Використай мене
55 251

Використай мене 18+

Романтична еротика

Ріанна Вейл

Ріанна Вейл · автор

Повний текст · 209 стор.
286
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 121
Не за планом
№ 6
Не за планом
Використай мене
№ 7
Використай мене
Моя найгірша залежність
№ 8
Моя найгірша залежність
“Гра на виживання”
Анотація до книги "Використай мене"
Ліам — власник футбольного клубу «Титани», який завжди був бабієм і категорично проти дітей, але вперше дозволив собі закохатись і помилився в людині.
Кейт — подруга його дівчини, яка втомилась дивитись, як вона використовує його, і розповіла усю правду.
Але доля зводить їх у барі того ж вечора, коли Кейт втратила всі шанси всиновити свою сестру, бо її звільнили з роботи, вона з’їхала з квартири і розійшлась зі своїм хлопцем. І саме тому Ліам пропонує їй договір — фіктивний шлюб з ним та хорошу роботу під його керівництвом, за те, що вона була з ним чесною, і він допоможе влаштувати її особисте життя.
Та що, коли, плануючи побачення для фіктивної дружини, він закохається у неї сам?

друзіфіктивнийшлюббос_і_підлегла

Зміст книги: 37 глав
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Розділ 36
Розділ 37

121 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дар’я Биховець
10.05.2026, 22:46:55

Стає трохи шкода в цій ситуації Саймона, використали його і все
Але я рада що Ліам нарешті визнав в першу чергу для себе що Кейт йому потрібна❤️

Ріанна Вейл
10.05.2026, 23:05:39

Дар’я Биховець, Повірте його не використали, бо він вже заручений і знає про це. Він просто робив все так, щоб Ліам зрозумів свою помилку, бо Кейт не його. А його історія почнеться за 2-3 тижні.

avatar
Оксана Морус
10.05.2026, 20:28:38

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Вправив Тео теж трохи мізків Ліамчику..
Та так що він нарешті то прийняв правильне рішення..
І чого б це самому свою дружину віддавати..Хоче Саймон с@ксу-хай шукає собі де інде..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Ліаму і самому своя дружина люба..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Оксана Яремій
10.05.2026, 19:59:06

Ой так ми дійшли до початку;) і це просто бомба))) читати як плавить Ліама від ревнощів це просто щось, усі під коли друзів і його ж слова про заміну дивана ( ну надіюся, що вони його таки замінять ще раз) і головне визнання самому собі, що він таки ревнує і не віддасть Кейт нікому - це мед для вух;) дякую , як то кажуть - нарешті дочекалися і нас тепер чекає гаряче продовження♥️♥️♥️

Показати 2 відповіді
Оксана Яремій
10.05.2026, 20:27:30

Ріанна Вейл, Ого, то від скла і дзеркал ми плавно переходимо до меблів у клубі;)) ха-ха

avatar
Оксана Морус
08.05.2026, 22:08:15

Ох і засранець Саймон..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Чистої води провокація...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Зате Кейт отримала можливість зрозуміти що її чоловік(ой він же фіктивний) краще цілується..І відчуття інші.. Мурашки табуном..А тут сплять.
А ще їхня "вечеря" з Ліамчиком була така спекотно смачна.. Обом сподобалась..Вміють доставити одне одному задоволення ..
Дякую ❤️ ♥️ ❤️

avatar
Оксана Яремій
08.05.2026, 22:00:54

Це був дуже гарячий розділ))
І це була найсмачніша вечеря із дегустації ексклюзивних страв від шеф-кухарів Ліама та Кейт♥️♥️♥️
Але схоже, що вони трошки загралися у с@кс по дружбі;))
Тому чекаю повного знесення даху і безповоротно ♥️♥️♥️
І так Саймон пішов у наступ і Ліам не забарився і перше вікно пішло;) ну що ж чекаємо на дзеркало;) ха-ха

avatar
Лиля Малофий
08.05.2026, 17:50:51

Огоо.
Чим далі тим цікавіше.
Я прочитала всі ці книги про кожного.
Я розумію, що ця ще не завершена.
Але дуже прошу зробити ще одну, де Саймон в головній ролі. А то він всюди всіх рятує, і тепер коли про нього вже трохи привідкриті карти, хотілося би його персонажа вже особисто.
А так всі книги просто прочитані на одному подиху, кожна по своєму тримає в напрузі, і всі взаємопов'язані.
Творчого вам натхнення

Ріанна Вейл
08.05.2026, 18:15:37

Лиля Малофий, Дякую вам)
Так книга про Саймона буде наступна, а фінальна про Майка.
І спойлери по них вже в моєму тг: https://t.me/riannaveil

avatar
Halyna Shchyrba
08.05.2026, 02:01:34

Я трохи позаду)
Події просто шквалом несуться!!!
Напилися, прокинулись, повечеряли, потішили одне одного чудовими тілами, виспались і одружилися))
За кілька днів життя з ніг на голову!
Дякую ❤️

avatar
Оксана Морус
07.05.2026, 07:06:43

У Кейт день щирих розмов..
Спочатку Рос..Зумів її здивувати і озадачити..
Тепер Ліам..Своїми зізнаннями ввів її в ступор..І думай тепер що він хотів сказати..Хоча він вже прямим текстом виражається про свої бажання..
Випробовує Кейт його терпіння..
Чи надовго його хватить..
Дякую ❤️♥️❤️

avatar
Оксана Яремій
07.05.2026, 05:30:08

Кейт як справжня ділова леді блискуче провела переговори) необійшлося і без Роса, бо він наш Купідон і знає про все, про їхній шлюб і дав зрозуміти Кейт, що вона вже частина їхньої родини і він не дасть їх в обіду) розкрив Кейт і нам трохи правди про Саймона і його батька і це здивувало її, бо вона знає його зовсім не таким;)
А от повернення додому це було класно і тепло, Кейт відчула цю атмосферу і вони разом усе поприбирали))) і от тут Ліаму знову важко себе контролювати і зваблює компліментами, а Кейт також не змогла стриматися і оце "я знаю, ти говорив про свій вправний язик" ввели в ступор Ліама і тепер треба згадати що і коли він говорив;)
Але те що вони думають один про одного і не можуть забути ні дотики,ні поцілунок мусить призвести до шаленого вибуху і це буде вау❤️❤️❤️

avatar
Halyna Shchyrba
06.05.2026, 14:13:31

Динамічний початок!
Зустріч двох понівечених душ. Біль, розмови, алкоголь, танців...хух, динамічно!
Дякую ❤️

avatar
Оксана Морус
05.05.2026, 16:42:25

Вау,вау,вау...
Яне можу нарадітись яка дівчинка...❤️❤️❤️Розумничка,прониклива..
Для Ліама Наточка скарб..
Вона і підтримає,і розрадить...
А що вже помічничка..
Соромно поряд з нею показати свою невмілість..
А ось новини про захоплення дружини..
Тео зумів і спантеличити і підкусити ..
День сюрпрайзів вийшов у Ліама..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
05.05.2026, 05:34:47

Поки Ліам на лікарняному) Кейт з Ростом проводить переговори і Тео розкриває йому правду про можливості і вподобання його дружини і тепер Ліаму дійсно страшно, що ж його може чекати, коли він провиниться;)
Нарешті ми дочекалися спільного готування і це зробила Ната)) ця маленька дівчинка невимушено заставила не тільки готувати, а й підтримати Ліама, бо ж не все виходить з першого разу)) і результат не забарився і вони напекли цілу гору млинців, але ціною порядку у кухні;) і звичайно прибрати вони не встигають... додому повертається Кейт))
Як завжди на найцікавішому...чекаю на реакцію Кейт❤️ і спільне прибирання

avatar
Дар’я Биховець
05.05.2026, 00:31:00

Сподіваюсь Купідон Рос трохи причарував вже Кейт, а то вона поки не сприймає в романтичному плані Ліама❤️

avatar
Оксана Морус
03.05.2026, 08:17:38

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Кейт отримала повне право на сарказм..І знущається над бідним Ліамом..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Але ж "змій" хоч би за ці тижні лікування не лопнув від бажання ..І неможливості отримати розрядку..
Відкушу..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Це ж треба так погрожувати хворому чоловікові..
Дякую ❤️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
03.05.2026, 08:03:19

Ну що ж везіння з вітряною закінчилося і вона успішно панує над Ліамом;) і тепер до нього дійшла черга отримати бездоганні навички догляду від Кейт ха-ха бо це просто не описати словами бо Кейт в руках із ватною паличкою і зеленкою - це як зброя масового ураження)) Ліам в шоці, бо повинен дати доступ до свого тіла і навіть всі його «святі» місця;)) ну і Кейт довго не прийшлося чекати, бо ж Ліам просто злетів від фантазії та уяви, але як завжди його приземлили слова Кейт, що навіть руками рухати не можна;) ахахах, а це ж поки був його єдиний порятунок;))
Дякую і чекаю на продовження ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Морус
02.05.2026, 08:03:25

Це було дуууууже класно...
Спочатку Еліс ..Зі своєю турботою про похмілля..І закупами для Нати..
Дякувати Саймону за підказку-прохання..Він між них як чарівна фея..
А далі...
Перша зустріч Ліама з дівчинкою..Знайомство..Воно таке хвилююче..Адже він переживає чи сподобається Наті кімната і іграшки..
Він вибирав не знаючи її смаку..
Але дитина,в якої не було свого нічого,отримати одразу скільки всього..Свято...
І ось тепер головне:поцвлунок з Кейт ..
Таааакий пристрасний...
Кейт збентежена...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)А я вже уявляю що буде коли дійде в них до "гарячої страви"..
Дякую ❤️♥️❤️

Ріанна Вейл
02.05.2026, 21:09:16

Оксана Морус, Коли дійде, то ніхто з них зупинитись не зможе))

avatar
Оксана Яремій
02.05.2026, 00:20:11

Розділ просто до сліз і в саме серденько♥️
Знайомство Нати і Ліама це просто милота з милоти)) Завдяки Еліс, ну і Саймона;) Ліам покорив маленьке серденько одразу, бо особиста кімната з усім необхідним, де все належить тільки тобі, де не потрібно нічого ділити чи віддавати це для Нати - межа неможливого))
А поцілунок - це окремий подарунок, бо він сподобався обом, але чомусь вони не дозволяють собі перетнути межу, ну це не довго;) а Ліам у нас везучий і вітрянка таки його підкорить♥️♥️♥️

Ріанна Вейл
02.05.2026, 21:08:38

Оксана Яремій, Ох щей як підкорить, сьогодні буде дуже цікаво.

avatar
Альона
01.05.2026, 17:41:56

Я думаю Ліам не хворів вітрянкою )))
Буде весело

Показати 2 відповіді
Альона
01.05.2026, 19:51:21

Ріанна Вейл, Чекаю з нетерпінням)

avatar
Оксана Морус
30.04.2026, 11:03:18

Вау,вау...Ліамчику що в тверезого на умі -те в п'яного на язиці..,(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Зате Кейт тепер думає чи не забув Ліам..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Але ж разом з тим щастя то скільки..
І таки дійсно що за важелі впливу в Саймона такі..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
30.04.2026, 05:15:33

Ой ну Ліам наговорив багато і Кейт починає дивитися і думати про нього інакше)) так, пчнийм ящик за зубами тримати не вміє, але явно хизується іншими вміннями свого язика і скоро ми в цьому точно переконаємося)) ха-ха
Наш чарівник Саймон вже забирають нашого маленького купвдончика Нату додому, оде з дуже гарним сюрпризом))
Чекаю на наших зелених чоловічків, ну і знайомство Нати з Ліамом, надіюся що він підготувався❤️❤️❤️

avatar
Маряна Кузюкова
29.04.2026, 15:52:11

Як часто ви оновлюєте книгу? Дуже чекаю продовження

Ріанна Вейл
29.04.2026, 16:11:51

Маряна Кузюкова, Через день, сьогодні буде розділ

avatar
Оксана Морус
28.04.2026, 15:05:54

Я ржу...З цього слухняного Ліама..
Правильно..Раз сказала Кейт що спатиме на коврику біля дверей -віниі моститься..
Я ж кажу:слухняний..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠) Попробуй таку дружину не послухати..
В неї одразу ' покарання..
Дякую ❤️♥️❤️

Все круто, лише не зрозуміло чому розділи віл Ліама підписані Марк!?

Ріанна Вейл
28.04.2026, 10:23:11

Надя Баранівська, Боже дякую вам❤️
Здається, я запрацювалась і сплутала вже героїв)

avatar
Оксана Яремій
28.04.2026, 00:21:59

Ха-ха ну Кейт молодець) спочатку показала, що її слова потрібно виконувати і за порушення буде покарання;) а потім вже пішла на милість і впустила неслухняного чоловіка у дім, хоч він був готовий і виконати її умову і спати на килимку;) п'яний Ліам це дійсно свято в хаті, бо язик без кісток і наговорить собі на свою голову і не на одну;) вже чекаю його п'яних відвертостей і спільного пробудження❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
26.04.2026, 13:20:40

Ох які ми "чесні"..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І витримані...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Хай йому грець....
Грають обоє в гру:не хочу-дайте..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Ліамчик вже й межу переступив..Трішки..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Ну ж не залізний ,щоб тримати себе в руках поряд з такою красою..
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Оксана Яремій
26.04.2026, 00:44:17

Ох і палає♥️
Еліс своїм вчинком допомогла посіяти і зародитися зерно сумніву, бо як би Ліам не протистояв, але вже на повну у цій грі))
Навчання флірту Кейт вже давно перейшло в нову реальність, де Ліам - головний експонат для проходження практики і вони вже обливає просто згорають у цій шаленій пристрасті, але ще так і не можуть перетнути ту межу)) поцілунки і дотик до її шкіри просто плавить мозок Ліаму, але схоже Кейт протверезити його своїх ударом?!
Як завжди залишили на найцікавішому♥️♥️♥️

avatar
Оксана Морус
24.04.2026, 10:37:15

Еліс молодець..Бо Ліам може ще тих дров наламати..Своїми чудернацькими планами "влаштувати" щасливе життя Кейт..Хоч Саймон його правильно підколов на рахунок ревнощів..Але ж де зізнатись..Он як слюні в Ліама потекли коли побачив свою красуню в рестику..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
24.04.2026, 00:18:13

Ох і починається «двіж» у нас)) Ліам по дружбі віддає Кейт у руки Саймону)) але як то кажуть у долі свої плани;) особливо коли ти маєш не сестру, а золото♥️♥️♥️

avatar
Дар’я Биховець
24.04.2026, 00:15:45

Еліс вирішила наслідувати прикладу батька і бути купідончиком? ;)

avatar
Оксана Морус
22.04.2026, 19:37:57

В мене скільки емоцій...
Що не знаю як навіть коментувати..
Тому що який абзац не візьми:вибух як не сміху то задоволення..
І "кота " шкода.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І чого він "бігає" на ніч глядач по дорозі.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І дивана шкода.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Чого ото ламатися під Ліамом.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І Ліама шкода..Знову треба руки тренувати..Після спільного сну.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
От Мірці Кейт мало дала звіздюлєй.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Теж шкода.Треба було більше її одтарабанити.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Тео зацінив кулачні бо Кейт..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
22.04.2026, 05:53:52

Розділ як завжди багатий на подіі)
Ревність помаленько заходить у чат і цей поцілунок просто так не вийде з голови нікому) а чорний кіт ще не раз вибіжить на дорогу;) ха-ха
Диван вчасно зламався і вони змушені були провести ніч в одному ліжку) і ще їхні розмови, оброблення рани, випадкові дотики все це настільки ніжно і гарно описано, що просто чекаю цієї точки вибуху ❤️
І так, нарешті сталося те чого ми так чекали і Міра отримала по заслузі від Кейт))) але явно мала, але дуже ефектно)) Ліам явно буде в шоці від захоплення своїх дружини і нас чекає ще не один спільний бій❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
20.04.2026, 16:18:28

Гарний вийшов вечір .Одкровення прямо як з рогу достатку..
А ще дууууже продуктивний..Для Ліама...
Якщо він ще там щось думав про побачення Кейт з Саймоном..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Після такого поцілунку він вже чи захоче її на те побачення відпустити.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
20.04.2026, 05:31:39

Ой клас))) сімейний вечір з друзями це просто неймовірно і явно підлаштовпний для Кейт і Ліама, щоб більше про все дізнатися)) Гра правда чи дія відкрила багато чого, але і стала переломним моментом і тепер Кейт точно не вийде з голови Ліама і він не раз буде затримуватися у туалеті ха-ха і за це окреме дякую ми таки дочекалися цього❤️❤️❤️
Але за це буде окрема плата і мабуть на нас чекає або ляпас або продовження;)
А Саймон у нас продовжує вражати і Ната вже скоро буде у них вдома, але от плата за це дуже пікантна і чи дозволить Ліам цьому статися от це питання!?
Як то кажуть пристрасті зашкалюють❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
19.04.2026, 18:34:56

Кейт молодець Хватає на льоту..Ліам ,хоч і вдає байдужість,трохи скрегоче зубами..
А після того як дівчина полежала в нього на колінах(головою).-то взагалі побив свої рекорди витримки.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Кейт то без умислу..Їй хотілось щоб вислухав,приголубив(як друг).
А його дружочок вирішив тим часом стати і стійку бойової готовності.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Нат
19.04.2026, 10:56:57

Вітаю з передплатою!!!

avatar
Оксана Яремій
19.04.2026, 10:47:26

Ой ну схоже ми тепер поміняємося місцями і Ліам у нас буде учнем;) перевіримо чи таким же вправним як Кейт♥️
Цікаво )))
Ой і як тепер чекати, коли розділи через день) це буде важко♥️

avatar
Оксана Яремій
19.04.2026, 10:45:55

Вітаю з передоплатою ♥️♥️♥️
Бажаю легкого написання, невтомної музи та натхнення і шаленого успіху книзі♥️♥️♥️

avatar
Оксана Морус
19.04.2026, 10:42:10

Вітаю з передплатою.♥️♥️♥️

avatar
Олена Рябоконь
19.04.2026, 10:15:39

Вітаю з передплатою !!! Бажаю успіху книзі та натхнення вам !!!

avatar
Оксана Яремій
19.04.2026, 00:15:41

Ой...ну розмова Кейт з сестрою це просто до сліз, серце розривається і дійсно в таких випадках хочеться забрати всіх діток в сім'ю ❤️ не розумію тих батьків, які народжують і потім так легко їх позбуваються і не дбають про них((
А от вдома на Кейт чекає чоловік, який є справжнім другом і вміє підтримати у потрібний момент) і так він почав відверто висловлювати свої "потреби" ха-ха і це чомусь дивує Кейт, що вона так легко його заводить)))

avatar
Оксана Морус
18.04.2026, 20:42:01

Ліамчику а що це було???(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Кейт права..Сам сказав їй вчитись фліртувати..То чого ж тепер..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Щоправда хлопці в легкому"шоці"..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
18.04.2026, 07:10:04

Ой, здається Ліам захищаючись від Кейт зачепив її словами, що вона не його типаж і це просто як червона тряпка для бика і так це буде щось неймовірне)))
Бо Кейт хороша учениця і відпрацьовує всі знання не тільки на майбутніх кандидатах, а в першу чергу на своєму чоловікові і босі❤️❤️❤️ і так саме слово "бос" тепер у нас як виклик і ще схоже Саймон вже включається у гру❤️
Цікаво-цікаво;)

avatar
Оксана Морус
17.04.2026, 09:57:03

Шопінг удався. Ліам хоч би мозолів не натер..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)А Кейт яка прониклива.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Якбине фіктивниі шлюб і нп узи дружби-можливо б допомогла чоловікові.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)А то лиш сміється з нього..Зате Ліам,в магазині,порадував.Якмвін ,зі смаком,підібрав їй білизну..Тай одяг :вказав що треба..
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Оксана Яремій
17.04.2026, 00:53:52

Ну що тут сказати сімейне життя почалося з удару і відвертої розмови) так вони відкрито можуть говорити, ну принаймі поки;) і так історія сестри Кейт болюча і саме вони мають показати їй любов і турботу сімʼї♥️
І так настав наш улюблений момент - шопінг і тут явно учениця перевершила свого вчителя, надто вправний матеріал попався, бо завершилося все це вдома у туалеті з ручним відпрацюванням для Ліама♥️ ха-ха і схоже це буде його «улюблена кімната і частим заняттям»♥️

avatar
Оксана Морус
16.04.2026, 14:25:52

Ця пара,однозначно,займе мерше місце в номінацаї:побий чоловіка..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Кейт вже неодноразово займалась ,по відношенню до Ліама,рукоприкладством..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Гарний початок сімейного життя.
Дякую ❤️❤️♥️

Ріанна Вейл
16.04.2026, 21:31:42

Оксана Морус, Ця пара буде у вас в фаворитах, я думаю, бо скоро таке почнеться ох))

avatar
Оксана Яремій
16.04.2026, 05:41:54

Так, Еліс відчитала наших молодят по повній, але зрозуміла і буде надійним щитом їхньої теорії кохання❤️
А от Рос здивував, бо реально любить своїх дітей і бажає щастя, тому і сприйняв так цю новину про створення сім'ї нормально, навіть з радістю))) і навіть озвучив думку про дітей;)
Наші голубки поїхали додому і починають розмовляти;) і і от реакція Кейт на вазектомію Ліама де ми з ляпасів перейшли одразу на хук ногою;) - це просто бажання всіх, ну принаймі моє хахах, бо дійсно зважитися на такий крок це треба постаратися і тепер Кейт точно не відстане поки не дізнається всю правду)) і вона точно не буде слухняною дружиною, як собі уявляє Ліам, тому все тільки починається ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
15.04.2026, 18:26:07

Цікаво як довго вони протримаються.. В статусі:фіктивні.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Ліам ще тільки побачив Кейт зі спини--слюні потекли..
І оце його бажання зробити і виставити фото..
Перший пішов..Готуйтесь...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
15.04.2026, 00:39:32

О так… починається спільний побут;) Ліам звик бути головним і все має бути по його, але на тут було, бо Кейт палець в рот не клади і точно не бери на «слабо» бо обпечешся;) чого тільки варте її оголене дефіле і вміння вчитися відповідати на флірт Ліама - це було круто♥️
Кейт настільки здібна учениця, що перевершила свого вчителя вже з першого уроку))
І так Ліам пішов далі Марка, бо виклав спільне фото не в родинний чат, а просто в соцмережі і це буде реально вибух і перший вже пішов;) тому чекаю на «відчитування» від Еліс бо її просто так не проведеш♥️♥️♥️

Вітаю тебе з новиночкою ❤️❤️❤️ Як це я пропустила. Бажаю успіхів книзі і багато вдячних читачів ❤️❤️❤️

Ріанна Вейл
14.04.2026, 19:57:47

Світлана Романюк, Дякую тобі❤️

avatar
Оксана Морус
14.04.2026, 09:31:50

Міра ще не знає що Кейт живе в Ліама..І вони одружуються .
Її перекосить від цих новин..
Але не шкода ,від слова,зовсім..
Щоби не було в них на початку..Та знати що в хлопця почуття і так творити..Це добре ще що в той вечір він зустрів Кейт..Іноді хлопці творять непоправне дізнавшись таку правду...
Але ж Ліам і засранець .(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Вирішив випробувати нервову систему Кейт.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Класссс.
Дякую ♥️♥️♥️

Ріанна Вейл
14.04.2026, 19:57:36

Оксана Морус, Вона, теж йому помститься добряче))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше