Перелюбниця
17 196
Букнет Сучасна проза Перелюбниця

Перелюбниця 18+

Сучасна проза

Валентина Бродська

Валентина Бродська · автор

Повний текст · 178 стор.
170
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 393
Анотація до книги "Перелюбниця"
У Ірини є все, що називають щасливим життям: турботливий чоловік, маленький син, затишний дім і спокійне майбутнє. Є лише одна проблема — вона ніколи не кохала свого чоловіка.

Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.

Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.

І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим

зрададарк_романчорні первоцвіти

Зміст книги: 73 глави
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 39
Глава 40
Глава 41
Глава 42
Глава 43
Глава 44
Глава 45
Глава 46
Глава 47
Глава 48
Глава 49
Глава 50
Глава 51
Глава 52
Глава 53
Глава 54
Глава 55
Глава 56
Глава 57
Глава 58
Глава 59
Глава 60
Глава 61
Глава 62
Глава 63
Глава 64
Глава 65
Глава 66
Глава 67
Глава 68
Глава 69
Глава 70
Глава 71
Глава 72
Епілог

393 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Лія Лореляйн
16.04.2026, 17:09:39

Події, які спочатку розвивалися повільно, тепер наростають, як сніжний ком... Яке ж... непросте життя у цієї дівчинки! Дякую авторці за емоції, які переживаєш разом з героїнею)

Лія Лореляйн, Дякую, вже незабаром весілля❤️

Чому жар розпалюють не хороші хлопці, їм би трохи вогника додати...

Джул, Так Бог парує:)))

avatar
Eva Solran
16.04.2026, 17:56:52

я ніколи вчасно вийти не можу))

Eva Solran, Я теж)) Але коли мене мама випроводжала до школи, то завди приходила вчасно.

avatar
Христина Вілем
16.04.2026, 21:40:42

Ооооо, жовтенятко. Я там теж була. Як все знайомо☺️

Христина Вілем, Я була у першому класі

avatar
Христина Вілем
16.04.2026, 21:45:09

"Сага про Форсайтів" і мені не нудно з собою.... Моя коронна фраза)))))

Христина Вілем, Так, мені теж не нудно з собою:)))

avatar
Христина Вілем
16.04.2026, 21:49:26

Артур ... Гарне ім'я для першої отрути☺️

Христина Вілем, Таак, а він же такий гарний, звабливий, мрія, а не чоловік, на перший погляд

avatar
Ньюбі Райтер
16.04.2026, 19:56:44

Вітаннячка з марафону! Що сказати, проковтнула усе, що було написане і хочу ще. Хоч я й не полюбляю жанр СЛР, та й позначка 18+ мене дуже відлякує, у Вас це все органічно вплелося у сюжет про мою тезку-вчительку (іноді читала ніби про себе), яка шукає свою долю. Цікаво завернули з лікарем Артуром та мамою подруги, не менш цікавою стала і арка з учнем. Можна лише здогадуватися, що далі чекає на Іру з Яном, та чи нагадають про себе минулі кавалери. Книгу читатиму далі залюбки!!!

Ньюбі Райтер, Дуже дякую, 18+, через те, що будуть стосунки з коханцем, і звичайні речі, які бувають між подружжям. Та це не буде еротичний роман. Але і не написати я про це не можу, оскільки зображую психологічний портер героїні.

Дуже цікаво ❤️❤️❤️

У Ірини ще є час, щоб вийти заміж і не хвататися за першого ліпшого хлопця. Батьки штовхають дітей на практичний вибір, але є ж якісь вподобання, бажання, кохання і краще ці відчуття не ігнорувати.

Показати 3 відповіді

Адепт мухопітомника, Це як тепличну рослину виставити на холод, або загине, або адаптується

avatar
Мрія Чарівна
15.04.2026, 14:59:33

Вітаю в збірочці!!!

Мрія Чарівна, Дякую, щаслива бути в такій чудовій компанії❤️

avatar
Qweeerf
15.04.2026, 16:38:23

Дуже цікава книжка!

Qweeerf, Дякую за коментар❤️

avatar
Ольха Елдер
15.04.2026, 16:48:32

Дякую за вашу історію у флешмобі! ❤️❤️❤️

Ольха Елдер, Дякую і вам за цю чудову ідею та підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Галина Беник
15.04.2026, 17:20:14

Це правда, хлопці випускних класів закохуються у своїх молодих вчительок, як і дівчата в учителів, але з дівчатами зрозуміліше, закінчують школу і одразу виходять заміж,а хлопці все життя ображені на вчительку, яка не відповіла взаємністю....

Галина Беник, Знаю сім'ю, де хлопець закохався у свою вчительку. Між ними 13 років різниці. Це й ще в селі було. 60-ті. Одружилися, поїхали в місто, прожили все життя разом. Дякую, що читаєте❤️

Шкода хлопця і Ірину. Хлопця, бо закохався не по роках, а Ірину за булінг в її сторону, але в ті часи про таке слово не чули.

avatar
Юлія Самборська
14.04.2026, 21:53:06

А я скажу так: Ян — це золото! Чоловік, який мовчки бере твою важку сумку і не ставить зайвих запитань, коли бачить, що ти готова розплакатися — ось за таких треба триматися. А той Дмитро... молодий ще, гарячий, тільки проблем наробив. Поцілував і поїхав у свій Київ, а їй тепер віддуватися перед усією школою.

avatar
Мрія Чарівна
14.04.2026, 19:15:55

Дуже емоційна книга!

Мрія Чарівна, Дякую❤️

avatar
Неба Крайчик
14.04.2026, 19:47:37

Вдячних читачів ❤️

Неба Крайчик, Дякую❤️

avatar
Ірина Котенко
14.04.2026, 16:04:19

Як легко зруйнувати репутацію людини однією статтею в жовтій пресі. Особливо коли ти з вчительської династії.

Ірина Котенко, Вчителька має тримати дистанцію, а не оці от розмови поза уроками;))

avatar
Мая Сінельська
14.04.2026, 14:53:47

Сцена з мамою Дмитра — просто вогонь. Типова представниця тогочасної еліти. "Ви псуєте мого сина своїми знаннями" — це ж класика! А те, що пацан на Майдан втік — це дуже в дусі того часу. Вірю кожному слову.

Мая Сінельська, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Marina Marina
14.04.2026, 10:42:13

Яка ностальгія))) контейнер, картонка і шторка)
Чи то Харків, чи Київ, чи Одеса, антураж тих років в погоні за обновкою незмінний)

Показати 3 відповіді

Marina Marina, О, так, там я купувала весільню сукню на нічному базарі біля залізничних колій. Хоч і осінь була, але вночі — дубак. Та це нікого не зупиняло)))

avatar
Олег Гончар
14.04.2026, 14:25:14

Батьки Дмитра повелися як типові "небожителі": зламали хлопцю життя, вчительку підставили під удар і поїхали в свій Київ.

Олег Гончар, Так, помстилися (((

avatar
Тена Дітна
14.04.2026, 07:21:07

Ця історія обов’язково повинна побачити світ! Вона так точно та чесно передає атмосферу, емоції та почуття, що це не може не відчуватися та не відгукнутися - зачіпає. Натхнення! Із нетерпінням чекатиму продовження ❤️

Показати 2 відповіді
Тена Дітна
14.04.2026, 14:09:45

Валентина Бродська, Так, вона дуже реалістична - це відчувається, і для мене теж особлива. Думаю, що вона знайде шлях до багатьох своїх читачів.

avatar
Лія Лореляйн
13.04.2026, 22:52:18

Ось так і все починається... з квитка, від якого хтось відмовився...

Показати 2 відповіді
Лія Лореляйн
14.04.2026, 14:05:28

Валентина Бродська, На жаль...

avatar
Лія Лореляйн
13.04.2026, 22:50:34

Цікаво розвиваються події, хоч і ніби як повільно, але залишатись на ніч без "дози Ірини" вже важко))

Лія Лореляйн, Повне занурення:)))

avatar
Marina Marina
14.04.2026, 11:31:51

Суспільство жорстоке, особливо, якщо ти вирізняєшся( невже Дмитро зникне ось так, просто штовхнувши обставинами до "нормальності" з Яном?

Marina Marina, Він ще підліток і залежить від грошей і волі батьків, але колись він виросте... Не буду спойлерити:)))

avatar
Ганна Листопад
10.04.2026, 08:10:24

Що ж обере героїня: стабільність без кохання чи пристрасть, яка може зруйнувати все? Йду шукати відповідь на сторінках ❤️

Показати 4 відповіді
Ганна Листопад
13.04.2026, 07:31:40

Валентина Бродська, влучно сказано, мені дуже близька Ваша життєва філософія ❤️

avatar
Юлія Гирина
12.04.2026, 21:46:30

Добрий вечір. Вітаю з святом Великодня!! Дякую за приємний сюрприз на Бабія

avatar
Мая Сінельська
12.04.2026, 20:42:40

Авторко, чи буде хепі енд?

Мая Сінельська, Так, звісно, але у моєму стилі ;)))

avatar
Юлія Самборська
07.04.2026, 23:01:54

Мені подобається, як вплетена Помаранчева революція. Це не просто фон, це стан душі — коли все старе руйнується, а нове ще лякає. Лісовський занадто дорослий для своїх років, але такі "дипломатичні діти" зазвичай і є такими — передчасно мудрими.

Юлія Самборська, Дякую:)))

О, вже вона думає про Дмитра) Зацікавленість, як вірус похитнула її вчительску операційну систему. Думаю, що він і далі буде її руйнувати поки Ірина не здасться)) Ги-ги) Сподіваюся я не помилився)

Адепт мухопітомника, Ех, він міг би, але доля розіграє все по-своєму❤️

avatar
Мая Сінельська
12.04.2026, 20:41:48

Якісна сучасна драма, яка залишає по собі шлейф роздумів і щемливе відчуття впізнаваності. Це книга про кожну з нас, хто хоч раз боявся зробити крок назустріч власному щастю через страх осуду. Дякую, що безкоштовно!

Мая Сінельська, Дякую, це дуже особиста книга. Деякі епізоди я писала з власного життя. Я теж була такою дівчинкою, що лягала спати після новин до 18 років і наївно вірила таким, як Артур. Тільки мій прототип виявився одруженим з маленькою дитиною і так само подивився крізь мене. Я думала, втрачу свідомість від шоку.

avatar
Лана Нова
07.04.2026, 22:31:16

Надіслала вам рекомендацію)

Показати 3 відповіді

Лана Нова, ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Котенко
07.04.2026, 22:18:18

А я от не згодна з Іриною! Яка вона "стара діва" у 23 роки? Це ж самий розквіт! Але я розумію її страх перед плітками. У школі стіни мають вуха, а колеги-вчительки гірші за прокурорів.

Лана Нова
07.04.2026, 22:46:42

Ірина Котенко, Коли подруги вже усі прилаштовані, то Ірині здається, що вона вже все пропустила. Це з висоти прожитих років 23 - ще майже дитинство, а в Ірини все серйозно)) Втім, стосунки зі школяром ніколи не вітаються, хай закінчить спочатку навчання.

avatar
Куранда Валерія
06.04.2026, 22:38:36

Успіхів та багато прихильників!

Куранда Валерія, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Стейсі Мур
04.04.2026, 01:20:18

Вітаю з новинкою! Нехай книга знайде своїх читачів і подарує багато теплих відгуків.

Стейсі Мур, Дякую, бажаю і вам успіхів у творчості❤️❤️❤️

avatar
Лана Нова
03.04.2026, 21:04:52

Найкращі ліки для пораненої душі - занурення з головою у якусь справу, навіть роботу. Коли немає часу на зайві думки. Сподіваюсь, школярі відволічуть Ірину.

Лана Нова, Відволічуть, ще й як;))

Ну, а що, судячи з опису зовнішності Ірини вона гарна, а ще розумна і молода, то ж не дивно, що учень-випускник щось собі надумав, захопився))

Адепт мухопітомника, Так, в нього перше кохання

avatar
Лана Нова
03.04.2026, 23:58:00

Невже Ірина наважиться на роман з Дмитром? Наче б то і різниця невелика, нічого тут страшного немає як в цілому по життю. Але точно не зараз.

Лана Нова, Ага, там батьки в нього ого-го. Не для Іри їхній принц

avatar
Лія Лореляйн
06.04.2026, 21:46:39

Цікавенько, вже у бібліотеці, читатиму))

Лія Лореляйн, Дякую❤️❤️❤️

Так, заспокоїться. Ага.

avatar
Юлія Богута
05.04.2026, 12:36:13

Дякую за продовження. Спокуслива книга)

avatar
Пацюк Червоній
04.04.2026, 21:23:16

Оооо,шикарно!Добре вплетено історію жінки в історичні події країни.Мені подобається!

avatar
Лана Нова
31.03.2026, 00:27:31

Уявляю, що відчувала Ірина, коли Артур пройшов повз неї. На місці вмерти і не встати(( Серце на шматочки ❤️

Показати 2 відповіді
Лана Нова
03.04.2026, 18:14:38

Валентина Бродська, Відчувається, що переживання героїні дійсно справжні, а не вигадані. Я дуже ціную це у творах❤️

Хай щастить Ірині. Сподіваюся вона впорається зі своєю роботою класного керівника і ці юнаки і юнки не сядуть їй на голову.

Адепт мухопітомника, Може й впорається))), дякую за коментар❤️

avatar
Лана Нова
02.04.2026, 20:52:44

Як привід серед бенкету... Яка влучна метафора, коли ти зайва на святі життя...

Лана Нова, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Котенко
31.03.2026, 18:48:09

це просто до мурашок, дякую за оновлення! ❤️❤️❤️

Ірина Котенко, І вам дякую❤️❤️❤️

avatar
Олег Гончар
31.03.2026, 17:49:11

Як людина, що перенесла важку пневмонію, скажу — описано дуже правдиво. Цей "гострий ніж" у грудях при кожному вдиху... Це фізичне втілення розбитого серця Ірини.

Олег Гончар, Дякую, мене Бог милував від такої страшної хвороби, тішуся, що вдалося передати
відчуття. Дякую за коментар❤️

avatar
Юлія Самборська
31.03.2026, 17:39:25

Весь цей жах на день народження? Бідна Ірочка... Але знаєте, добре, що вона поїхала. Краще так — один раз "згоріти", ніж роками жити ілюзією і чекати дзвінка, який ніколи не настане.

Юлія Самборська, Ілюзії роз'їдають, згодна з вами❤️

Шкода Ірину, ще й так захворіла(

Адепт мухопітомника, Так, дякую за коментар❤️

Нажаль таке буває. Відрядження і нічого особистого. В Харкові бачив, а в Києві вже не помітив

Адепт мухопітомника, Навіть, якщо і помітив, то зробив вигляд, що ні. Бо ж поруч стоїть жінка, яка дійсно хвилює серце.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше