. Ліам хоч би мозолів не натер..(•‿•)(•‿•)(•‿•)А Кейт яка прониклива.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Якбине фіктивниі шлюб і нп узи дружби-можливо б допомогла чоловікові.(•‿•)(•‿•)(•‿•)А то лиш сміється з нього..Зате Ліам,в магазині,порадував.Якмвін ,зі смаком,підібрав їй білизну..Тай одяг :вказав що треба..
Дякую ❤️❤️♥️
Ну що тут сказати сімейне життя почалося з удару і відвертої розмови) так вони відкрито можуть говорити, ну принаймі поки;) і так історія сестри Кейт болюча і саме вони мають показати їй любов і турботу сімʼї♥️
І так настав наш улюблений момент - шопінг і тут явно учениця перевершила свого вчителя, надто вправний матеріал попався, бо завершилося все це вдома у туалеті з ручним відпрацюванням для Ліама♥️ ха-ха і схоже це буде його «улюблена кімната і частим заняттям»♥️
Ця пара,однозначно,займе мерше місце в номінацаї:побий чоловіка..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Кейт вже неодноразово займалась ,по відношенню до Ліама,рукоприкладством..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Гарний початок сімейного життя.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Ця пара буде у вас в фаворитах, я думаю, бо скоро таке почнеться ох))
Так, Еліс відчитала наших молодят по повній, але зрозуміла і буде надійним щитом їхньої теорії кохання❤️
А от Рос здивував, бо реально любить своїх дітей і бажає щастя, тому і сприйняв так цю новину про створення сім'ї нормально, навіть з радістю))) і навіть озвучив думку про дітей;)
Наші голубки поїхали додому і починають розмовляти;) і і от реакція Кейт на вазектомію Ліама де ми з ляпасів перейшли одразу на хук ногою;) - це просто бажання всіх, ну принаймі моє хахах, бо дійсно зважитися на такий крок це треба постаратися і тепер Кейт точно не відстане поки не дізнається всю правду)) і вона точно не буде слухняною дружиною, як собі уявляє Ліам, тому все тільки починається ❤️❤️❤️
Цікаво як довго вони протримаються.. В статусі:фіктивні.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ліам ще тільки побачив Кейт зі спини--слюні потекли..
І оце його бажання зробити і виставити фото..
Перший пішов..Готуйтесь...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
О так… починається спільний побут;) Ліам звик бути головним і все має бути по його, але на тут було, бо Кейт палець в рот не клади і точно не бери на «слабо» бо обпечешся;) чого тільки варте її оголене дефіле і вміння вчитися відповідати на флірт Ліама - це було круто♥️
Кейт настільки здібна учениця, що перевершила свого вчителя вже з першого уроку))
І так Ліам пішов далі Марка, бо виклав спільне фото не в родинний чат, а просто в соцмережі і це буде реально вибух і перший вже пішов;) тому чекаю на «відчитування» від Еліс бо її просто так не проведеш♥️♥️♥️
Вітаю тебе з новиночкою ❤️❤️❤️ Як це я пропустила. Бажаю успіхів книзі і багато вдячних читачів ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякую тобі❤️
Міра ще не знає що Кейт живе в Ліама..І вони одружуються .
Її перекосить від цих новин..
Але не шкода ,від слова,зовсім..
Щоби не було в них на початку..Та знати що в хлопця почуття і так творити..Це добре ще що в той вечір він зустрів Кейт..Іноді хлопці творять непоправне дізнавшись таку правду...
Але ж Ліам і засранець .(•‿•)(•‿•)(•‿•)Вирішив випробувати нервову систему Кейт.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Класссс.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Вона, теж йому помститься добряче))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати