40 497
Анотація до книги "Покохати Звіра"
Вона навчилася жити зі своїми демонами. Навчилася посміхатися, коли всередині все кричить. Навчилася не згадувати.
Але достатньо одного погляду в темряві — і минуле повертається.
Софія приходить у клуб, щоб забутися й переконатися, що вона досі нормальна.
Гучна музика, неонове світло, компанія друзів — усе це мало б заглушити спогади. Та замість цього вони оживають.
А потім з’являється він.
Незнайомий. Небезпечний. Занадто уважний.
Чоловік, який спочатку ламає її страхом, а потім змушує дихати.
Він каже, що може дати їй лише тіло, а вона переконує себе, що більшого їй не треба.
Але правда в тому, що вони обоє брешуть...
Але достатньо одного погляду в темряві — і минуле повертається.
Софія приходить у клуб, щоб забутися й переконатися, що вона досі нормальна.
Гучна музика, неонове світло, компанія друзів — усе це мало б заглушити спогади. Та замість цього вони оживають.
А потім з’являється він.
Незнайомий. Небезпечний. Занадто уважний.
Чоловік, який спочатку ламає її страхом, а потім змушує дихати.
Він каже, що може дати їй лише тіло, а вона переконує себе, що більшого їй не треба.
Але правда в тому, що вони обоє брешуть...
різниця у віцівідверто та емоційнодарк_роман
“Вони зустрілися в клубі. Та , що тікає від минулого, і той хто живе сьогодні. Небезпечний потяг , не лишить байдужим )”
Зміст книги: 47 глав
Останнє оновлення: вчора
314 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтия за неї вже раз оплачувала, чому сьогодні я знову не можу зайти, щоб продовжити читати?
Mariana Oprysko, Добрий день. Ви не могли оплачувати, бо лише сьогодні на книгу була відкрита передплата.
Вітаю вас з передплатою. Вдалих продажів.❤️)))
Анна Багирова, Дякую ❤️❤️❤️
Продовження додано!)
Навіть так...як же треба було людину залякати, аби вона, знаючи його, боялася навіть слово сказати...не те, щоби звернутися в поліцію...я вже мовчу, що до батька прийти...Софія знає, що він це продовжує робити??? Жити їй дуууууже непросто..
Дякую❤️
Halyna Shchyrba, Дякую вам ❤️
Я знаю його... Господи, тепер ще страшніше, і від того ще цікавіше! Наталі, не мучте нас, дайте скоріше продовження, бо ми тут просто не витримаємо...
Але я не можу уявити одного, як Софія жила всі ці роки , знаючи хто він!!??
Дякую Наталі ❤️))
Марічка Братунь, Ось так і жила...
Дякую ❤️
Ого...і хто ж цей покидьок?? Якщо його знає Софія, то й батько має його знати також. І швидше за все цей виродок вже майже труп.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, І батько його знає...
Дякую ❤️
Вона його знає. Навіть так )))
Лео Нур, Знає...
Хто це?!
Наталі, я зараз лусну від цікавості
Катя Гунько, Про це буде згодом) Дякую!)
Продовження додано!)
А батьку всеодно прийдеться розказати про напад на Софію.
Марійка Козарик, Доведеться... Дякую ❤️
Як варіант, за Звіром просто стежили, а Софія приперлася не вчасно . Дякую за проду)))
Лео Нур, Дякую вам!)
Щоразу хіба більше питань.
А на що він підписувався?
Цікаво, хто загрожує Софії...Через Кирила чи старий "знайомий"...
Неймовірно цікаво ❤️
Halyna Shchyrba, Мабуть, не очікував, що вона буде чинити опір. Дякую ❤️
Невже хтось найняв нападника..?!? Бо як інакше зрозуміти його слова..?!? І він явно не був готовий до опору..!!!.. Добре,що Кирило встиг..!!!…
Але дууууже цікаво це через нього чи все-таки через неї той напад…?!?!?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую вам ❤️❤️❤️
Після останнього продовження, навіть не знаю,що й думати!!?? Дуже багато думок....
Але найкраще з усього цього- це те ,що дівчинка в його обіймах❤️)))
Дякую Наталі ❤️❤️❤️
Марічка Братунь, Дякую вам❤️
То за Софією слідкують, бо чому тоді нападник сказав, що на таке не підписувався??! Це добре, що Кирило встиг.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, Або за Софією, або за Кирилом) Дякую ❤️
Софія змогла відбити напад. Тепер Кирилу потрібно повідомити її батьку про те, що сталося, щоб він приставив охорону і допоміг знайти нападника.
❤️❤️❤️
Продовження додано!))
Або покидьок її знайшов, або в Софії дах поїхав.
Лео Нур, Після такого може й поїхати)
Кирило прийняв єдиноправильне рішення все розказати Дорошу! Хоча вона буде проти, але виходу немає. Тут треба серйозний підхід!
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Дякую ❤️
Шок… Господи, цей покидьок знову її знайшов(((
Складається враження, що на Софію і тих дівчат, яким пощастило менше, напала людина з серйозними психічними відхиленнями… І найстрашніше, що він не заспокоїться, поки не доведе свій план до кінця. А Софія вже двічі цей план зруйнувала.
Дуже хочеться вірити, що третього разу не буде… Бо тепер з однієї сторони Кирило, а з іншої буде - тато.
І чомусь мені здається, що ніж у неї був ще після першого нападу. Думаю, Софія вже давно носила з собою хоч якийсь захист…
Дякую Наталі ❤️❤️❤️
Марічка Братунь, Так, вона має зброю) Дякую ❤️❤️❤️
Сюрприз трохи не вдався. Дороша однозначно слід повідомити про цю ситуацію
Ira, Треба) Дякую!)
І хто ж напав на неї,?
Марійка Козарик, Дізнаємося згодом)
Ну навіщо Софія так безпечно себе поводить?? Не треба було їй їхати до Кирила. Мало того, що сама могла постраждати так тепер і у нього можуть бути проблеми, адже Дорош попереджав
триматися від Софії подалі. Хоча... й він був не кращим колись, але своє забулося.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, Дякую вам!))
Все ж вчинки Софії не обдумані так наражати себе на небезпеку.
Виктория Зёма, Дуже необдумані. Дякую!)
Перше питання - звідки ніж?
Друге питання - що сталося?
Інтрига, а я така нетерпляча.
Дякую, Наталі, за проду.
Катя Гунько, Дякую вам ❤️
Ох,матінко..!!! Це що таке було..?!?… Що сталося..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Скоро дізнаємось) Дякую вам ❤️
Продовження додано!)
Гарна обкладинка і цікавий сюжет❤️
Олівія Мунлайт, Дякую ❤️
Вперта дівчинка
Ira, Дуже)
Нууууу! На самому цікавому!….
Люлі-Люлі, Так задумано)
Шалена жінка!
Бачу ціль, не бачу перешкод)
Нп подобається мені пробите колесо, чесно кажучи...
Наче багато, і так мало))
Щиро дякую, Наталі❤️
Halyna Shchyrba, Дякую вам ❤️
Замаскувалася. Хто зна, може і вийде))))
Лео Нур, Дякую)
Впустить чи прожене Кирило Софію? Це ж треба, яка відчайдушна дівчина. Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, Дякую вам ❤️
Але відчайдушна..!!!.. Вона хоч точно до нього приїхала..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Скоро дізнаємось) Дякую ❤️❤️❤️
Наталі, майте совість))) Як тепер дочекатися наступного оновлення?? Я вже в передчутті їхньої зустрічі! Як він відреагує на її появу, та ще й у такому образі?!
Мені здається, що він скучив за дівчинкою❤️
Дякую Наталі ❤️❤️❤️
Наталі Ліон, Хочууу продовження- вжеее))))
На самому цікавому)))
Продовження додано!)
Дорош- мудрий чоловік!
Звісно, з досвідом та віком помудрів)).
Жодна нормальна людина не захоче поганого рідній дитині!!
В допомозі не відмовив, та й, якщо чесно, не дуже і заборонив бути біля доньки. На час вирішення проблем, так..не бачу нічого поганого.
Дякую, Наталі❤️
Halyna Shchyrba, Дякую вам ❤️
Триматися від Софії, буде дуже важко.
Марійка Козарик, Особливо тоді, коли вона сама буде діяти. Дякую)
Нормальний підхід у батька. Спочатку розберемося з проблемами, забезпечим безпеку, потім розберемося з амурами. От тільки хто ж в таких випадках слухає голос розуму:-)
Лео Нур, Ніхто не слухає)
Батько затиснув Кирила. Цікаво як буде триматися, коли Софія примчить.
Дякую
Наталі Ліон, 100% накинуться на нього голодна і зла. Кирилові потрібно заземлитися, бо ця фурія його знесе.
Оооооо..... маєш тобі ..
Все татко бачив))
Триматися подалі від моєї доньки- Дорош сам в це повірив??? З кожним разом все цікавіше і цікавіше .
Дякую Наталі ❤️❤️❤️
Марічка Братунь, Дякую вам ❤️❤️❤️
Ох, складна задача, триматися від Софії подалі. Та що там казати, ця місія взагалі нездійсненна. Бо їх притягує одне до одного, як магнітом.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, Подивимося, чи на довго їх вистачить)
Звір явно не той , кого хотілося би бачити поряд з дочкою. Як би батько не перейшов на інший бік)
Наталі Ліон, Без сумніву, я дуже добре пам'ятаю.
Скажіть будь-ласка є графік оновлень книги?
Наталі Ліон, Дякую
Продовження додано!)
Але Кирило ревнивий!
Просто аювийшла з авто і вже розважаєшся...йой, ті чоловіки))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, До нього більше не прийшла, от і сказився) Дякую ❤️
як життя все переплітає. виникає стільки труднощів перед ними. дякую
Виктория Зёма, Дякую вам!)
Ну і звісно, що принциповий)
Софія здивувала..Отже батьки не знають..я трохи в шокови...Була ж причина чому не розказала батькові...Страх? То страшна сила..
Дякую ⚘️
Читала про їхню зустріч, затамувавши подих. І правильно Софія зробила, що хочаб трохи розказала Кирилу про свої страхи і проблему. А він таки приревнував її, а це означає, що Софія йому не байдужа! Та й він подобається їй. І так шкода Кирила, бо він один на білім світі, немає нікого з близьких, думаю, що Софія його не залишить. От тільки батько її буде проти!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.❤️)))
Анна Багирова, Її батько теж не ідеальний) Дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати