17 196
Анотація до книги "Перелюбниця"
У Ірини є все, що називають щасливим життям: турботливий чоловік, маленький син, затишний дім і спокійне майбутнє. Є лише одна проблема — вона ніколи не кохала свого чоловіка.
Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.
Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.
І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим
Зустріч із Романом Гордієнком перевертає її світ. Те, що починається як пристрасть, швидко перетворюється на небезпечну залежність, у якій брехня стає звичкою, а подвійне життя — єдиною реальністю.
Роки потому Ірина вже не впізнає себе. Вона майстерно грає роль ідеальної дружини, приховуючи правду навіть від найближчих. Але коли навколо «Мезона», де працювала Ірина, спалахує гучний скандал, минуле, яке здавалося давно похованим, повертається, руйнуючи все, у що вона вірила.
І тоді Ірині доведеться зрозуміти: що насправді було коханням, а що — лише красивою ілюзією, за яку вона ледь не заплатила найдорожчим
зрададарк_романчорні первоцвіти
“Якщо довго грати роль гарної дівчинки, слухняної доньки, взірцевої дружини, одного дня може знести дах… Так сталося і з Іриною… Цікава історія про життя, знайоме кожному!”
“Глибока, емоційна історія Ірини, що змушує задуматися: чи варто брехати серцю заради ілюзії щастя? Це роман про небезпечну гру, де межа між етикою та пристрастю стає надто тонкою.”
Зміст книги: 73 глави
393 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Ох уже й море, вагітність та синочок, чудове ніби то життя, та чи щаслива вона?
Неба Крайчик, Немає ще з чим порівнювати
Перша шлюбна ніч здалась такою.. надто спокійною..
Неба Крайчик, Ну, як обоє не вміють, то що там може бути;))
повторилася 34 частина по 2му разу,глюк якийся
Пацюк Червоній, Прибрала, я і сама не зрозуміла як так сталося, дякую
А Ян виявився не таким простаком
Неба Крайчик, Ян класний
Ох, сподіваюсь що Ірині і справді вистачить почуттів Яна на двох.
Неба Крайчик, Ви ж бачите яка вона...
Тепер їх об'єднує дитина і Ян має ще один привід для щастя
Marina Marina, Ян старається для сім'ї
Таких чоловіків, як Ян, треба берегти.
Лана Нова, Так, згодна
Як же важко далася їй дитина. Добре що підтримка надійна
Оксана Соловій, О так, дякую за коментар❤️
Підготовка до весілля це так бентежно. І цікаво, як це проходило у інших.
Неба Крайчик, Так, цікаво
Весілля і справді не виглядатиме дивно, після допомоги Яна, але чи не дивне воно для Ірини, хоча здається що вона щаслива в моменті
Неба Крайчик, Вона щаслива, що тепер як всі. Вона заміжня і ніхто вже не коситься.
34: ох, мені вже шкода Яна, якщо чесно… Він вмре, але зробить все для дружини і сина. Дійсно взірцевий чоловік і батько… Принаймні зараз є таке враження. Натомість від Ірини нуль віддачі…
Так, пологи - важкий стрес для жінки, і потрібно відновлення, але тим більше треба цінувати, що робить для неї чоловік…
Валентина Бродська, І авторці вдалося переманити мене на світлий бік, тобто на бік Яна ❤
Дуже атмосферна історія, яка поступово затягує все глибше)
Запрошую і до себе, буду рада вашій думці♥️
Прикро, що пологи були не з легких, але чудово, що вона була на знеболювальних, заздрю)) Ян продовжує підтримувати імідж ідеального чоловіка, а тепер і батька! А Ірина так само - холодної, але вдячної дружини… Цікаво, як назвуть дитинку і яка в неї буде доля, сподіваюсь, легка і безтурботна…
Сильний, владний, непередбачуваний чоловік, про якого мріє Ірина, - як правило, суцільна проблема, жити з таким важко і щастя не приносить. Начитаються жінки романів і не цінують те, що мають))
Лана Нова, О, так. Саме в цьому сіль книги
У неї добрий чоловік. Хай там як у них в ліжку, але саме він і є найкращим варіантом
32. В більшості випадків жінки не цінують таке ставлення. Все нам пристрасть подавай
Дуже хочеться щоб Ірина знайшла відповіді…
Сталося, але чи то вона перефантазувала чи Ян не дотягнув(
Marina Marina, І перше, і друге
Ех. Якщо їй хочеться зручного і спокійного, вона його знайшла) Йому, здається, теж байдуже на її холодність…
Марія Залевська, Ну вона ж імітує задоволення, тож він думає, що все ок
Диииивний вчинок Яна… О_о
Ще б вивісив за вікно всім показати, ха-ха-ха ))
А взагалі такий він мені ніякий… Сам по собі, безумовно, гарний, але нащо вона за нього вийшла? Це загадка… Але хто з нас не коїв помилок…
Марія Залевська, Ну він такий старомодний, і теж незайманим був
31. Шкода Ірину. Начебто все склалося добре і чоловік хороший. Але...
Оксана Соловій, Мудра жінка б все розрулила)))
Така перша весільна ніч буває, коли геть не знаєш чоловіка за якого виходиш заміж.
Дякую за продовження ♥️
Адепт мухопітомника, Дякую за коментар❤️
Ян такий хороший хлопець, цікаво чи дасть йому Ірина шанс
Неба Крайчик, Вже дала, вийшла за нього заміж ❤️
Закоханий учень здається ще тою проблемою
Неба Крайчик, Таке в житті буває❤️
Це ж треба таке, фізрука принесло. Але нічого, фізрук сам рознесе всі новини, Ірині не доведеться комусь щось доказувати)
Ян молодець
Адепт мухопітомника, Так, дякую❤️
Черговий, здавалося б, роман про боса - але ні! Це глибока історія про жінку, яка намагається зробити себе щасливою. Захоплююче й гарно написано!
Аса Шель, Щиро дякую❤️
стільки ніжності між рядками
Тетяна Губоній, ❤️❤️❤️ Дякую за коментар
От наче нічого не зробив, а між рядків відчувається спокуса
Христина Вілем, ❤️❤️❤️
Дуже тепла і комфортна глава про весілля ❤️
Джул, Дякую ❤️
Репутацію її врятовано, та чи врятує це її...
Оксана Соловій, О-хо-хо, скоро побачимо.
Квиток у Київ, чудова нагода, принаймі зараз їй так здається.
Неба Крайчик, Так, дякую❤️
Мабуть для Ірини на цьому відрізку долі шлюб з Яном - найкращій варіант. Все одно інших немає. Шкода, що без кохання, але де воно те кохання ходить...
Лана Нова, Так і є, втомилася чекати
Чудовий розуміючий батько у Ірини, і морально підтримав і ще й у потяг посадив.
Неба Крайчик, Так, в цій книзі батько нормальний))
Оце так зустріч.. в реанімаційному відділенні
Неба Крайчик, Фатальна
Життя невблаганне, шкода дівчинку, і її розбиті почуття
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
Нетривіальна історія про яку не кожен наважиться написати. Я вже здогадуюсь до чого все йде. Не люблю коли жінка обирає чоловіка, тільки тому що він надійний і тп. Хоча це теж має значення
Оксана Соловій, Дякую, таких шлюбів справді дуже багато❤️
Дуже цікава історія, прочитала все що є, дуже чекаю продовження!
Інга Ковен, Дякую, намагатимуся завтра викласти❤️
Чекаю на продовження ❤️
Джул, Дякую❤️
Яка несподівана зустріч ✨
Христина Вілем, Дякую за коментарч, ❤️
Ян насолоджувався днем і передав цю впевненість їй. Мені здалося, що вона спочатку ніби намагалася не занурюватися з головою в подію, а потім тільки відпустила себе
Marina Marina, Так, дякую❤️
Аж згадала власне перше весілля багато років тому...
Мені було б цікаво ще "підгледіти" за першими поцілунками пари, адже "гірко" там вигукували, мабуть, сто разів)) Що відчуває Ірина при цьому? Чи так сильно абстрагувалася? Чи їй дійсно сподобалося?
Але нічого страшного, якщо цього не буде, і так все захоплююче і знайомо❤️
Валентина Бродська, Чекаю з нетерпінням)
Мене вразила сцена, коли Ірина розмовляла з матір'ю Дмитра. Уявила, що переживає Ірина, і аж у самій руки затремтіли. А той поцілунок в коридорі - яка пристрасть у юнака!
Валентина Бродська, Це все забобони людьскі, іноді долі ламаються з-за цього. Лише кілька місяців і ніхто б слова не сказав...
Підштовхнули дівчину до одруження.
Дуже гарне наповнення глав, реалістичність.
Адепт мухопітомника, Дякую❤️❤️❤️
Шикарно!Лаконічно,чуттєво,і на тлі нашої історії все розгортається
Пацюк Червоній, Дякую за коментар❤️❤️❤️
"Моєї любові вистачить на нас обох" - пахне насильством...
Джул, Ні, Ян хороший
Так, збоку все виглядає ідеально, коли люблять тебе, а ти дозволяєш, але коли в життя втручаються справжні почуття, то чиєсь серце буде все одно боліти(
Marina Marina, Якщо те серце про щось дізнається, то так.
О як я розумію Ірину! У мене теж мама вчителька))
Анна Лір, Дякую, що читаєте❤️
Який сильний епізод! У мене аж мурашки пішли, коли Ян упав на коліна.
Ірина Котенко, Виблагав те "так"
Таких батьків як у героїні навіть ворогу не побажаєш. Коли твоє життя вже прописали за тебе...
У автора прекрасний голос))
Катерина Винокурова, Дякую, це ще не самі гірші. Я бачила набато токсичніших, і причому це було масове явище
❤️❤️❤️нарешті руки дійшли, до вашої книги, перші сторінки захоплюють ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати