Реєстрація
Сонячне затемнення
2 185
Букнет Фентезі Міське фентезі Сонячне затемнення

Сонячне затемнення

Наталя Котюк
Наталя Котюк · автор
Повний текст · 174 стор.
32
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 21
Анотація до книги "Сонячне затемнення"
Запрошую вас в часи коли ще люди вірили в богів. Чималенька територія заселялась нашими предками та різними створіннями зі світу Наві. Коли життя підкидає тобі випробування доля давно вже написана для нас. Кожен крок боги задумали так, як добре для них, не зважаючи на самих людей. Тепер цим землям загрожує небезпека про яку попереджають лиховісники. Темний місяць сходить на небосхилі. Заможна панночка Равенна й уявити не могла, що порятунок ляже на її худенькі плечі. Саме вона здатна відновити баланс між світами Яві, Наві та навести порядки де тутешні боги не змогли. Часу обмаль. Темний місяць поглинає сонце. Однак невідомо чим можуть обернутися її пригоди, не тільки для монстрів зі світу Наві, а й для всього Вирію, та самої Равенни.
Зміст книги: 41 глава
Розділ 1 глава 1
глава 2
глава 3
глава 4
глава 5
глава 6
глава 7
глава 8
глава 9
глава 10
глава 11
глава 12
глава 13
глава 14
Розділ 2 глава 1
глава 2
глава 3
глава 4
глава 5
глава 6
глава 7
глава 8
глава 9
глава 10
глава 11
глава 12
глава 13
глава 14
глава 15
глава 16
Розділ 3 глава 1
глава 2
глава 3
глава 4
глава 5
глава 6
глава 7
глава 8
глава 9
глава 10
Бонус

21 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Привіт, я нарешті знайшов час і дочитав ваш твір)
Дуже багато різних емоцій... Є те що сподобалося, а є те, що мені здається було б краще переробити чи доробити. Хоча я і працюю в схожих жанрах, але трішки в більш похмурій варіації, тож самі вирішите, чи варто мене слухати)
По-перше, текст досить легко і приємно читати, немає "непрохідних" абзаців, через які потрібно було б продиратися, і це дуже добре) Тож книгу прочитав досить швидко.
У вас у тексті дуже багато помилок. Я не впевнений, але мені здається, що ви писали текст з автозаміною, бо час від часу трапляються слова, які разділениі "це й", інші нажалі не згадаю, але таких більше десятка точно. Ще у вас дуже багато російських слів, які написані українською, які тут їх називають - "русизми". Як приклад, у вас майже усюди написано "лице", замість "обличчя". У мене й самого такі трапляються, я не святий, як Равенна) і все ж, варто повільно перечитати текст. Про розділові знаки не буду нічого казати, це моя головна проблема, тут я не спеціаліст) хоча траплялися речення без крапок, і в деяких очевидних місцях відсутні коми, але то таке... не велика проблема на мою думку.

Показати 14 відповіді
Наталя Котюк
27.11.2022, 14:13:26

Дмитро Євтушенко, Взаєино))) чекаю на вашу новеньку роботу❤

Привіт) ну нарешті я дісталася Вашого твору)
Перше, що хочу зазначити - читати цікаво. В мене немає відчуття, що я змушую себе, бо так треба)
Видно, що Ви попрацювали над героями і в цілому над світом - збирали інформацію і влучно її занурили у книгу)
За сову окреме дякую))
Також мені пощастило, бо обожнюю подібні жанри й сама в такому пишу. Хочеться хвалити і хвалити, бо талановиті люди повинні писати багато)
Панночка взагалі як жива перед очима - клас!) А це, до речі, не так легко зробити, щоб читач повірив у героя.
Дякую)
Зовсім не звертала увагу на помилки, бо їх або мало, або просто відволікалась на події у творі)

Наталя Котюк
16.11.2022, 12:28:46

Катерина Колесник, Дякую за увагу до мого твору.) Мені приємно, що вам теж сподобалося.!!)Приємно чути критику від людей які пишуть в подібному напрямку!))Це неабияка підтримка та мотивація далі розвиватися в цьому напрямку. Вам бажаю того ж, не зупинятися та продовжувати тішити новими захоплюючими історіями!

avatar
Маркіза де Бюсі
12.11.2022, 19:30:51

Дуже сподобалося "Сонячне затемнення" стиль написання нагадує стиль Дари Корній, автор вміло володіє словом, добре знайомий з богами Русі ) Шикарні вислови, текст наповнений , змістовний, читала не відриваючись. Соліс і відьма вартують один одного, два чоботи пара:) дякую за гарно проведений час

Наталя Котюк
13.11.2022, 15:14:31

Маркіза де Бюсі, Я рада, що вам сподобалася моя книга!!)))Чимало вичитувала про св'янську міфологію, щоб точніше передати їх сутність, але і дещо добавляла від себе. Дара Корній, про неї чула, але з її творчістю ще не знайома).Треба буде на дозвіллі почитати.

avatar
Alla Hutnichenko
10.11.2022, 16:29:59

Вітаю) історія схожа на казку, герої в ній казкові і події) Цікавий стиль написання. Трішки б менше описів, ними перевантажений особливо початок. Це відволікає від сюжету. Героїня мені подобається, цікаво за нею слідкувати.
Ком так багато, що аж занадто))
Натхнення Вам, читачів і прекрасних ідей)

Наталя Котюк
13.11.2022, 15:09:51

Alla Hutnichenko, Вітаю, дякую за увагу до мого твору.)) Одразу зайшла і почала робити вичитку))ахахаха їх дійсно було багато, навіть не розумію де їх набралося. Щодо описів, золотої середини не можу знайти, але намагатися якось їх зменшити. Приємно, що вам сподобалася героїня!) Дякую, навзаєм).

avatar
Лара Роса
09.11.2022, 13:27:39

Вітаю!
Дуже тепла історія на тему української міфології! Одразу казки пригадались. Героїня жива, цікава й в міру саркастична) Сподобалась її супутниця - сова, що значно додає фентезійної атмосфери. У книзі вдало обігруються сюжети, що відсилають саме до стародавніх міфів про мавок, русалок, лісовиків та інших персонажів наших казок. Є й повчальні моменти, що якраз було характерним для народних переказів.
Книга цікава, атмосферна, але потребує вичитки у плані пунктуації. Читаю далі)
Автору натхнення!

Наталя Котюк
09.11.2022, 16:53:09

Лара Роса, Дякую за ваші теплі слова). Я її редагую по можливості, але слабка в пунктуації))) ахааа. Буду виправляти ще і не раз вичитувати❤

Дивовижно чудова книжка. Відчув безмежне задоволення від занурення в світ українсьького фентезі. Головна героїня цікава і їй легко співчувати. Також приємно вразила легкість читання, твір доволі швидко затягує і викликає бажання дізнатись що буде в наступній главі. Особисто я помітив лише два мінуси: незначні помилки з пунктуацією (але ж киньте в мене камінь хто їх не робить =) ) та постійне регулярне вживання слова панночка. Хоча насправді це цілком доцільно і справа радше в тому що для мене, як людини яка розмовляє суржиком це слово здається якимсь чужорідним і привертає увагу. На мою думку виправляти тут нічого, просто треба час від часу повертатись до вже написаного тексту та незамиленим поглятом шукати помилки. Дякую за чудово проведений час і удачі в подальшій творчості))

Наталя Котюк
10.10.2022, 09:05:12

Володимир Захарченко, Дякую) приємно чути!) Нажаль, із розділовими знаками і не тільки)) є проблеми. Періодично намагаюся перечитувати та усувати. Але, але все ж трапляються неприємності .))) Буду намагатися їх виправляти!!! Так в тексті часто зустрічається "панночка", але якщо брати інше слово то можливо буде трохи не зрозуміло. Або замінити на ім'я то буде часто звучати її ім'я)))) тому золоту середину поки не знайшла))).

Вітаю з марафону!
Прочитав вже 5 глав... Буквально с першого абзацу відчуваєш всю красу української мови. Так гарно написано, особливо описання місцевості. Дуже сподобалася сова, така цікава)
Кожного разу, як у тексті з'являється слово "панночка", все думаю, коли ж буде Вій)))
Поки що історія виглядає досить милою, так само як і Равенна. Дівчиная явно не хоче, щоб їй дошкуляли. І намагається якось ввічливо з усіма спілкуватися.
Дуже сподобалися посиденьки під горілку))) У цей момент нагадало "Дневник домового" (не знаю, чи є ця історія в українському). Але Равенна так цікаво з ними спілкувалася)
У тексті час від часу відсутні крапки у кінці речення, і іноді коми пропущені, але то таке... А ось що відволікало, так це коли Равенна спілкується з іншими жінками, у описі трапляється так, що перемішується хто що робить. "Мавка подала знак як могла, і подула на неї заговореною пилюкою, а та впала і розплакалася..."
Сама історія читається досить легко, тож по можливості і при наявності часу буду далі читати. А вам натхнення у майбутніх роботах!)))

Наталя Котюк
09.10.2022, 19:47:20

Дмитро Євтушенко, Дякую, що знайшли час на прочитання моєї історії.)))) Намагалася подати її легкою та ненав'язливою, хоча там далі.......)))дуже вдячна за уважність до тексту. Час від часу перечитую та редагую, але все ще є помилки)як то кажуть "свіжим оком")))буду виправляти! (навіть з програмами та довідниками плутаюся в розділових знаках ...ахахахаххаха, але то діло наживне. В мене теж виникають такі асоціації до "панночки", де ж той Вій ???ахахаха. Стосовно чіткіше виділити кожну дійову особу, буду виправляти!)))

avatar
Лоре Лея
06.10.2022, 00:07:20

Равенна неймовірна))) а Остап сволота остання, хіба ж можна так з мавкою? дуже цікавий погляд на те, що люди більше шкоди природі і чарівним створінням приносять, ніж у нас є причини магічних боятись) окрема подяка за водяного з голим торсом)) читатиму далі, щось дуже особливе)

Показати 2 відповіді
Лоре Лея
06.10.2022, 16:57:39

Наталя Котюк, в мене тільки одна книга 18+, та й то вчуся тільки) Равенна справді дуже атмосферна, за нею цікаво спостерігати)

avatar
Лара Роса
05.10.2022, 20:39:24

Моя улюблена тема! Забираю до бібліотеки однозначно))
Успіху та натхнення!

avatar
Ньюбі Райтер
05.10.2022, 00:25:52

Дуже атмосферна книга. У мене чомусь образи надходять із кліпу Jerry Heil "Івана Купала", а саме з українського кіно, що йде на фоні. Панночка, Остап, Назар, мавка, циганка, русалки - від цих персонажів віє якоюсь самобутністю, українськістю) Читаючи, поринаєш у цей світ міфологічного українського села, і не хочеш звідти виринати. Обов'язково читатиму до кінця, бо з кожним новим розділом інтрига зростає.
Стиль дуже гарний, приємно читається. Одне слово, насолода!) Натхнення Вам на нові твори!

Показати 3 відповіді
Наталя Котюк
05.10.2022, 16:19:23

Ньюбі Райтер, )))))))))))))))

avatar
Анні Ксандр
01.09.2022, 16:39:30

Зворушлива історія. Чомусь напочатку перекликалась з Лісовою піснею, аж залипла))) Дякую за гарні емоції) Натхнення на майбутнє))

Показати 2 відповіді
Анні Ксандр
01.09.2022, 20:47:23

Наталя Котюк, Дякую за цікавість та очікування продовження! За графіком – від нього не втечеш)))

avatar
Юлія Міхаліна
01.09.2022, 16:18:23

Вітаю з завершенням книги! Натхнення на нові роботи та успіхів!)))

Показати 2 відповіді
Юлія Міхаліна
01.09.2022, 19:47:00

Наталя Котюк, Дякую)) Обіймаю))

avatar
Лоре Лея
16.08.2022, 16:40:38

о, слов'янська міфологія, біжу читати) бачу також не встигла дописати до завершення прийому робіт на конкурс?

Показати 4 відповіді
Лоре Лея
18.08.2022, 09:36:53

Наталя Котюк, оу, ну це... я аж зашарілась) дякую, ще не читала вашу міфологію. але вона на черзі, обіцяю)

avatar
Юлія Міхаліна
15.08.2022, 17:55:51

Привіт з читання за обміном))
У Вас дуже цікавий стиль, не зустрічала ще подібного) Спочатку трішки незвично, але потім вчитуєшся і читаєш дійсно наче якусь легенду або казку.
Піймалися невеличкі одруки й деякі проблеми з пунктуацією. Останнє місяцями трішки заважає, бо деякі речення доводиться перечитувати, щоби правильно піймати суть. Але дуже детально все розписано, одразу поринаєш у світ міфології, і мовби фільм дивишся, картинка перед очима складається, люблю таке))
Герої цікаві, доволі колоритні. Панночка на перший погляд і для сільського оточення видається такою суровою відьмою, котру всі бояться, а насправді має свої нехай і відьомські специфічні печалі. Здається, вона саме в лісі може бути справжньою та відкривати свої емоції.
Загалом початок сподобався, пізнавально та захоплююче) Хочеться дізнатися, яка небезпека чекає світ, як вдасться Равенні розкрити свої сили, ну і чи знайде все ж Назар її вінок на свято Купала)
Натхнення Вам і успіхів книзі!))

Показати 3 відповіді
Наталя Котюк
15.08.2022, 23:42:05

Юлія Міхаліна, Оооо, круто. Треба спробувати))) дуже дякую за цінну підказку. Звичайно є бажання удосконалюватись та розвивати у написанні різних історії❤

Слов'янська міфологія - то цікаво. Нагадало "Лісову пісню" Лесі Українки. Гарно пишете, казково.

Наталя Котюк
15.08.2022, 21:21:34

Ксенія Демиденко, "Лісова пісня" це моя слабкість. Рада що завітали на мою сторінку та звернули увагу на мою книгу!))))

avatar
Букнет admin
14.08.2022, 18:23:43

1. Для конкурсу підходять твори, події в якому розгортаються у минулому, але не раніше початку ХХ сторіччя. 2. Не допускаються авторські вигадані світи. 3. Для участі слід підтвердити свій акаунт, заповнивши анкету (https://booknet.com/uk/account/profile/approve)

Наталя Котюк
14.08.2022, 18:44:43

Букнет, 1. трішки неправильно зрозуміла часовий проміжок))))
2. Яві та Наві я не думала що це вважатиметься вигаданим світом.
3.Я заповняла анкету, чомусь даних нема.
Дякую за відповідь:)

avatar
Айрін Айс
06.07.2022, 16:10:04

Я в захваті від вашої манери письма. Все так детально та файно змальовано, наче перед очима все)

Наталя Котюк
06.07.2022, 16:26:44

Айрін Айс, Рада що вас зацікавила ❤

avatar
Аліна Скінтей
06.07.2022, 14:24:25

Цікаве бачення міфології! Неординарно, загадково, живі персонажі! Натхнення вам та творчих успіхів!

Наталя Котюк
06.07.2022, 16:26:00

Skintey Alina, Дуже дякую) приємно чути вашу думку)

avatar
Елена Шевцова
29.06.2022, 12:18:49

Дякую за таку гарну історію! Дуже цікаво поринути у мир міфології, подивитися на все з іншого боку. Ця книга мене захопила з перших сторінок!

Наталя Котюк
30.06.2022, 08:13:54

Елена Шевцова, Я рада)) надіюсь продовження не розчарує

avatar
Аврелія Ліліум
01.06.2022, 15:17:03

Немає слів лише емоції:) Ця книга варта більшої кількості зірочок.

Наталя Котюк
02.06.2022, 19:33:35

Аврелія Ліліум, Приємно чути))))рада що вам сподобався початок даної історії))

avatar
Айрін Ван
27.05.2022, 16:11:50

Вітаю з новинкою. Анотація зацікавила. Бажаю успіхів і багато задоволених читачів.

Наталя Котюк
27.05.2022, 19:31:03

Айрін Ван, Дякую за підтримку

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше