Ренесанс. Його невчасна
7 983
Букнет Сучасна проза Ренесанс. Його невчасна

Ренесанс. Його невчасна 18+

Сучасна проза

Юлія Міхаліна

Юлія Міхаліна · автор

В процесі · 159 стор. · Повільно оновлюється
118
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 243
Анотація до книги "Ренесанс. Його невчасна"
— Одружимося через десять років, якщо не знайдемо свої другі половинки?
— Аліс, будьмо відвертими… — Ян засміявся та подивився на дівчину зі звичною поблажливістю. — Ти зараз дуже…
— Маленька?
— Невчасна.

Колись Ян сміявся з почуттів Аліси, але вона завжди була єдиною, хто бачив його душу наскрізь і все одно залишалася поруч із його руїнами.
Тепер Ян — чоловік, який знає справжню ціну падіння, зради й самотності. Аліса — жінка, яка більше не потребує дитячого кохання і не дозволяє нікому контролювати себе.
Доля зведе їх раніше, ніж вони будуть готові. Та чи не зруйнують вони одне одного, коли межа між минулою образою та небезпечною пристрастю остаточно зітреться? Чи не закатують себе через вимушену близькість?
Чи зможе та, що була невчасною, стати його Ренесансом?

сильні почуттягероїня з характеромдругий шанс

Зміст книги: 38 глав
Останнє оновлення: 6 дн. тому
Пролог
07 Лют.
Розділ 1
08 Лют.
Розділ 2
09 Лют.
Розділ 3
10 Лют.
Розділ 4
11 Лют.
Розділ 5
12 Лют.
Розділ 6
15 Лют.
Розділ 7
17 Лют.
Розділ 8
19 Лют.
Розділ 9
20 Лют.
Розділ 10
21 Лют.
Розділ 11
22 Лют.
Розділ 12
23 Лют.
Розділ 13
27 Лют.
Розділ 14
02 берез.
Розділ 15
05 берез.
Розділ 16
09 берез.
Розділ 17
11 берез.
Розділ 18
17 берез.
Розділ 19
22 берез.
Розділ 20
27 берез.
Розділ 21.1
01 квіт.
Розділ 21.2
02 квіт.
Розділ 22
14 квіт.
Розділ 23
22 квіт.
Розділ 24
28 квіт.
Розділ 25
11 трав.
Розділ 26
13 трав.
Розділ 27
23 трав.
Розділ 28
29 дн. тому
Розділ 29
27 дн. тому
Розділ 30
25 дн. тому
Розділ 31
23 дн. тому
Розділ 32
20 дн. тому
Розділ 32.2
19 дн. тому
Розділ 33
17 дн. тому
Розділ 34
13 дн. тому
Розділ 35
6 дн. тому

243 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

Аліса прийшла до тями молитвами батьків і Яна, народилася втретє, щоб нарешті жити, любити та бути любимою.
Дякую!♥️

Чарівниця прокинулася і почула такі чародійні слова.....як же важко.....скільки випробовувань доводиться пройти Алісі та її рідним.....

avatar
Halyna Shchyrba
22.06.2026, 09:13:40

Така хороша людина наша Чарівниця, і стільки випробувань долею...Ні кроку назад, ні миті сумніву..все буде ДОБРЕ!
Дякую, Юлясь❤️

avatar
Nataliya Parfenyuk
22.06.2026, 02:54:26

Прекрасний момент, що дарує надію!
Дякую

avatar
Наталія Діжурко
21.06.2026, 20:48:13

Це дуже страшно, коли сім'я переживає такі моменти. Коли не можеш допомогти своїй рідній людині... І лише надієшся на диво, на Бога.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Юлія Міхаліна
21.06.2026, 22:54:35

Наталія Діжурко, Щиро дякую, Наталю❤️
Для них страшно ще і тим, що вони по суті схожу ситуацію переживають вдруге.

Разом з Яном молимося......

Юлія Міхаліна
21.06.2026, 22:54:08

Ніна Михайловська- Спичак, Так❤️

avatar
Halyna Shchyrba
14.06.2026, 20:26:40

На жаль, чи на щастя...
Антону респект..Хотілося б думати, що таке бажане вже скоро...але то тільки 155 сторінок.
З нетерпінням чекаю продовження, дякую❤️

Юлія Міхаліна
21.06.2026, 22:54:02

Halyna Shchyrba, Дякую, Галино❤️
Нуу, тепер ще наслідки всього, що наворотили, розгрібати...

Таки Анна пробачила Яна і подарувала своє серце Алісі, яка буде кохати його за двох. Молитви і віра Яна будуть почуті.
Дякую!!!♥️♥️♥️

Юлія Міхаліна
21.06.2026, 22:53:34

Наталья Русанова, Дякую, Наталю❤️ Анна кохала його, як не крути.

avatar
Наталія Діжурко
14.06.2026, 12:48:06

Яну до кінця своїх днів, та і там - після життя, прийдеться нести тяжкий хрест провини за свої вчинки і дії. Нехай він і не завжди був винний. Але зараз головне, щоб сердечко добросердечної Анни прийняв організм Аліси. Головне, щоб це не було пізно. І були шанси на одужання.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Юлія Міхаліна
21.06.2026, 22:53:16

Наталія Діжурко, Щиро дякую, Наталю❤️
Так, Ян приклад, що деякі вчинки не забуваються і мають свої наслідки, і з цим тільки жити... Так, сподіваємося на краще.

В Аліси шансів.....але хворе серце .....не сьогодні і не зараз.....все по трохи накопичувалося,....і основний удар стався тут.......Ян вже багато отримав покарань....Анна.....спасе серденько Аліси....

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:52:08

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую, Ніно❤️
Будемо сподіватися, що Аліса викарабкається все ж.

avatar
Інна Турянська
11.06.2026, 15:30:36

Алісу невимовно жаль(( дуже багато випробувань на її долю...вона на це все не заслужила(( не знаю за що ти так з нею....Радує, що у неї хороші і люблячі батьки, з цим їй точно пощастило у житті ❤️
Щодо Анни слів нема. До неї доля дуже несправедлива. І це може штовхати її до відчайдушного вчинку

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:51:12

Інна Турянська, Дякую, Інночко❤️
Я сама не знаю, за що я з нею так. Але те, що вона пережила в дитинстві, не проходить безслідно.
У Анни шансу на повноцінне життя немає, далі буде тільки гірше, тому...

Доля - жінка незбагненна. Ось Яну знову вона посміхнулася вустами Анни. Донор знайшовся Адже Анна помирає і вона вирішила зробити подарунок Чарівниці, віддавши їй своє серце.
Неймовірна глава!!! Дякую!!! Я вірила,що ви знайдете вихід з цієї ситуації,але щоб такий, супер!!!♥️♥️♥️

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:50:06

Наталья Русанова, Дякую, Наталю❤️
Там не подарунок, скоріше доленосний збіг. Але Анна все ж кохала Яна, тому...

avatar
Alexandra Lesia
10.06.2026, 23:26:35

Ой, щось ми впали на саме дно трагедії..
Напевне Анна в своїй безвиході вирішила віддати своє серце Алісі і її врятують... Але як жити з цим Яну? Це вічне почуття провини

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:49:21

Alexandra Lesia, Щиро дякую за думки❤️
Ян і так живе з постійним почуттям провини. Якщо з Алісою щось станеться, це помножиться у сотню разів.

avatar
Наталія Діжурко
10.06.2026, 23:14:05

Дуже тяжкий емоційний розділ. Визнавати свої помилки - це одне. А бачити наслідки цих помилок і неможливість щось змінити - це страшно.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:48:29

Наталія Діжурко, Дуже дякую, Наталю❤️
Так, ситуація дуже страшна.

avatar
Nataliya Parfenyuk
10.06.2026, 20:39:36

Ох, Юлія, відчуваю до чого ви клоните...
Дякую

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:48:11

Nataliya Parfenyuk, Дякую, Наталю❤️
Ох, можливо..

Жахливо почути,що життя Чарівниці може обірватися і все через нього, бо навіть стати для неї донором серця не
може,бо після операції сам. Відчай, розпач та навіть цими словами неможливо передати його стан. Скоріше повільна смерть разом з нею. Ось така розплата через його егоїстичну дурість.((Дуже шкода їх, зранених, обох, але віру в диво не втрачаю. Вони заслужено виборюють своє щастя
Дякую за оновлення та з вірою чекаю на далі!♥️

Юлія Міхаліна
14.06.2026, 11:47:56

Наталья Русанова, Щиро дякую, Наталю❤️
Так, мені здається, найстрашніше спостерігати, як твоя кохана людина згасає, але не мати змоги допомогти. Це випробування або вб'є обох, або повністю переверне ставлення один до одного.

avatar
Halyna Shchyrba
09.06.2026, 14:22:44

Слів немає, а лайка недоречна...

З нетерпінням чекаю продовження, будь ласочка...Знаю, що книга, а болить, наче дитина рідна...(((
⚘️дякую⚘️

Юлія Міхаліна
09.06.2026, 15:01:03

Halyna Shchyrba, Дуууже дякую, люба❤️
Пишу, але воно важче виходить усе, ніж планувала.

avatar
Halyna Shchyrba
08.06.2026, 11:40:11

Благими намірами...благими...
Багато коментарів проти Яна ....
Давайте нагадаємо собі, що чудив Антон...І Олексій туди ж.. А Влада?
Кожен сходить з розуму по своєму(((
В спробах захистити рідних та близьких найбожевільніші ідеї видаються способом порятунку...
Дякую, Юлю❤️

Юлія Міхаліна
09.06.2026, 15:00:20

Halyna Shchyrba, Дякую, Галиночко❤️
Якби ж знав, де впадеш... Всі вони свого часу наробили. і Ян туди ж.

Від осини не родяться апельсини. Як в такої матері,як Ілона міг би вирости благородний принц? Виріс самозакоханий, впертий, трохи егоїстичний,але впетро направлений на ціль і перемогу чоловік.І ось тепер,коли вік усвідомив,що через нього міг втратити Чарівницю,а заради неї він готовий на все,навіть змінитися лиш би вона жила
Дякую! Чекаю!♥️♥️♥️

Юлія Міхаліна
09.06.2026, 14:59:31

Наталья Русанова, Дякую, Наталю❤️ Принц - теж доволі суб'єктивне поняття) Хотів як краще, вийшло, як завжди. Але тепер точно буде велика переоцінка цінностей для нього.

avatar
Наталія Діжурко
07.06.2026, 21:51:53

Бажаючи звільнити кохану людину від відповідальності, від догляду за собою, Ян загнав себе ще в більшу пастку. Він думав, що проганяючи Алісу, робить для неї добру справу. А Антон сказав правду: Якби вона не кохала так сильно, то її тут і не було. Ось що робить наш власний егоїзм. Ну, не хочеться, щоб бачили тебе калікою, інвалідом. І навіть і в думках немає, що коли кохаєш, то приймаєш людину із усіма її фізичними вадами. Тяжко все це читати. Це ж скільки треба пережити, щоб зрозуміти, що лише разом можна все перемогти. Але тепер надія лише на Бога, лікарів і бажання Аліси жити.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Юлія Міхаліна
09.06.2026, 14:57:14

Наталія Діжурко, Щиро дякую, Наталю, за емоції та думки❤️ На жаль, в моменті люди рідко думають про наслідки, як і про те, на що здатна людина, яка знаходиться поруч із тобою. Ян наробив справ, але тепер їхнє життя точно не буде колишнім.

Ох, ох, ох.....як це все боляче.....Ян хотів захистити Чарівницю від себе немічного,а вийшло......знову катує,звинувачує себе....але не ховається ні за кого.....повідомив батька про стан Аліси....читати ....це щось.....аж моє серце десь,не зрозуміло де, гупотить.....

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:45:57

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую, Ніно, що так відчуваєте все❤️
Хотів як краще, а вийшло, що вийшло...

avatar
Halyna Shchyrba
04.06.2026, 22:08:52

Біль....(((((((

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:45:28

Halyna Shchyrba, Так...

Я чесно відтягувала момент прочитання цієї глави.(( За своїм болем Ян забув про її серце, хоча і намагався він вберегти її від себе інваліда, але сталося так,що тепер Чарівниця в штучній комі, за яку він сам себе звинувачує. Та добре,що це сталося в лікарні і в Америці. Думаю лікарі все зроблять,щоб спасти її. А ще стрес допоміг Яну відчути імпульси в нозі, що теж є позитивом в його лікуванні. Я оптиміст тому побачила позитив в даній ситуації і надіюся на їх видужання.
Дякую, Юля за оновлення та чекаю на нове!♥️

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:45:23

Наталья Русанова, Дякую, Наталю❤️ Розумію, але ще помучимо їх...
Так, попри страшну ситуацію, є позитив. Без цього Ян би ще довго себе жалів, але тепер йому точно буде не до цього. Зараз головне Аліса.

avatar
Nataliya Parfenyuk
04.06.2026, 19:20:05

Ян проходить сьоме коло пекла? Чи ще п'яте? Але я все ще вірю у світло у кінці тунелю ;)
Дякую

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:44:17

Nataliya Parfenyuk, Дякую, Наталю❤️
Буду світло, а перш доведеться пройти це пекло...

avatar
Інна Турянська
03.06.2026, 08:57:35

Які емоційні проди...хвилюєшся то за одного, то за іншого героя(( і ніхто з них на таке не заслужив...хочеться вже для них чогось доброго, а не отого всього...дуже сподіваємося, що вони таки стануть опорою один для одного і зможуть вибратися з цих негараздів! ❤️

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:43:50

Інна Турянська, Дякую, Іннусь❤️ мені як знущатися з них усіх... нічого, мають впоратися з усім)

avatar
Katiy Palianychka
31.05.2026, 17:57:18

Я перепрошую, але мені більше б сподобалося, аби ти вбила Яна. Аліску за що(((((

Показати 3 відповіді
Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:42:44

Katiy Palianychka, Нема ні граму)

avatar
Katiy Palianychka
02.06.2026, 23:35:47

В мене самої чуть серце не зупинилося. Юля, мені вже не 20, мені не можна переживати такий стрес. Ти безжальна жінка)

Юлія Міхаліна
07.06.2026, 21:42:32

Katiy Palianychka, Вибач. Катюш❤️Але це ж я, це було очікувано)

avatar
Halyna Shchyrba
02.06.2026, 00:59:38

Шо тобі сказати аби не зіпсувати вечір чи ніч...Сумління ти втратила, дівчинко, зовсім) Єдине, прошу аби причина непритомності була іншою...та коли ти нас слухала)))
Твориш...ні, витворяєш✍️ шедеври!
Запроторила нас у рабство шанувальників твоєї творчості ❤️
Дякую, що зустрілась на моєму читацькому шляху!

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:42:32

Halyna Shchyrba, Дякую, люба❤️
Дуже рада, що ви всі в мене є)) Завдяки цьому вдається творити))

avatar
Halyna Shchyrba
02.06.2026, 00:51:25

Такий на вигляд біль...
І не всі готові його показати, особливо Ян...
Удачі, Чарівниця!
Дякую, Юлясь ❤️

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:41:57

Halyna Shchyrba, Дякую, Галиночко❤️
Так, Ян любить замикатися в собі.

avatar
Nataliya Parfenyuk
01.06.2026, 00:38:03

Ну це ясно.... Легко не буде...
Не в історіях Юлії)
Дякую

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:41:38

Nataliya Parfenyuk, Дякую, Наталю❤️
Так, помучаю на повну...

Ох,якими безжальними були її слова,які тепер їй повертав Ян. Скільки ж болю вона йому завдала, стільки ж отримала назад. Її серце не витримало такої напруги. Та втрачаючи свідомість вона все ж почула його надривний сполоханий крик, отже він все ще хвилюється за неї, отже все ще кохає її, їй теж потрібно боротися за своє життя. Скільки ж болю поміж них через гордість.
Дякую за оновлення♥️! Воно важке, але їм потрібно пройти через біль можливої втрати одне одного,щоб нарешті зрозуміти,що вони одне ціле.

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:41:24

Наталья Русанова, Дякую, Наталю❤️
Вони люблять один одного ранити і це величена проблема. І так, маєте рацію, тільки через біль до них може прийти повне усвідомлення важливості цих почуттів.

avatar
Katiy Palianychka
30.05.2026, 11:38:06

Ой, ну я не можу. Знову цей акробат чудить, були надії, що ти зробиш з нього людину, але ні))) буду не любить його до кінця, ахахахаа

Показати 3 відповіді
Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:40:11

Katiy Palianychka, Ну нічо, потерпи ще трошки його, і буде тобі кого любить))

Ян рано себе списує....ще мало часу пройшло від операції...... Аліса......такі жорстокі слова для неї ,а для Яна правдиві..... наслідок всього цього.....

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:39:22

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую, Ніно❤️
Поки прогнози не надто втішні, тому він не дуже вірить...

avatar
Наталія Діжурко
31.05.2026, 16:16:28

Ох, як же Алісі тяжко це все бачити. Тим більше, маючи такий досвід. І Яну нестерпно боляче усвідомлювати, що нічим не може допомогти. Дві непрості долі міцно поєдналися і їм треба разом все пережити. Не відштовхувати, а підтримувати, допомагати. Надіюсь, що вони це розуміють. І втрата свідомості Аліси - це просто перевтома і хвилювання.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:38:42

Наталія Діжурко, Дякую, Наталю❤️
В цьому вони надто схожі і як ніхто можуть зрозуміти один одного. Їм тільки треба перестати один одного відштовхувати.

avatar
Інна Трифаненко
31.05.2026, 14:19:47

Чому мені здається, що Аліса вагітна????

Юлія Міхаліна
02.06.2026, 20:37:45

Інна Трифаненко, Це був би найкращий варіант в цій ситуації... але... дякую, Інночко❤️

Важка ситуація....Аліса побачила все на власні очі,а не в уяві ......і це зовсім дві різні речі......бачити та уявляти.....але руки не опускаєм....

Юлія Міхаліна
31.05.2026, 13:47:48

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую, Ніно❤️ Саме так, бачити бепорадність коханої людини та не мати моги допомогти, це жахливо.

avatar
Nataliya Parfenyuk
30.05.2026, 08:18:14

Вітаю. Не витримала я. Не можу дочекатися до завершення. Приєдналась. Зараз напевне десь середина книги? Чи я помиляюсь, але це не важливо. Важливі емоції. Через них ми тут. Через ті почуття, які народжуються при читанні ми шукаємо своїх авторів, свої жанри, свої сюжети. Приємно пригадати героїв з попередніх книг. Щемливо спостерігати, як зав'язуються нові вузли і чекати розв'язок.
Від Яна чогось особливого чекаю. Аліса сама по собі чудо. Тільки б витримала.
Дякую

Юлія Міхаліна
31.05.2026, 13:46:56

Nataliya Parfenyuk, Рада Вас бачити, Наталю❤️ Щиро дякую за враження та емоції❤️
Так, мабуть, приблизно половина. Аліса прекрасна дівчинка, вона заслуговує всього найкращого, тому Ян мусить якось збиратися та діяти для неї.

Просто плачу... Жах, який побачила Аліса, нагадав їй дитинство, проведене в онколікарні та вона не злякається і не відвернеться від Яна, вона стане йому підтримкою, вона поверне йому віру в себе та в них.
Дякую, Юлечко! Нам читати важко,а як вам писати, все пропускаючи через себе...(( Натхнення та сил вам, люба!♥️♥️♥️

Юлія Міхаліна
31.05.2026, 13:45:29

Наталья Русанова, Щиро дякую, Наталю❤️
Так, трошки важкувато мені дається ця історія...
Їм обом треба стати підтримкою один одному.

avatar
Інна Турянська
27.05.2026, 16:02:21

Уху...дуже рада, що Аліса наважилася ❤️ радує, що Ян відчуватиме її підтримку. Це для нього дуже важливо. Може його мати теж з часом це зрозуміє...

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:03:39

Інна Турянська, Дякую, Іннусь❤️
Так, зрозуміє, рано чи пізно.

Підтримка зі сторони Солі та батька,це все,що зараз потрібно Алісі....

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:03:23

Ніна Михайловська- Спичак, Це так, дякую❤️

avatar
Halyna Shchyrba
24.05.2026, 14:40:32

З Богом!
Аліса отримала архіважливу пораду та таку життєво необхідну підтримку від близьких людей..
Дякую, Юлясь ❤️

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:03:14

Halyna Shchyrba, Дякую, люба❤️
Ох, буде непросто...

avatar
Наталія Діжурко
23.05.2026, 16:26:03

Як же Алісі повезло з батьками, із рідними людьми. Їхня родина - взірець справжніх сімейних відносин, самої вірної любові. Вони горою стоять один за одним. І завжди дадуть дієву пораду, підтримають, відгородять від навколишнього негативу.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Чекаю на зустріч із Яном.

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:02:57

Наталія Діжурко, Це так, підтримка родини - це все. І круто, коли вона саме така. Дякую, Наталю❤️

avatar
Настя Дика
18.05.2026, 18:46:36

Їй боляче (20)

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:02:30

Настя Дика, Так...

avatar
Настя Дика
18.05.2026, 18:34:53

Що з ним відбуваються? (19)

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:02:25

Настя Дика, З ними обома)

avatar
Інна Турянська
14.05.2026, 15:54:17

Жахлива ситуація(( Аліса дуже жаль...цей сором і безпорадність..але тепер можна видихнути, і у цього Євгена більше немає важелів для шантажу. А сім'я завжди підтримає і захистить, попри все.
І з Яном все буде добре. Вірю, що ради Аліси і його організм здатний зробити неможливе.

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:01:56

Інна Турянська, Дякую, Іннусь❤️
Так, вже найгірше з Євгеном сталося, тепер тільки наслідки розгрібати. Але родина - це все.
Ян має впоратися.

Цілющі ліки для Яна в дорозі.....але ж ...,як сказав лікар,дорога до результатів,довга,болюча,.....і Яну не потрібно зациклюватися на сьогоденні і не відштовхувати ту,що в дорозі.....а відео....Євген ще поплатиться ....

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:01:14

Ніна Михайловська- Спичак, Щиро дякую, Ніно❤️
Так, Яну доведеться поборотися.

avatar
Halyna Shchyrba
13.05.2026, 16:51:39

Наша пісня гарна й нова....починаємо її знову(((
Тепер Ян відштовхувати буде...
Дякую, Юлічко!
З нетерпінням чекаю продовження ❤️

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:00:52

Halyna Shchyrba, Дякую, люба❤️
Ой, побачимо...

avatar
Наталія Діжурко
13.05.2026, 16:45:55

Те що Євген - остання погань, це зрозуміло. Але і для такого прийде покарання.
А зараз головне, щоб Аліса пошвидше знайшла лікарню, де лежить Ян. Разом вони витримають все. Але мають бути разом.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
З поверненням, Юля!

Юлія Міхаліна
29.05.2026, 15:00:41

Наталія Діжурко, Щиро дякую, Наталю❤️
Ох, разом їм ще на жаль буде боляче теж. Вони вміють один одного ранити, на жаль.

Скільки всього навалилося на Алісу.....Євген мразь ще та,це така його грязна помста.....але Алісу все це зараз не цікавить.....мама Яна хоч трохи прояснила де зараз Ян,хоча і з такими претензіями.....ще є одна надія в Аліси дізнатися.....

Юлія Міхаліна
13.05.2026, 15:24:36

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую, Ніно❤️
Так, для Аліси пріоритети змінилися.

avatar
Halyna Shchyrba
12.05.2026, 08:37:32

Рада бачити, Юлясь❤️
Світ жорстокий..Дорогою ціною прийшло прийняття Алісою страху за Яна..
Аби її серденько витримало. І я про фізичний стан дівчинки..
Євген- життя буває різним..прийде і його час..
Дякую ❤️

Юлія Міхаліна
13.05.2026, 15:23:55

Halyna Shchyrba, Дякую, люба❤️
Та вони обоє роуміють цінність один одного надто дорогою ціною. Будемо сподіватися, що з нею все буде гаразд.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше