1 118 602
Анотація до книги "Спокуса Ярого"
— Ти щойно продала себе, — хрипить чоловік, нахиляючись, — І я буду стягувати плату так, як мені заманеться.
Ренат Ярцев — мій зведений брат. Ненормальний. Некерований. Небезпечний мерзотник.
Він завжди був моїм особистим кошмаром. І коли Ярий повертається до міста через чотири роки, я маю необачність стати його боржницею. А він візьме з мене плату так, щоб я згорала від сорому щоразу, коли дивлюся в його очі.
— Ренат, ти мене лякаєш...
— І це тільки початок, Айлін.
Ренат Ярцев — мій зведений брат. Ненормальний. Некерований. Небезпечний мерзотник.
Він завжди був моїм особистим кошмаром. І коли Ярий повертається до міста через чотири роки, я маю необачність стати його боржницею. А він візьме з мене плату так, щоб я згорала від сорому щоразу, коли дивлюся в його очі.
— Ренат, ти мене лякаєш...
— І це тільки початок, Айлін.
невинна героїнязаборонені відносининебезпечний герой
Зміст книги: 88 глав
769 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи — одна з моїх найулюбленіших авторок, тому мені особливо прикро писати цей коментар. Я із задоволенням купую ваші книги, але останнім часом складається враження, що кількість стала важливішою за якість. Через одночасне написання багатьох історій сюжети затягуються, втрачають динаміку, а деякі твори місяцями залишаються незавершеними. На мою думку, краще зосередитися на одній-двох книгах і доводити їх до логічного фіналу, ніж розпорошуватися на десятки проєктів. Це лише моя суб'єктивна думка, як давньої читачки. Бажаю вам творчого натхнення та нових сильних історій.
Чудова історія! Дуже емоційна та чуттєва… цікавий сюжет! Варто прочитати)) Дякую!))
Міла, Щиро дякую!) Гарного дня!)
захоплююче...цікаво....читала на одному подиху
Віка Зінгель, Дуже вдячна!
Коментар видалено
Із задоволенням почала читати другу частину! )
Валентина Хильчук, В Букнеті, поки що там 1глава. Я теж одразу не знайшла, але знайшла)
Дякую)))
Де прочитати продовження, незнаходить книгу за назвою
Вот читаю цю книгу і взагалі не розумію цю пару. Якийсь дитячий садок. Їх тримає тільки секс. перші проблеми і вони вже не можуть
справитися. Одразу соплі,слюні… Так довго тягнули першу книгу, щоб почати другу. Все і так було зрозуміло, навіть не чекала кінця. Одразу прочитала останній розділ. Сподіваюсь в ваших планах зробити головну героїню сильною, впевненою дівчиною. А то це клише абюзивний чоловік та слабка дівчина, яку він ображає і тільки трахає, вже задовбало.
не такого закінчення цієї частини я бажала... але згодна з автором, Айлін треба подорослішати, розібратись із своїми тарганами і навчитись захищати свої моральні кордони, від таких як Ярцев... або її життя зламає.
Маю надію, що у другій частині, автор зробить її сильною жінкою, яка здатна наступити на його горло і навчити його поваги до себе!!!
Для мені він повний аб'юзер, який ламає гг раз за разом. І не дорожить нею.
Я, звісно, очікувала завершення першої частини, але зовсім не так усе собі уявляла...
З іншого боку, Ренат має рацію. Він завжди її мав, і цього разу я готова підписатися під кожним його словом. Моя жіноча солідарність сьогодні не спрацювала...
Дівчину мені теж дуже шкода. Вона залишилася одна в цьому світі, але їй пощастило знайти свою сім'ю — хоч і не рідну по крові, зате рідну серцем. Там її любили, люблять і завжди будуть любити та підтримувати.
Чи потрібна цій парі розлука? На всі 100%! Я дуже сподіваюся, що Айлін зміниться, навчиться думати та приймати дорослі, виважені рішення.
А чи хочу я, щоб змінився Ренат? Навіть не знаю. Чесно кажучи, він мені подобається саме таким, який є. )) Ну, хіба що зовсім трішечки ))).
Дякую Джуліє ❤️
Біжу по другу частину❤️
Щось батько намутив, але дивно про її я чути, бо спочатку в книзі піднімали її самооцінку, а тепер виходить переборщили?)
Боляче обом..І боляче за обох....
Чесність...Айлін прийшла по неї..
Але Ренат правий:сама була не чесна..З ним..
Тож отримали такий удар обоє...
༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
Дякую ♥️❤️♥️
Вітаю з завершенням першої частини.
дуже короткі розділи
коли буде оновлення?
Розмови .Про себе,про майбутнє..Спільне чи окремо одне від одного..
Їх якраз і не було.
Можливо що підказка і порада правильна .
Розібратись треба зараз..
Запитати..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Дякую за активність! Бажаю гарного дня!
Складне рішення на кону, але багато залежить від Рената
Marina Marina, Далі буде непросто... Гарного дня!
Невже можна так відчувати коханого чоловіка і не попередити, що маєш поїхати??? Не логічно для образу Алайни, яка так переживає за почуття інших… занадто схожий розворот подій, занадто шаблонний ((( Раїса Троян дуже влучно підмітила, на жаль
А потім "посипались" геть із моєї бібліотеки.. "Кафаров", "Гордєєв", "Кара для покидька"(хоч на початку я була в захваті від неї, потім надто зятягнулось, і надто "награно"), тепер "Зейнал" іде з полиці, продовження і не починала (трішки з Суворого, трішки з Каїда, і отримали історію Зейнала). Думала що хоча б Ренат не розчарує... Але мабуть і тут буде "зустріч через роки"... Перепрошую, може комусь і подобається, але це моя особиста думка. Чому написала цей коментар? Тому що хочу знову відчути "кайф", пишучи пані Джулії "Супер, я у захваті". Поки що такі коментарі можливі лиш до більш ранніх творів... На жаль...
Раїса Троян, Прикро... Але я не можу Вас змушувати читати... Гарного вечора!
Для Айлін це прощання..І вона вбирає в себе чим побільше..Хоче взяти з собою ,як пам'ять..
Ренат буде в сказі..
Дякую ❤️❤️♥️
Ренат точно має замислитися, що щось з нею не так, хоча, коли вона зникне, точно зрозуміє. Але як сприйме? Як прощання чи просто насичення перед розлукою?
Ренат навіть не запитав, що сказав батько, коли вони з Лікою пішли з палати
Все гаразд? - ні не все, я себе накрутила і мабуть скоро ти мене не побачиш...
Згодна з попередніми коментарями, останнім часом, у вих книгах схожий сюжет і дуже розтягнуто
Складне рішення. Але це буде не зайвим побути без нього, хоча чи буде це життя, а не існування
Дуже повільно оновлюється, другу книгу і читати не буду. Хоча перечитала уже практично усі цього автора, але одне й те ж саме, вони незаймана, він з шикарним торсом і великим (ну ви зрозуміли) він шалений, вона жертва. Ну і моє най улюблене закінчити книгу на самому цікавому, і другий том почати з пройшло 3 роки. Ну ви серйозно?
Довго я стримувалась.... Схоже й у цієї історії буде друга книга.... на жаль.... Це єдина, з нових книг пані Джулії, яка ще тримала мене, хоч початок і не сподобався, але сюжет ставав цікавішим, динамічнішим, герої адекватнішими. Але коли з'явиться продовження, я видалю і цю книгу, і продовження не читатиму. Це коментар не в осуд автора (її право, як хоче, скільки хоче, так і пише), швидше це щоб можливо дещо прояснити і, можливо, щось виправити. Пані Джулія була в числі найулюбленіших моїх авторок, свідченням цього є понад 20 придбаних її книг. Але.... Я думала, коли все змінилось? Мабуть тоді, пані Джуліє, коли Ви пішли "за кількістю ", а не "за якістю".... Так, писати п'ять книг одночасно це дуже крутий виклик! Але... Першим розчаруванням став мій улюблений Скажений....(((( Його друга частина "витяглась" виключно за рахунок шаленого успіху першої...((( Перша половина другої книги часто була надто затягнутою (іноді складалось враження, що ви викладаєте ту сторінку, аби "відчепитись" від коментів типу "коли продовження"), а от фінал, як на мене, був дуже "скомканий", хотілось більш розлогих останніх розділів, та більш емоційного епілогу. А потім "посипались" геть із моєї
Так помаленьку до нового року і дочитаємо! Зберігаю в бібліотеці вже чисто зі спортивного інтересу.Просто цікаво на скільки ще авторка розтягне цю історію. А якщо ще буде друга частина...
А Ренат вирішить що Айлін втекла..
Від нього..Від них...
Щось цей план Ельмана мені не подобається..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Так, щось Ельман задумав
коли буде продовження ? дуже вже не терпиться прочитати , що буде далі . читала на одному диханні.
Чи буде сьогодні оновлення?
Де той Ренат, бо нашій Айлін потрібна підтримка.
Скільки ще можна тягнути , цю собачу пісню ! Це просто капець , скільки можна переливати з пустого в порожнє ! І
Я була б розчарована якби заплати за це гроші(і в майбутньому не буду купляти)85 розділів по 1 сторінці раз на 3-4 дні(в
кращому випадку) так сюжет цікавий(був з початку) але це вже настільки розтягнуто що навіть не чекаю наступний розділ відчуття «ладно дочитаю не дарма ж стільки часу вбила на неї»
Оксана Добуш, Повністю з вами згодна. Одне і теж, ніякого розвитку
Ельман хоче бути впевненим що Айлін зможе витримати,вистояти поряд з Ренатом. Тому що козання це нп лиш поцілунки і спільне ліжко..Його модна зрозуміти..Він переживає за обох..
Дякую ♥️❤️♥️
Фух...Таки Ельман розумний чоловік..
А Ренат..Зізнатись батькові що в них з Айлін почуття .Це дорогого вартує..Попри те що в батька проблеми зі здоров'ям ..Ренат нарешті обрав їх з Айлін.
Дякую ❤️❤️♥️
Якщо Джулія буде робити другий том цієї книги, прошу написати, зробити платною та викласти одразу всю. Кайфанемо від невідривного читання
Олена Ш, Я другий вже і читати не буду, я не впевнена що цю книгу дочитаю. Весь інтерес вже вичерпався
Коли буде продовження
Айлін вибрала для себе роль жертви і завжди винною.
Можливо Ельман Рустамович нарешті покладе цьому край..Відвертою розмовою..
Дякую ❤️❤️♥️
давайте ще тут на кухні під стіною засвітяться, щоб і Ліку відкачувати.... хоча що тут такого я не знаю, чому так шокуватись.
ДаринаІ, Теж про це подумала. Ренат не зробив роботу над помилками))
Ну і чого так батько розлютився,аж до інфаркту, мав зрозуміти, що в сина такіж вподобання, як колись в нього були до її матері, ну вони ж не справжні брат і сестра, хіба що мав свої плани на них обох, вигідно одружити їх.
Що такого вони зробили - закохалися? Хіба це злочин.
Ця історія мені з самого початку дуже подобається)). У ній є своя ізюминка, щось таке, що реально чіпляє.
Але зараз я просто в шоці… Серйозно, що батько робив у кімнаті дівчини?? Тут мене можете вбити, але я цього взагалі не розумію…
Дівчина мала перевдягатися. І тут виникає купа питань!?
Він хотів підглядати??? — але ця версія здається мені настільки абсурдною…
Чи, може, дівчина йому подобається?.. Ну й такий розвиток подій теж можна розглядати.
( може Айлін похожа на свою маму??)
У мене зараз такий мікс думок у голові, що просто капець.
Дякую Джуліє.
(Просто висловлюю одну з 1000 думок)
Iryna ChS, та зайшов, просто вони не почули, бо були зайняті
Шкода реально всіх(
взахваті!
читається на одному диханні
І справді, наші герої заслуговують бути щасливими. Хай все залагодиться і з батьком все буде добре. —)))
Ренат так долго пояснював Айлін, чому вони мають бути обережними і не виходити з тіні, а потім сам же повів себе як хлопчисько.
Невчасно( хоч би обійшлося
Мені до цього моменту дуже подобався сюжет, але зараз все занадто драматично, надіюсь, що батька встигнуть спасти, бо буде зовсім несправедливо щоб Ренат і Айлін взяли на себе всю провину, вони мають право бути щасливими...
Боже, а можна без трагедії.
Вони і так достатньо натерпілися та мають право бути щасливими.
Нехай Ельдар вижеве
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати