Прокляття крижаного Дракона
194 759
Букнет Еротика Еротичне фентезі Прокляття крижаного Дракона

Прокляття крижаного Дракона 18+

Еротичне фентезі

Ірина Муза

Ірина Муза · автор

Повний текст · 154 стор.
1 228
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 83
Анотація до книги "Прокляття крижаного Дракона"
Залишивши позаду зраду і жорстокість мачухи, яка силоміць хотіла видати її заміж, Фрея тікає в північне королівство, де знаходить загадковий замок з ув'язненим крижаним драконом. Її кохання може звільнити дракона і врятувати сестру. Але на цьому шляху на них чекає багато випробувань і таємниць. Чи зможе Фрея розтопити холодне серце крижаного дракона?

владний геройдраконидуже відверто

Зміст книги: 41 глава
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40 Кінець
НОВА КНИГА

83 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

Дякую за захопливу історію. Люблю романи про драконів. Спочатку мені здавалося, що головна героїня слухає тільки себе, мені було шкода її чоловіка. Але все змінилося, і я рада. Емоції стосовно героїв показують, що вам вдалося розкрити їх характер, прказа зміни з часом. Тож дякую за ваш талант! Натхнення та нових сюжетів!

Ірина Муза
10.06.2026, 00:58:10

Марія Фагельська, Щиро дякую ❤️❤️
Дуже рада, що вам сподобалось ❤️
Чекатиму ваші коментарі і на інших моїх книгах

avatar
Оксана
05.06.2026, 14:53:51

із задоволенням прочитала)))

Ірина Муза
05.06.2026, 15:32:35

Оксана, Рада, що сподобалось)

avatar
svitlana gaza
20.12.2025, 22:46:15

Дякую Ірина за таку чудову книгу! Вона неймовірна!!! ❤️❤️❤️
Надіюсь ви зробите її однією з циклу, адже мені особисто, буде дуже цікаво дізнатись про долю маленької Мії і також принців - драконів. Що ж їх чекає?
Натхнення Вам, музи і Миру!✍️❤️??

Ірина Муза
05.06.2026, 15:32:24

svitlana gaza, Щиро дякую. Я дуже радаЖ що вам сподобалось)
не люблю писати про дітей, я за нових героїв)))
Читайте мої новинки. Дякую❤️

avatar
Тетяна Бондарук
04.08.2025, 15:35:25

Ой яка чудова історія)))!!! Дякую у вас дуже оригінальні сюжети! Іноді такі наївні, іноді просто казка))) Але мені сподобалося))) Автору прихильної музи)))!!!

Ірина Муза
04.08.2025, 16:13:35

Тетяна Бондарук, Щиро дякую. Дуже приємно чути)

avatar
Vira
06.07.2025, 23:22:56

Щиро дякую! Дуже оригінальний сюжет :-) Натхнення Вашій музі❤

Ірина Муза
06.07.2025, 23:37:33

Vira, Щиро рада, що сподобалось. Чекатиму ваші коменти на інших своїх книгах)

Дякую)

Ірина Муза
19.06.2025, 13:15:04

Наталия Остапчук, І вам)

avatar
Олена Антипова
06.05.2025, 16:15:09

Ну й брати)) дівчата давайте покажіть хто тут головні

Ірина Муза
19.06.2025, 13:14:54

Олена Антипова, ха-ха

avatar
Олена Антипова
05.05.2025, 16:30:55

Жіноча хитрість і акторство завжди працює))))

Ірина Муза
19.06.2025, 13:14:48

Олена Антипова, Згодна)

avatar
Олена Антипова
04.05.2025, 19:53:33

Недарма вони брати де в чому вони схожі:)))

Ірина Муза
19.06.2025, 13:14:39

Олена Антипова, Э таке)

avatar
Олена Антипова
04.05.2025, 12:36:46

Видно хто в них головний)))

Ірина Муза
19.06.2025, 13:14:27

Олена Антипова, )))

avatar
Олена Кондак
02.03.2025, 21:38:26

Чудова книга,а фінал просто феєричний

Показати 6 відповідей
avatar
Олена Кондак
15.04.2025, 12:22:35

Ірина Муза, Ні,але почну

досить цікава книга. правда ревнощів забагато. але з хорошого можна відмітити, що хоч і не одразу, але герої розмовляли, пізнавали один одного, хоча цього ц приділено менше уваги ніж сексу. другорядні персонажі теж хороші.

Ірина Муза
14.04.2025, 19:26:39

Олександра Кравчук, Дякую❤️

avatar
Тетяна Бойко
25.01.2025, 15:52:10

Цікавий, захопливий сюжет. Читається легко.
Це переклад з російської?
Потребує вичитки. Є багато російських слів, та фраз, які надто "ріжуть вухо" та псують загальне враження.

Ірина Муза
14.04.2025, 19:25:49

Тетяна Бойко, Дякую

Захоплива історія!!!! Прочитала з великим задоволенням!!! Дякую!!!! Натхнення та успіхів у всіх починаннях!!!

Ірина Муза
14.04.2025, 19:24:18

Анастасія Шоломіцька, Дуже дякую, рада, що сподобалось❤️❤️❤️

Дуже сподобалось. Дякую ☺️

Ірина Муза
14.04.2025, 19:23:57

Елизавета Скрипник, І вам❤️❤️

avatar
Malvina Klymchuk
17.12.2024, 23:43:01

Дуже дякую за вашу книгу, прочитала на одному диханні, бажаю вам завжди бути разом зі своєю Музою, та радувати своїх читачів новими творами

Ірина Муза
14.04.2025, 19:23:45

Malvina Klymchuk, Дуже дякую за побажанням ❤️❤️❤️

avatar
Аня Козак
28.11.2024, 20:25:29

Хороша книга )))

Ірина Муза
14.04.2025, 19:22:39

Аня Козак, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Наталія Боряк
16.11.2024, 17:16:49

такі вперті ,але добре що кохання перемогло,дякую за чудову історію

Ірина Муза
14.04.2025, 19:22:25

Наталія Боряк, І вам❤️❤️❤️

avatar
Karina Galenko
15.11.2024, 12:39:54

Неймовірна книга, дуже емоційно, цікаво))) Прям дуже сподобалася)

Ірина Муза
14.04.2025, 19:21:56

Karina Galenko, Приємно, дякую❤️❤️

avatar
Дарья Король
13.11.2024, 14:12:28

Така прикольна книжка і історія цікава. Дякую

Ірина Муза
14.04.2025, 19:21:40

Дарья Король, І вам❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Мирончак
20.10.2024, 18:58:45

Дякую за цікаву книгу..

Ірина Муза
14.04.2025, 19:21:26

Тетяна Мирончак, ❤️❤️❤️

avatar
Irina Litvinova
07.10.2024, 23:28:55

І щось мені здається , що Історія про Людвіга і дружину, теж була б дуже цікавою.

Ірина Муза
14.04.2025, 19:21:16

Irina Litvinova, Ну, окремої не буде)

avatar
Олена Кондак
02.03.2025, 15:08:48

Цікава і захоплююча книга,а місцями навіть гаряча.Не можу дочекатись коли дочитаю до кінця адже дуже хочеться дізнатись про долю герцога і селища.А також і саму Фрею.

avatar
Irina Litvinova
07.10.2024, 23:27:52

Дякую. Дуже сподобалась історія. Цікавий сюжет. Дуже сподобалась героїня! Без зайвих накручувань. Натхнення вам. І може буде продовження в цій історії... Миру і Злагоди!

Ірина Муза
11.10.2024, 10:47:57

Irina Litvinova, Дякую вам) Рада, що сподобалось!
Не планувала продовження)

avatar
Нінчик
30.09.2024, 08:44:12

Дякую за таку цікаву і емоційно насичену книгу. Бажаю натхнення Автору.

Ірина Муза
30.09.2024, 09:23:39

Нінчик, Дуже вдячна)

avatar
Валентина Хомяк
26.09.2024, 22:07:37

Щиро дякую за Вашу чудову книгу,море задоволення, натхнення та творчого настрою до зустрічі в наступних книгах))

Ірина Муза
26.09.2024, 22:21:51

Валентина Хомяк, Дякую)

Прикольне фентезі, успіху, миру, натхнення.

Ірина Муза
24.09.2024, 23:01:26

Оксана Казимирова, Дякую

avatar
Лена Чуйко
24.09.2024, 07:44:03

дякую.читала на 1 диханні.успіхів Вам

Ірина Муза
24.09.2024, 09:33:12

Лена Чуйко, І вам дякую)

avatar
Оля Ярощук
23.09.2024, 15:41:50

Неймовірна книга. Прочитала за 2 дні, захопила з першої сторінки, та тримала на емоціях до самого кінця.
Дякую за прекрасну книгу, Ви неперевершено пишете.

Ірина Муза
24.09.2024, 09:33:01

Оля Ярощук, Дуже вдячна за такі приємні слова. Я рада, що вам так сподобалось. І буде чекати ще ваших коментарів)

Дякую.чудова робота.Успіхів та процвітання.

Ірина Муза
24.09.2024, 09:32:18

Галина Заболотна, І вам дякую)

avatar
Тетяна Головач
22.09.2024, 15:08:33

чудова книга !) дякую автору за вашу роботу !!!))))))
дуже хочеться почитати про Мію )

Ірина Муза
24.09.2024, 09:32:09

Тетяна Головач, Дякую.
Про Мію писати не планувала. Та і не люблю я про дітей писати, краще нову історію почати. Доречі вже є. Найкращий друг називається)

Дякую за неймовірно чудову книгу.

Ірина Муза
22.09.2024, 11:45:29

Нина Краснянская, Рада, що сподобалось)

avatar
Sandra
21.09.2024, 14:37:45

Неймовірна історія)) читала з захопленням)) завжди чекала на продовження)) Дякую автору за таку чудову історію і можливість її читати))) Творчого натхнення Вам і гарних слів від читачів)))

Ірина Муза
21.09.2024, 17:50:42

Sandra, Дуже приємно,дякую:-)

avatar
Aliensi
21.09.2024, 03:54:43

Дякую вам за роботу

Ірина Муза
21.09.2024, 10:08:08

Aliensi, І вам)

avatar
Nataliya Parfenyuk
21.09.2024, 01:56:26

Дякую за цю снігову казкову історію!

Ірина Муза
21.09.2024, 10:07:38

Nataliya Parfenyuk, Рада, що сподобалось)

avatar
Натали Журба
20.09.2024, 20:34:04

Авторе ви просто богиня!!! Дякую за книгу та емоції!!! Побільше таких творів!!! Дякую богиня письменства!!!!!!!

Ірина Муза
20.09.2024, 22:36:11

Натали Журба, оце нахвалили мене. Щиро дякую. Мені дуже приємно! Завжди щось приємне мені пишите)

avatar
Ирина З
20.09.2024, 19:05:39

Дякую! Дякую! Дякую!
Читала із задоволенням!

Ірина Муза
20.09.2024, 19:28:25

Ирина З, И вам вдячна. Рада, що сподобалось)

avatar
Lyudmila Korniychuk
20.09.2024, 13:02:21

Дякую Ірино за чудові романи, всі читаю з великим задоволенням, творіть і надалі, успіхів та творчої наснаги!!!

Ірина Муза
20.09.2024, 13:43:49

Lyudmila Korniychuk, Дуже дякую)

avatar
Олена Гушпит
20.09.2024, 11:44:01

Ахахаха!!! Велелюбні їхні...!!! Зараз отримають на горіхи...!!!
Дякую за чудову пригоду!!! ❤❤❤

Ірина Муза
20.09.2024, 11:59:58

Олена Гушпит, )) І вам за ваші коментарі) Дякую, що мйже кожну главу коментували, це важливо для мене)

avatar
Marinela Tomasciuc
20.09.2024, 11:11:41

Дякуююю за чудову емоційну книгу, сюжет захоплюе з першої сторінки, читалося легко. Авторці натхнення, здоров'я, музи, успіху, миру, щастя та любові

Ірина Муза
20.09.2024, 11:59:06

Marinela Tomasciuc, Дуже вдячна, і рада, що вам сподобалося)

avatar
Оленка
20.09.2024, 09:57:15

сподіваюся таки з'ясували адже чоловіки такі чоловіки. я хочу і більше нічого не чують.

Ірина Муза
20.09.2024, 10:10:45

Оленка, Щось типу того))

avatar
Оленка
18.09.2024, 15:03:41

ні так не чесно а що з зустріччю та що буде з батьком, а головне з Мією

Ірина Муза
18.09.2024, 15:13:15

Оленка, Завтра дізнаєтеся

avatar
Олена Гушпит
16.09.2024, 13:31:59

Кейн,ти маєш подякувати тому козлу,адже якби не його підлість ти б не зустрів свою кохану Фрею..!!!...
Дякую за проду!!! ❤❤❤

avatar
Олена Гушпит
15.09.2024, 10:41:03

Бляха, а цей … поц що тут робить..??? Від тебе вагітна..??? Не сміши мої тапки..!!! Де той Кейн..???…
Дякую за проду!!! )))

Ірина Муза
16.09.2024, 10:02:52

Олена Гушпит, ))

avatar
Олена Гушпит
12.09.2024, 12:42:32

Ну от..!!! Вже і маленька з тобою..!!! Вдома!!!…
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Ірина Муза
12.09.2024, 15:59:59

Олена Гушпит, І вам дякую)

avatar
Олена Гушпит
11.09.2024, 10:38:51

Здалася..!!! Кейн вміє..."переконувати"..!!!...
Дякую за проду!!! ❤❤❤

avatar
Nata beta reader
10.09.2024, 17:24:40

"з характерним бавовною" прозвучало смішно. Переклад з російської?

avatar
Оленка
10.09.2024, 13:42:44

цікаво що зможуть розказати та поділитися між собою брати???

avatar
Олена Гушпит
10.09.2024, 13:21:23

Ото хлопа вштирило..!!! Не може без неї і хвилини побути..!!! Добре, що нагадали про монархів, бо знову б випробовували ліжко… або ще якусь поверхню..!!!
Дякую за проду!!! ❤❤❤

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше