64 196
“Коли приходить кохання ”
Анотація до книги "Не за планом "
Її життя було чітко розкладене по полицях.
Робота, почуття, надії — усе мало свій напрям і не виходило за межі плану.
Вона давно закохана у свого керівника. Безнадійно, знаючи, що для нього вона — лише частина щоденної рутини. Ці почуття не мають майбутнього, але відпустити їх складніше, ніж здається.
Він з’являється в її житті несподівано — у момент, коли вона найменше здатна мислити раціонально. Те, що мало лишитися епізодом, виходить з-під контролю. Межі стираються, а рішення, ухвалені з емоцій, запускають ланцюг подій, до яких вона не була готова.
І поки вона тримається за почуття, які ніколи не стануть взаємними, поруч опиняється чоловік, який не зникає.
Коли життя різко змінює маршрут, усі плани втрачають сенс. Бо найважливіше завжди трапляється не за планом.
Робота, почуття, надії — усе мало свій напрям і не виходило за межі плану.
Вона давно закохана у свого керівника. Безнадійно, знаючи, що для нього вона — лише частина щоденної рутини. Ці почуття не мають майбутнього, але відпустити їх складніше, ніж здається.
Він з’являється в її житті несподівано — у момент, коли вона найменше здатна мислити раціонально. Те, що мало лишитися епізодом, виходить з-під контролю. Межі стираються, а рішення, ухвалені з емоцій, запускають ланцюг подій, до яких вона не була готова.
І поки вона тримається за почуття, які ніколи не стануть взаємними, поруч опиняється чоловік, який не зникає.
Коли життя різко змінює маршрут, усі плани втрачають сенс. Бо найважливіше завжди трапляється не за планом.
складний вибірхаризматичні героївід байдужості до кохання
Зміст книги: 62 глави
228 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМій телеграм: https://t.me/kerilo_books – тут публікуватиму анонс.
Дякую, що приєдналися до моєї книги!
Діліться своїми враженнями в коментарях❤️
Ну що ж , Максим;) треба оформляти статус " заміжня" , а то зв' явиться такий дядя і уведе... довго запрягаєш;)))
Тетяна Мартинчик, Точно, може знайтися хтось швидший❤️
Вербовий, коли це вже врешті щось йокне в тому серці і ти визнаєш почуття ? Всі чекають!! ❤️
P.S. ви нам якось покажете прототип їхньої маленької квіточки ?❤️❤️
theolive, Максим після народження донечки теж трохи затуркався, може Андрій допоможе нарешті зрозуміти своі почуття до Міри❤️
Покажу❤️
Здається хтось ревнує , ой буде сварка
Natali Sav, Ой, мабуть таки буде❤️
Життєво...)
Тетяна Мартинчик, Я намагалася, щоб все виглядало реалістично і без зайвої романтизації материнства, тому для мене цей розділ був складним, через те, що я не маю такого досвіду)
Емоційний розділ,як для нас жінок все сприймається чутливо.Добре коли поряд чуйний та надійний чоловік такий як Максим.Мірі неймовірно пощастило))
Vintoniak Galia, Міра зараз у дуже вразливому становищі, але завдяки Максиму їй трохи легше❤️
Ну Максим прям ідеальний чоловік і батько.
Natali Sav, ❤️
Навзаєм) Такі вони чудові... Максим вище всяких похвал;)
Тетяна Мартинчик, Дякую❤️
Максим дуже старається бути для Міри опорою та підтримкою❤️
Зі святом! Нехай цей Великдень принесе мир!
Natali Sav, Щиро дякую❤️
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З святом усіх нас!
А донечка ще більше об'єднує своїх батьків))Такі лапочки))
Vintoniak Galia, Щиро дякую❤️
Із святом. Мирного неба та міцного здоров'я бажаю.
Дякую за вашу працю без вихідних.
Світлана Галушка, Щиро дякую за ваші привітання і за те, що ви зі мною❤️
Заради маленької Оливки,батьки тепер теж повинні стати щасливими.Максим прям розчулив своєю турботою.Емоційний розділ))
Vintoniak Galia, Маленька оливка тепер має своїх батьків ще більше зблизити❤️
Вербова Олівія Максимівна... ))
Тетяна Мартинчик, Ох, якже красиво звучить❤️
От і народилася дівчинка, Максим молодець так підтримував Міру
Natali Sav, Він робив все по максимуму і довів, що не дарма хотів бути присутнім❤️
Народилась маленька принцеса ❤️ Неймовірно гарне імʼя
theolive, Красиве імʼя для красивої дівчинки❤️
Хай все буде добре з Мірою та малятком.А Максим встигне швиденько приїхати.І всі суперечки відійдуть геть.
Vintoniak Galia, В такій ситуації вже не до суперечок❤️
Йой, сподіваюсь з Мірою та дитинкою все буде гаразд, Макс мабуть за 2 хв до неї прилетить
theolive, А якже, злякався ж❤️
Здається дівчинка вирішила прискорити процес появи на світ
Natali Sav, Схоже на те❤️
Можна позаздрити витримці Максима,а Міра груба... та здається у долі свої плани щодо пологів.
Тетяна Мартинчик, Витримка у Максима, що треба❤️
Ох, на якому моменті закінчилось((
Чекаю продовження
Настя, ❤️
Даремно Міра така категорична) у мене лише позитивний досвід пологів з чоловіком;) Такі вони " тугодуми" )
Тетяна Мартинчик, Завтра дізнаємося чому вона не хоче, щоб він був присутнім❤️
Іван підкинув правильні думки для Максима, тепер має над чим подумати. А взагалі , витримці Максима можна позаздрити, молодець
Natali Sav, Іван бачить, що друг сам до того не дійде, от і підштовхнув❤️
Вербовому треба медаль дати,за витримку))Ох і Міра з характером.Надумає Максим і колечко появиться у неї на пальці))
Vintoniak Galia, Може і надумає❤️
Мама Гліба якась дивна жіночка
Тетяна Мартинчик, Не зовсім так, але вона така жінка… любить усе контролювати)
Теж подумки лаюсь на маму Гліба...зіпсувала момент.
Тетяна Мартинчик, Вона обрала дуже невдалий час, щоб підійти❤️
Хотілось би почути Максима, що до ситуації , Мірини упередження зрозумілі. Вони зайшли надто далеко від " це просто секс".
Тетяна Мартинчик, Обовʼязково почуємо і його думки❤️
Можливо в Максима вже є почуття, але так як він знає про почуття Міри до Гліби, тому і мовчить
Настя, Можливо вони є, але поки що він цього не усвідомлює❤️
Здається помиляються двоє в своїх роздумах.Чекатиму коли вже почнуть це визнавати.
Vintoniak Galia, Схоже на те❤️
Мені вже так хочеться, щоб хтось з них почав щось відчувати, щоб зароджувались почуття..❤️ Вони такі класні
theolive, Ну вони вже потроху зароджуюся, але ще треба час на їх усвідомлення❤️
Тягне одне одного .Не тільки там гормони бушують,а вже є трошки більше.Тільки ще зізнання мабуть прийдеться почекати))
Vintoniak Galia, Так, доведеться почекати❤️
Що з ними не так... зі сторони як пара... ніби мало б вже йокнути ... ;))
Тетяна Мартинчик, Ну комусь треба менше часу на усвідомлення почуттів, комусь більше)
Вербовий просто ідеальний... кава з круасаном, книги про вагітність читає) хустинка в тон плаття... навіть поза в сексі ,щоб зачіску не зіпсувати;)))
Тетяна Мартинчик, Старається❤️
То на весілля до Гліба зібралася наша парочка?
Natali Sav, Так, на його весілля❤️
Оновлення сьогодні буде?
Світлана Галушка, Вітаю, вже є. Я як завжди забула запланувати публікацію❤️
Міру можна зрозуміти, але ж і важкуватий у неї характер;))
Тетяна Мартинчик, ❤️
Ну і Міра ревнивий я, а ще плюс гормони , то виходить вибухова суміш
Natali Sav, Аж занадто. Та ревність це про почуття, у Міри ж їх поки що немає, лише сексуальний потяг❤️
Доня відчуває,як батьки говорять,точніше сваряться))Ревнощі ще ті.Краще Максиму не перевіряти слова Міри.Щиро дякую за розділ!
Vintoniak Galia, Це точно, краще не перевіряти❤️
Дівчинка... донечка... ура:) Вербовий " ювелір"... хто б сумнівався;)))
Тетяна Мартинчик, І це він навіть не старався❤️
Солодка парочка,ММ.Круто так получається,батьки теж будуть дуже раді за Максима.Невістки як під замовлення синам.Надіюсь,що це станеться і Міра не буде проти бути частиною цієї сім'ї.Класний розділ))
Vintoniak Galia, Побачимо як воно складеться і чи буде в їхній сімʼї є ще одна пара — ММ❤️
Як мило, ну хоть тут дівчинка, а то як каже Максим всюди хлопці.
Natali Sav, Буде маленька принцеса❤️
передплатила книгу, проплата в мене пройшла, а книга не відкрилась, що робити?
Віта Кушніренко, Щиро дякую, рада, що вам сподобалося❤️
Тільки з тобою... звучить багатообіцяюче;) Муки творчості... розумію ;)
Тетяна Мартинчик, О, співчуваю❤️
Розділ такий гарний. Читала із задоволенням. Максим вже точно закохався у Міру, тепер потрібно стадію усвідомлення цього
Natali Sav, Дякую❤️
Ну поки я б так не заказала, але сексуальний потяг дуже сильний. Настільки, що Максим готовий відмовитися від свого звичного, аби тільки Міра пустила його у своє ліжко❤️
Ідеальний розділ, бачу Макс вже взагалі не може без Міри, скоро ще й почуття підтягнуться ❤️ Натхнення Вам ❤️
theolive, Дякую.
Поки що це лише про сексуальний потяг. Але так, в цьому плані Максим не може без Міри❤️
Прекрасний розділ,наші поки,що не закохані продовжують вечеряти та ночувати разом.Міра теж ще та власниця,а Максим і не проти))Читається дуже легко,невтомної музи вам люба Кері!!!
Vintoniak Galia, Дякую, рада, що вам сподобалося. Міра власниця, але стосовно Максима це діє не так. Для неї просто не припустимо постійно спати з чоловіком знаючи, що він спить з іншими жінками❤️
Прийшов ... побачив... приборкав;))) з козирів зайшов... котяра...цьом;)
Тетяна Мартинчик, Вміє Максим дарувати жінці насолоду та крутити голову❤️
Які вони милі і такий солодкий розділ
Natali Sav, ❤️
А Максим ще той спокусник,та й Міра не проти ,щоб її спокушали.Смачний та пристрасний розділ.Спільна ночівля це вже новий рівень))
Vintoniak Galia, Спільна ночівля потрібна, щоб далі спокушати❤️
Всі чекали на повернення Макса, тепер настрій повинен повернутись до Міри ❤️
theolive, Максим буде його підіймати❤️
Ну тепер з тигриці буде спокійна кішечка
Natali Sav, Біла та пухнаста❤️
Котяра ... скучив;) а Міра як колючка... думаю тепер попустить;)))
Кері Ло, методист... вища категорія!)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати