Санта для Сью
4 632

Санта для Сью

Короткий любовний роман

Крісті Ко

Крісті Ко · автор

Повний текст · 5 стор.
119
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 98
Анотація до книги "Санта для Сью"
Це історія кохання Сью, яке вона зустріне на Різдво. Романтика, легкість... і трохи драми.

новий рікріздво та коханняялинкове сяйво

Зміст книги: 3 глави
Пролог.
1. Реальність та спогади.
2. Мотозбори.

98 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стейсі Мур
12.04.2026, 22:48:28

Гарна обкладинка, заворожує.

Крісті Ко
19.04.2026, 13:01:10

Стейсі Мур, Дякую! ❤️❤️❤️

Дуже сподобалась історія. Головна героїня чудова дівчина, яка тримає курс і не боїться приймати важливі рішення.
Читається на одному подиху і ти в якийсь момент розумієш - опа, закінчилось) а хочеться ще!
Жаль, що в історії трохи сумний післясмак. Хочу хеппі-енд для Дена. Тож, якщо буде книга про нього з радістю прочитаю))
Щиро дякую за цю книгу, і за те, що зберігаєте ваш чудовий стиль написання.
Однозначно рекомендую почитати!!!

Показати 2 відповіді

Крісті Ко, ⭐⭐⭐

avatar
Ася Кас
21.03.2026, 19:42:07

Сердечко для підтримки активності книги!❣️

Крісті Ко
21.03.2026, 19:54:57

Ася Кас, Дякую ❤️

avatar
Лана Жулінська
24.01.2026, 09:54:04

Як же чудово, що Сью обрала кохання, а не трималася за минуле ))) щиро рада за їхні стосунки. От би ще Дена "прилаштувати")))

Показати 3 відповіді
Крісті Ко
24.01.2026, 22:53:26

Лана Жулінська, Про нього ні. Продовження можливо, але це ще не точно. )))

avatar
Лана Жулінська
24.01.2026, 09:32:09

Магія нового року) як романтично вони його зустріли. Алекс молодець, вразив Сью.

Крісті Ко
24.01.2026, 09:42:41

Лана Жулінська, Гарно. Дякую, що читаєте та підтримуєте! ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
23.01.2026, 16:07:37

Як у них все гарно складається. Чудовий ранок) хоч і сама прокинулася, але скільки приємностей))

Крісті Ко
23.01.2026, 19:06:36

Лана Жулінська, Так і є. Дякую, що читаєте ❤️❤️❤️❤️

avatar
Джулі Мун
19.01.2026, 21:23:49

Вітаю з завершенням! ♥️

Крісті Ко
19.01.2026, 21:36:23

Джулі Мун, Щиро, дякую! ❤️❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
19.01.2026, 21:02:44

Вітаю з завершенням! ✨♥️✨

Крісті Ко
19.01.2026, 21:07:38

Чарівна Мрія, Дякую! ❤️✨❤️❄️

avatar
Ольха Елдер
19.01.2026, 20:51:58

Вітаю з завершенням! ✨♥️✨ Чудова історія!

Крісті Ко
19.01.2026, 20:55:10

Ольха Елдер, Щиро, дякую! ♥️♥️♥️

Дякую за таку чудову історію) Дена трішки шкода, але, мабуть, правду кажуть, що дружби між дівчиною і хлопцем не буває...

Крісті Ко
19.01.2026, 20:48:11

Ларія Ковальська, Дякую, що читали та підтримували ♥️♥️♥️ Так, один хтось дружить, а хтось закоханий (((

Дуже цікаво буде довідатись, що ж там колись сталось між батьками Сью та Алекса)

Крісті Ко
18.01.2026, 19:09:42

Ларія Ковальська, Вже можете дізнатися в 21 розділі, тільки що виклала. Приємного читання! ❤️❤️❤️

Алекс ще той романтик! Так гарно придумав зі святкуванням Нового року! Але мене щось турбує це знайомство з батьками...

Крісті Ко
16.01.2026, 19:13:38

Ларія Ковальська, Так, Алекс такий. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️

avatar
Вікі Дрейк
16.01.2026, 00:16:16

Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення і багато прочитань

Крісті Ко
16.01.2026, 11:02:26

Вікі Дрейк, Щиро дякую, за гарні побажання! ❤️❤️❤️❤️❄️

А Алекс непростий хлопець, схоже, його батько якась крута "шишка")

Крісті Ко
08.01.2026, 22:21:02

Ларія Ковальська, Можна сказати ви праві. )))))

Яка ж Сью спритна, побачила, що сподобалась хлопцеві, то вже вирішила і скористатись цим, на сімейну вечерю кличе)))

Крісті Ко
04.01.2026, 00:00:13

Ларія Ковальська, Вона така спритна та хитра, як білочка )))

avatar
Соломія Вейра
02.01.2026, 05:23:34

Цікава і легка історія)))Фінал дає простір пофантазувати над тим, хто ж його батько)))Буде продовження?

Крісті Ко
02.01.2026, 07:51:32

Соломія Вейра, Дякую ❤️❤️❤️ Так продовження буде. Все поступово стане на свої місця у нових розділах. Дякую, що читаєте ❤️❤️❤️

avatar
Світлана Фоя
27.12.2025, 16:04:37

Дуже мила і цілеспрямована дівчина прокидається в ліжку з чарівним незнайомцем... Що б сказали на це її батьки, які весь час сунуть носа в її особисте життя і намагаються прилаштувати її заміж?

Крісті Ко
01.01.2026, 15:08:05

Світлана Фоя, Батькам це б однозначно не сподобалось. Але Сью живе по своїм правилам! ❤️❤️❤️❤️✨

avatar
Ніка Лейн
27.12.2025, 10:17:32

Шокувала Лісу на перегонах з виконанням бажання. Дівчина й не повернутися скоро до них.

Крісті Ко
27.12.2025, 14:45:15

Ніка Лейн, Це стилі Сью. Дякую )))

avatar
Mary J
26.12.2025, 21:06:14

11. Він так чудово її підтримав) Я посміялась з її жарту "Я ще не вирішила")))) Але він молодець) Поцілунок вийшов чудовим, як і вечір, який вони провели разом ♥️

Крісті Ко
26.12.2025, 23:19:42

Mary J, Рада, що вас повеселив той момент))) Дякую за коментар ❤️❤️❤️❄️

avatar
Ніка Лейн
26.12.2025, 17:29:54

Енергійна дівчина полюбляє танці.

Крісті Ко
26.12.2025, 23:18:33

Ніка Лейн, Сью саме така. Дякую за коментар ❤️❤️❤️✨

avatar
Лана Жулінська
22.12.2025, 00:33:59

Хм, думала, отримаю відповіді на питання, а заплуталася ще більше. Чекаю продовження)

Крісті Ко
24.12.2025, 14:58:20

Лана Жулінська, Всі відповіді будуть пізніше у нових розділах ❤️❤️❤️❤️❤️✨

avatar
Арія Щульц
21.12.2025, 22:22:30

Дам щось — батько явно щось приховує від дочки, а вечеря пройшла максимально неприємно. Про атмосферу свята й дому я взагалі мовчу.

Крісті Ко
24.12.2025, 14:57:50

Арія Щульц, Так і є. Всі мають таємниці минулого. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️✨

avatar
Арія Щульц
21.12.2025, 22:18:22

7.Хм, Алекс так легко погодився допомогти Сью… але, схоже, він уже готує щось значно більше?

Крісті Ко
24.12.2025, 14:57:21

Арія Щульц, Ну це вже буде в нових розділ. Він точно щось придумає. ❤️❤️❤️❤️❤️✨

avatar
Mary J
20.12.2025, 23:51:51

11. Тааааккк... ну вечеря прошла просто жахливо(((( Алекс молодець, виступив підтримкою для Сью.
Розмова з батьком болюча та сумна((

Крісті Ко
21.12.2025, 18:18:35

Mary J, Так є таке. Дякую, що читаєте. ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
20.12.2025, 23:46:02

9. Мені подобається, що у них все так легко, невимушено) лишається ще цей флірт))) Прям приємно читати) Усмішка не сходить з обличчя))

Тааак.....))) Щось батько знає про Алекса?))))

Крісті Ко
21.12.2025, 18:17:23

Mary J, Рада, що цей вайб передається! Так знає, більше про його батька. ))))) ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
19.12.2025, 22:57:04

Оце так Санту відхопила Сью!)) Це добре, Алекс нею так зацікавився, що навіть погодився на авантюру, однак реакція батька не дуже сподобалася, насторожила.

Крісті Ко
20.12.2025, 10:26:19

Лана Жулінська, В батька Сью є на то причина. Про це буде пізніше в наступних розділах. ❤️❤️❤️❤️

8. Мені дуже сподобався контраст між зухвалим образом «гарячого Санти» та щирістю почуттів героя, коли він зустрів Сью. Сцена вранці з білизною та іронічними діалогами додає персонажам життя та характеру. Момент із парі додає сюжету легкості. У Вас дуже гарна історія!♥️♥️♥️

Крісті Ко
20.12.2025, 10:24:52

Віталій Козаченко, Дякую за Ваш відгук. ❤️❤️❤️❤️Стараюсь щоб історія була легкою до читання та цікавою. ❤️❤️❤️❤️❄️

7. Яка неймовірна сцена! Дуже сподобалося, як передана атмосфера ранку після свята — цей аромат парфумів, затишок і легка ніяковість. Алекс просто підкорює своєю харизмою, а історія зі «стриптизером» змусила посміхнутися. Тепер дуже цікаво, як пройде ця сімейна вечеря.♥️♥️♥️

Крісті Ко
20.12.2025, 10:23:01

Віталій Козаченко, Я рада що саме той момент викликав посмішку. ❤️❤️❤️✨ Сподіваюсь вечеря пройде цікаво. ❤️❤️❤️❤️✨

6.Неймовірно чуттєва та гаряча сцена! Вам дуже вдало вдалося передати напругу між героями — кожна деталь, кожен подих відчуваються дуже реально. Опис емоцій просто зашкалює.♥️♥️♥️

Крісті Ко
20.12.2025, 10:19:49

Віталій Козаченко, Щиро дякую за ваш відгук та за те що читаєте. ❤️❤️❤️❄️❄️❄️

avatar
Mary J
16.12.2025, 20:58:21

8. Мені подобається, що є розділ ві Алекса))) Вона його дуже зачепила)) І так, це щось геть божевільне)) Але блін))) Вони точно сподобались одне одному)) Дуже цікаво, що буде не вечері відбуватися))))

Крісті Ко
16.12.2025, 22:33:43

Mary J, Я сумніваюся чи потрібно писати від імені Алекса, але здалось, що це вже необхідно. Дякую що читаєте ❤️❤️❤️❤️

avatar
Mary J
16.12.2025, 20:54:39

7. Ооо, момент з футболкою мені дуже сподобався)) Схоже, що він не очікував від неї такої впевненості!)))
Вааау..... мені дуже-дуже сподобався момент, як він пояснював, чому вона Сніжинка...) Так гарно!))
Між ними хімія досі збереглася, не дивлячись на те, що ніч минула))) І я геть здивована, що вона запропонувала, а він погодився на вечерю )))

Крісті Ко
16.12.2025, 22:31:51

Mary J, Дякую ❤️ Так в них є симпатія один до одного, але чи цього достатньо побачимо. Я рада, що в книзі є моменти, які вам сподобалось ❤️❤️❤️❤️❄️

avatar
Олена Мисак
15.12.2025, 12:20:48

Яка ж вона крута! Дуже легко читається, ніби я поряд з героями.

Крісті Ко
15.12.2025, 15:50:53

Олена Мисак, Дякую ❤️ Я рада, що легко читається ❤️

avatar
Mary J
13.12.2025, 22:31:49

6. Йооооййй!))) Який чудовий та гарячий розділ))
Чудова у них вийшла ніч ❤️❤️❤️

Крісті Ко
13.12.2025, 23:46:57

Mary J, Рада, що Вам сподобався розділ! ❤️❤️❤️ Дякую, що читаєте!

avatar
Арія Щульц
13.12.2025, 21:54:26

Ну принципі, це найкраще закінчення корпоративц ( розділ 6) ❤️❤️❤️

Крісті Ко
13.12.2025, 22:15:11

Арія Щульц, Дякую! ❤️❤️❤️

Я зазвичай читаю книги по главах, але Ваш твір я прочитав на одному подиху!
Отже, та чарівна шапочка дійсно творить дива. Я випадково звернув увагу на Вашу аватарку. Це вона зараз на Вас? Схоже, не лише героїні пощастить перед новорічними святами . Книга вийшла чудова! Шкода лише, що глава завершилася саме тоді, коли дійшло до найцікавішого. Тож з нетерпінням чекаю на продовження.
А Вам бажаю, щоб ця нова шапочка на аватарці принесла Вам багато радості та щастя!❤️❤️❤️

Крісті Ко
12.12.2025, 20:39:10

Віталій Козаченко, Щиро Дякую! Мені приємно, що ви прочитали і книга читається легко. А якщо чесно, то аватарка з книгою не пов'язані. Дякую, що за приємні побажання . Трохи відпочину і вже сподіваюсь, що завтра зможу написати продовження. ❤️❤️❤️

avatar
Арія Щульц
11.12.2025, 21:54:58

Маю надію Сью все таки пощастить ?А у тік-тоці ваша атмосфера чудова )

Показати 3 відповіді
Крісті Ко
11.12.2025, 23:02:22

Арія Щульц, ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
10.12.2025, 23:59:13

5. Я дууууже люблю людей, які вміють відпочивати самі!)) Адже це геть не привід сумувати одиноко в квартирі)
ОХХХ))) Нуу.... не тільки їх танці стали гарячішими)))) Мені також стало гаряче))))

Крісті Ко
11.12.2025, 13:13:09

Mary J, Мені теж імпонує в людях самостійність. Сподіваюсь, що далі буде також гаряче та цікаво. Дякую за прочитання та коментар! ❤️❤️❤️

Здається мені, що шапочка ця притягує везіння ))) цікаво, довідатись чи пощастить Сью?

Крісті Ко
10.12.2025, 16:25:32

Ларія Ковальська, Так шапочка творить дива. А чи пощастить Сью дізнаєтесь з наступних розділів. ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лінн
10.12.2025, 09:57:49

Не знаю, що до байкерської тусовки, але яка ж класна у Сью дружба з дівчатами-подругами. І як супер вони дотримуються своїх традицій та знаходять час для спілкування!

Крісті Ко
10.12.2025, 16:23:59

Анна Лінн, Так є, їх дружба справжня наповнена підтримкою та взаємодопомогою. Дякую, що читаєте та коментуєте. ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
09.12.2025, 20:59:55

4. Дуже сумно, що їй приходиться працювати в такому колективі(( Я прям відчуваю, як це не приємно..

Ой ну Стас доречі дійсно приємний хлопець))) Ото він напевно інфаркт отримав, коли вона його поцілувала))))

Крісті Ко
09.12.2025, 22:51:01

Mary J, Так не приємно працювати в такому колективі, але Сью вже звикла і не зважає. Для Стаса це ніби здійснилась його мрія. ))))

avatar
Кері Блек
07.12.2025, 22:09:21

Згадка про кучеряшку Сью ❤️❤️❤️ ви повернули мене у дитинство, як ми сімʼєю дивились цей фільм))

Крісті Ко
07.12.2025, 23:41:38

Кері Блек, Я рада, що книга дає вам такі теплі спогади. Я можна сказати бачу у житі одну дівчину, яка теж схожа на кучеряшку Сью, але її звати трохи інакше. Вона дуже артистична і органічна в цьому ❤️

avatar
Лана Жулінська
07.12.2025, 23:35:36

Ну-ну, усім подругам шапочка допомогла знайти свого обранця, а Сью не така)) мабуть, і відчайдушний скептик би засумнівався б))
Цікаво, на корпоративі чи у клубі відбудеться зустріч?)

Показати 2 відповіді
Лана Жулінська
07.12.2025, 23:46:36

Крісті Ко, З нетерпінням чекатиму ☺️

avatar
Кері Блек
07.12.2025, 22:21:23

Як я розумію Сью. Бути вільною це дуже прекрасно. Говорить та, хто одружена і має дитину.
Насолоджуйся дівчинко))

Крісті Ко
07.12.2025, 23:43:51

Кері Блек, Я теж вважаю як Сью. Хоч в самої в житті, як у Вас. ❤️❤️❤️✨

avatar
Кері Блек
07.12.2025, 22:17:05

Яка цікава героїня))

Крісті Ко
07.12.2025, 23:42:55

Кері Блек, Так вона така ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
07.12.2025, 22:13:32

3. Розділю погляди Сью)) Бути молодою, вільною... це прекрасно!)) Треба насолоджуватися цим етапом життя) Всі інші також прекрасні, але й цей неймовірний!))

Крісті Ко
07.12.2025, 23:42:32

Mary J, Мені теж подобається її погляди, хоч і в житті не так. ❤️✨❤️

avatar
Mary J
07.12.2025, 22:08:02

2. Павук і Білочка)) Ну як мило!)

Крісті Ко
07.12.2025, 23:38:53

Mary J, Дякую ❤️✨❤️

avatar
Анна Лір
06.12.2025, 18:01:12

Яка цікава героїня! Не очікувала, що вона виявиться любителькою мотоциклів. Але "Білочка" їй дуже підходить)) Щодо родинних зборів, цілком розумію Сью, це одвічна проблема коли з кимось порівнюють або розпитують про особисте життя)))

Крісті Ко
07.12.2025, 18:48:42

Анна Лір, Дякую, що прочитали та залишили свій коментар! Для Сью мото це відпочинок від буденності і відчуття свободи))) ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
05.12.2025, 23:22:18

Здається, після такого Ліса не чіплятиметься більше))

Крісті Ко
06.12.2025, 10:34:20

Лана Жулінська, Хто зна. Можливо й ні.

avatar
Лірія Маєр
05.12.2025, 15:25:37

Вітаю вас з новинкою

Крісті Ко
05.12.2025, 22:35:07

Лірія Маєр, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Соломія Вейра
05.12.2025, 14:43:50

Вітаю з новинкою!)))

Крісті Ко
05.12.2025, 22:34:55

Соломія Вейра, Дякую! ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше