25 474
Анотація до книги "Наречений сестри"
Він — наречений моєї сестри. Чоловік під забороною. Табу. Вісім років я кохала його мовчки, ховаючи почуття за холодною маскою. Вісім років я вчилася виживати в тіні “ідеальної” сестри, знаючи, що незабаром настане день, коли мені доведеться усміхатися на їхньому весіллі. Я думала, моє серце остаточно перетворилося на попіл, але одна фатальна ніч змінила все. Катастрофа зруйнувала мій світ, щоб на його уламках нарешті я дізналася правду. Але чи варте воно того, якщо ціна цієї правди — моя сім'я?
заборонене коханнядуже емоційнонаречений сестри
Зміст книги: 34 глави
Останнє оновлення: сьогодні
107 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСкільки почуттів та емоційно. Олена показує свою гнилу сутність. Таки потрібно було Дімі самому говорити з батьками Олени, а зараз обявлена війна. Дякую.
Ну нарешті вони зізналися в своїх почуттях...
Але ж сестричка всеодно так просто не відступить. Невже весілля таки буде?
Якщо чесно, не розумію таких як Діма : 8 років тому він обрав своє кохання - Дашу а не Настю, і 8 років йому було все пречудово : почуття, секс, плани на майбутнє одруження. Він 8 років бачив Настю за столом на сімейних святах і йому було ОК на їхні сімейні відношення : на недооцінку і постійний булінг Насті. Він спостерігав за цим посміхаючись і обіймаючи Дашу. І з зором в нього теж ніяких проблем.
Аж тут раптом нормальний цікавий серйозний і успішний мужчина звертає увагу на Настю, нарешті в неї можливість стати важливою для когось і збудувати власне життя, і тут Діму прорвало - він раптом хоче Настю! А от прозрів! І для чого? А щоб егоїстично зруйнувати її життя, потішити "раптом з'явившіся" секс потяг, а ще остаточно розірвати і так не простий звязок з сім' єю.
Браво Діма, ти самозакоханий егоїст!
Катя Кірініна, мені Діма подобається і я тримаю за нього кулачки.він же з самого початку на Настю запав але вона в нас з норовом))) чоловіки більш прості,от він і пішов далі але все таки кохання дало по лобі)тому боліємо за нашу пару.дякуємо за вашу працю.
Матвій уважний, але це Настю не врятує. Цікаво що ж далі буде, що за сюрпризи будуть? Дякую. Інтрига вогонь.
Наталка Сеник, О так, Матвій тут Насті не помічник, хоча його поява й додала Дімі ревнощів! Наша Оленка закрутила таку інтригу, що тепер усім доведеться несолодко. Попереду дуже непрості розмови, гарячі розбірки й нові несподівані ходи)Дякую❤️
Ну що ж Діма!, вітаю!!! Ось і з'явилися: гаєчка (Оленка)з двома шайбами,( мамою,і татом), щоб краще накинути привселюдно тобі зашморг у вигляді весілля,на твій пубертатний болтик.Так тобі й треба! Безхребетний ти Діма,ніяк не виріс з коротких штанців,мама все вирішує,а ти так собі й звик. Настю шкода,але сильний птах ,і з перебитим крилом виживає... .
Alexandra Lesia, Отож бо й воно.Це були не стосунки через кохання, а через те, що так правильно.
Ну тепер Діма побачить справжню Олену. Вона цілком правдоподібно,протягом 8-ми років грала "ідеальну" жінку. А зараз всі маски спадуть. Я думаю, що він буде в шоці, коли побачить справжнє обличчя нареченої.
Мені шкода їх обох. Хоч всі накинулися на Діму, але ж він явно не розраховував на такі дії від Олени. Думав, що домовилися про розставання, як дорослі люди, а тут такий сюрприз... Хоча, Настя попереджала, що це затишшя небезпечне.
Vaskovets, Дякую, що так тонко відчули цей момент❤️ Мені й самій неймовірно шкода їх обох у цій точці сюжету. Діма дійсно судив Олену за власними мірками — він прийшов, чесно й по-дорослому все сказав, побачив її кам'яне обличчя і свято повірив, що тему закрито. Він просто не міг уявити, що людина, з якою він був вісім років, здатна на таку грандіозну виставу і блеф перед власними батьками.
Настя прораховувала небезпеку, але цей удар усе одно виявився занадто підступним. Тепер маски дійсно почнуть тріщати й спадати одна за одною. Протверезіння для Діми буде шоковим, але саме так рушаться ілюзії.
Любі читачі, наступне оновлення буде в середу. Ми змушені трішки збититися з графіку, але обіцяю, що швидко наздоженемо втрачене й повернемося до звичного ритму виходу глав.
Дякую за розуміння. Бережіть себе❤️
От так і знала, що ця гадина так зробить. Вона свого не впустить і Настя це відчувала бо знає її дуже добре. Тепер Діма має це розгрібати, а він вже не хотів ховатися. Капець. Це удар нижче пояса від Оленки гадючки. Дякую.
Наталка Сеник, Капець — це точно! Але з боку Олени це були лише квіточки, ягідки вона приберегла на десерт. Вона тільки починає свій великий вихід і покаже такі зубки, про які Діма за вісім років навіть не здогадувався. Дякую❤️
Ох, як же Настю шкода. Вона була права, коли казала Дімі, що не варто починати стосунки. Бо зараз буде набагато болючіше.
Vaskovets, Настя справді дивилася на ситуацію тверезо і прораховувала цей біль наперед. Але почуття — штука така, їх не закриєш на замок, особливо коли Діма так наполегливо йшов на штурм. Зараз їй дійсно буде в рази болючіше, бо вона дозволила собі відкритися й повірити. Попереду на неї чекає важке випробування, але Настя сильніша, ніж здається)
Затищя перед вибухом. Чому складається враження що Олена дає розслабитися Дмитру перед весіллям, яке таки буде в голові у Олени а може і на яву? Гадаю буде далі не до насолоди. Бляха, я вже боюся читати оновлення, чикаючи того вибуху. (○¿○)
Наталка Сеник, Насправді вибух буде потужним, і в епіцентрі опиняться всі. Але не бійтеся — пройдемо через цей шторм разом із героями
Інтуїція Настю не підводить. Шкода, що Діма так легко вірить у те, що Олена його відпустила.
Vaskovets, Йому так хочеться вірити в мирний фінал, що він недооцінює масштаб катастрофи. На щастя, у Насті з інтуїцією все гаразд, хоча це передчуття підступу навряд чи додає їй спокою
Мюнхен напевно,таки буде.Діма,Діма,дорослий хлопчик,Олену повідомив,а батькам сказати страшно? Недозрілий,чи боягуз? Не розв'язує проблему,а це дійсно велика сімейна проблема,а в нього тільки гормони на першому місці.Капець!!! Його Маменька теж все розгрібає,і вирішує за всіма?Ну,що ж,побачимо далі, як буде змушена шукати вихід з цього гормонального струсу Настя.Дякую за цікаву життєву історію.Чекаємо на продовження.
Vaskovets, Це не до мене, але я додам: Діма знав лише ту картинку, яку Олена йому дозволяла бачити, тому зараз він такий беззахисний перед її затишшям. Думав, що скаже як є, і все буде добре, а воно добрим точно не буде.
Невже Діма вірить у те, що Олена просто так відступила? Він же має добре її знати. Стільки років разом. Хоч ще буря не почалась, але мені неймовірно шкода Настю. Завжди одна. Добре хоч Неля Вікторівна її не засуджує. Напевно вона буде єдиною людиною, яка її підтримає у важкий момент. Ох, сил нашим героям.
Vaskovets, Слова про те, що Настя завжди одна, б’ють прямо в серце — вона дійсно звикла нести свій тягар самотужки. Те, що Неля Вікторівна не засуджує її, а дивиться на ситуацію з висоти своєї жіночої мудрості — це величезний промінь світла для Насті в цьому майбутньому штормі. А Діма... Діма зараз просто хоче дихати з полегшенням, тому й недооцінює Олену. Але ця ілюзія скоро розвіється. Сил нам усім. Дякую❤️
Трималися до останнього. Настя розуміє, що тут з боку Олени є підступ. Мабуть останні години затишя. Дякую.
Наталка Сеник, Настя тримається з останніх сил, і цей психологічний тиск просто неймовірний. Вона чудово розуміє, що Олена не з тих, хто відступає без бою, і за цим спокоєм ховається чіткий план. Наступні глави змусять усіх похвилюватися. Дякую❤️
Олена щось задумала і вона явно не здався без бою. Ох, Дімо, що ж то буде, а як Насті Буде. Дякую.
Наталка Сеник, Ваші передчуття вас не обманюють — Олена готує справжній удар у відповідь. Насті дійсно доведеться несолодко, адже вона опиниться між двох вогнів. Попереду емоційне цунамі, так що тримаємо кулаки за нашу дівчинку. Дякую ❤️
Затишшя перед бурею... Здається, що Настя таки поїде згодом у Німеччину.
Vaskovets, Іноді здається, що радикальні зміни і переїзд — це єдиний вихід для Насті, коли навколо стільки тиску. Скоро побачимо, куди саме заведе її ця буря і чи зважиться вона на такий крок. Дякую, що читаєте й ділитеся думками❤️
Вісім років потягав,а перед вівтарем покинув. Не йшов,мій батенько,не йшов,в як пішов,то й двері на собі поніс. Хоч Оленка,й татова квіточка,але ж людина.Він,що раніше не бачив,що Оленкин алфавіт складається з 33 літер Я!!! Але Діму все влаштовувало,і як його наречена говорила про зведену сестру,і якою була,і є егоїсткою.Не має слів.Бідна Настя,вони всі її з'їдять,а (рідна) матуся найперша.Чекаємо,показових виступів.Дякую автору, чекаємо на продовження.
Валентина Козачук, Про алфавіт із 33 літер "Я" — це просто в саме яблучко! Оленка справді егоїстка до мозку кісток, і Діму це стільки років влаштовувало, поки він не зіштовхнувся з абсолютно іншим світом Насті. А щодо Настіної матусі... ви праві, це окремий біль, який ще заявить про себе. "Показові виступи" вже на підході, тримайтеся. Дякую за такий емоційний коментар ❤️
Ну він за рано про таке думає. Думаю Олена ще покаже свої гадську істинну. Я впевнена що в неї в макітрі вже є підозри і плани викрити Діма. Вона ж не наївна розуміє, що він її не сказав що в нього є інша. Дякую. Я в передчутті чогось.
Наталка Сеник, Жіночу інтуїцію не обдуриш, і в її голові вже точно зріє план. Діма думає, що все контролює, але за спиною в нього починає розгортатися справжня шахова партія. Передчуття вас не підводить — скоро Олена покаже своє істинне обличчя. Ваше передчуття вас не обманює — емоційний шторм уже близько. Дякую❤️
Хм... Що ж таке станеться, що Діма і Настя не будуть поки що разом?
Vaskovets, Скажімо так: доля підготувала їм таку перевірку на міцність, до якої ні Діма зі своїм почуттям власності, ні Настя просто не готові. Дорога до щастя легкою не буває...але, це буде трохи пізніше
Ой, а попереду реально жахіття чекає не так на Дмитра як на Настю і сподіваюся він її хоть трішки прикриє, але сумніваюся, що вся ненависть від Олени і родини Насті впреться саме на Дмитра. Шквал прийде на Настю, бо так завжди було у всіх бідах винна одна особа. Принані мені так здалося і мама Дмитра правельно сказала, але чи прислухається Дмитро? Сумніви маю. Дякую
Наталка Сеник, Родинний шквал — це страшна штука, особливо коли в усьому звинувачують одну людину, яка просто хотіла бути щасливою. Настю чекає колосальне випробування на міцність. Нелі Вікторівна дала сину дуже мудру пораду, але Діма у нас чоловік імпульсивний і гарячий, він звик діяти напролом, що іноді тільки додає дров у багаття. Попереду на них чекає такий іспит реальністю, що триматися прийдеться з усіх сил. Дякую❤️
Діма так напирає на Настю, що не дає шансу їй на відступ. Сподіваюсь, що він таки закриє її собою від подальшого розвитку подій.
Vaskovets, Діма дійсно з тих чоловіків, які стають щитом для своєї жінки. Він упевнений у своєму виборі й готовий руйнувати будь-які перешкоди. Тільки от реальність іноді підкидає такі підводні камені, до яких навіть його напір не завжди готовий... Рада, що сюжет вас так тримає❤️
Добрий день. Коли буде наступний розділ?
Vaskovets, О, це дуже приємно знати! Ваші слова потрапили прямо в серце. Дякую, що залишаєтеся з героями, попереду ще багато цікавого! ❤️
Ну Діма ж з Оленою зустрічається а Настя намагається щось склеїти з Матвієм. Ох і Діма, такий власник, тільки забувається, що Настя йому поки що ніхто. Мама правельно сказала, потрібно все обміркувати перед наступом. Дякую. Емоції на межі.
Наталка Сеник, Його це почуття власності справді випереджає здоровий глузд, особливо коли на горизонті з'являється Матвій. Мама дала йому дуже мудру пораду, але чи зможе Діма втримати гарячу голову і діяти розважливо — це ще те питання)) Дякую ❤️
вітаю,хотіло... би ся більше.... розділів,чекаю не дочекаюся....
Наталя Віятик, Книга в процесі написання. Знаю, що очікування дуже втомлює, але я намагаюсь публікувати часто) Продовження буде завтра
Аби тільки Діма не злякався. Бо його мама права у всьому. Сімейка Насті її з'їсть.
Vaskovets, Тиск на Діму буде неймовірний, і мама попереджає його не просто так. Родичам Насті палець до рота не клади — відкусять по лікоть. Побачимо, чи витримає Діма цей іспит на міцність
Захоплює з перших сторінок, дуже цікаво. Дякую автору.
Maria Kashpurenko, Дякую❤️ дуже приємно
Я чомусь думаю, що коли Діма прийде поговорити з Оленою, то та скаже, що вагітна і весілля не скасують.
Катерина Топалова, Ох, ваші слова просто розтопили мені серце❤️❤️ Дякую вам неймовірно, після таких відгуків хочеться писати без упину й викладатися на всі двісті відсотків. Про Олену ви дуже влучно висловилися. Будемо сподіватися, що Дмитро виявиться сильнішим за будь-які підступні козирі, які вона приготувала. Хоча поборотися героям доведеться не на жарт.
Перша книга за останній час, де настільки все реалістично. Не так, що всі навколо такі погані, а головні герої суперпозитивні (а навіть, якшо і поганці, то вони були змушені, бо.. і тд)). Вони теж зі своїми недоліками і не дуже правильними вчинками. Не знаю, як Ви, пані Авторко, реабілітуєте їх в наших очах)) Зазвичай, коли читаєш, то починаєш розуміти і співпереживати головним героям, але тут в мене поки не виходить. Дмитро відверто мені не подобається: можна було зробити все простіше і нормальніше, але він обрав зраджувати, ще й Настю коханкою зробив. Звісно, роки прихованих почуттів вилізли, так скажімо, але це настільки велика гордість в людей, щоб сказати та роз'яснити все чи як? Якщо аж настільки сильні почуття в обох.. Загалом, я намагаюсь зрозуміти, дуже намагаюсь ахпххахпх. З нетерпінням чекаю кожен новий розділ, бо пишете цікаво та якось так життєво. Дякую за Вашу працю!)
Сандріна Тріст, Щиро дякую вам за такий глибокий аналіз і за визнання реалістичності❤️ Для мене це неймовірно цінно. Я навмисно не хотіла створювати "стерильно правильних" або навпаки "абсолютно лихих" персонажів. Життя складне, і часом хороші люди роблять дуже паршиві вчинки. Ваше обурення Дмитром абсолютно виправдане й законне. Він далеко не святий, і те, як він діє зараз — це егоїстично, боляче й неправильно щодо обох дівчат( якби ми тут всі не відносилися до Олени)) Ви дуже влучно помітили про роки прихованих почуттів і гордість. Інколи людям простіше роками носити маски й мовчати, ніж один раз проявити вразливість і сказати правду — і в результаті вони власноруч створюють ось таку катастрофу. Я не обіцяю, що буду його "відбілювати" чи штучно реабілітувати, але я покажу його шлях і наслідки його рішень. Дякую, що намагаєтеся зрозуміти героїв, навіть коли вони вас дратують))
Та Діма не дає тримати цю дистанцію, він як криголам трощить всі бар'єри Насті. Цікаво він щось робить з Оленою, розв'язує ситуацію, чи планує Настю використовувати як коханку? Дякую
Наталка Сеник, Ваше запитання про Олену та роль коханки — це найголовніший і найгостріший момент зараз. Діма, звісно, чоловік зі своїми недоліками, але таврувати Настю роллю "таємної коханки" на постійній основі — це точно не його межа. Проте розплутати такий вузол з Оленою за один день просто неможливо, і його плани зіштовхнуться з суворою реальністю. Як саме він почне діяти і чи впорається з наслідками — побачимо вже у наступних розділах. Дякую❤️
Це буде одна книга? Чи цикл?
Катя Кірініна, Дякую
Вітаю з передплатою. Радію, що Діма не пішов, і сказав все і зрозумів її, але попереду найважча битва. Та бій буде, мабуть, не на виживання, а на смерть, сподіваюся Діма буде дій но поряд і буде боротися за них і Настя не опустить руки, бо варто боротися за своє щастя, коли відчула як то воно.
Наталка Сеник, Це справді буде бій не на життя, а на смерть. Минуле й чужі очікування так просто не відпускають. Насті знадобиться кожна крапля її внутрішньої сили, а Дімі — залізна витримка, щоб довести свої слова діями. Обіцяю, що вони боротимуться. Дякую, що ви зі мною❤️
цікаво дуже...чекаю продовження,не шкодую що купила..справді вірю,що вони все подолають,просто Настю шкода,бо Олена точно її не пошкодує....
Наталя Віятик, Неймовірно дякую вам за довіру та підтримку❤️ Те, що ви не шкодуєте про покупку — це найкраща нагорода для мене як автора. А ваші переживання за Настю абсолютно виправдані... Вона зараз справді опинилася у дуже вразливому становищі, а Олена — точно не з тих, хто вміє прощати чи відступати без бою. Попереду на них чекають серйозні випробування, але справжні почуття варті того, щоб за них боротися!
Бувають книги, які змушують думати, а бувають ті, які просто закохують у себе без ультиматумів. Коли відкрилася передплата, у мене навіть думки не виникло почекати чи відкласти пальці самі потягнулися купувати продовження! Книга варта кожної копієчки, кожної секунди очікування і кожного удару серця.Цей розділ це просто якийсь ядерний вибух! У мене під час читання буквально серце вилітало з грудей! Те, що сталося між Дімою та Настею, це так гостро, палко і настільки емоційно, що просто бракує слів!Ця пристрасть, яка нарешті вирвалася на волю, спалила все минуле дотла! Лише вони удвох і повне розчинення одне в одному... Це настільки живо та гаряче написано, що кожен рядок відчувався як оголений нерв! Плювати на наслідки, плювати на те, що буде завтра зараз є тільки ці шалені почуття.
Татьяна Назаренко, Ох, ваші слова — це просто окремий вид мистецтва! Читаю, і в самої серце починає битися частіше. ❤️ Дякую вам за таку шалену довіру, за те, що не вагалися ні секунди з передплатою❤️ Коли пишеш такі сцени, завжди переживаєш, чи вдасться передати весь цей натяг, цей "оголений нерв". Але після вашого коментаря я розумію: усе було не дарма. Діма та Настя дійсно заслужили на цю пожежу. Далі буде ще цікавіше, тримайтеся, бо, світ за межами цієї кімнати нікуди не зник, і завтра все ж настане...
Коментар видалено
ох як гаряче,як же вони будуть виплутуватись з цього квадрату,оце закрутили
Любовь, Там дійсно вже справжній геометричний ребус, де кожне рішення тягне за собою катастрофу для когось іншого. Рубити з плеча не вийде, доведеться саме виплутуватися, проходячи через купу емоцій та сімейних таємниць. Попереду ще багато сюрпризів;) Дякую❤️
♥️
Олеся Пп, Дякую❤️
Настя давно не відчуває себе частиною "своєї" сім' ї.Може прийшов час відмежувати себе від них і жити своїм життям, бо коли підпорядковуєш своє життя під життя інших, забуваєш про власне. Знаю з власного досвіду. Сім'я ніколи не зважала на її почуття, на те чого хоче вона. Як мати таку сестру як Олена, краще не мати ніякої
Светлана Белинская, Дякую, що ділитеся такими особистими думками, це дуже цінно❤️ Ви абсолютно праві: жити заради чужого благополуччя — це шлях до саморуйнування, і Настя підійшла до своєї межі. Наявність родинного зв'язку, на жаль, не гарантує любові та поваги, і Олена це доводить кожним своїм вчинком. Настав час Насті згадати про себе, хоча виплутатися з цих сімейних тенет буде дуже непросто. Дякую❤️
Нарешті вирвалося все накопичене за стільки часу... Але, але... Мабуть попереду ще багато перешкод для їх щастя.
Vaskovets, Це полегшення від того, що все нарешті вирвалося наружу, триватиме зовсім недовго. На жаль, реальність наздожене їх дуже швидко. Перешкод попереду дійсно чимало — і зовнішніх, і тих, які вони самі собі створять через почуття провини, але тим ціннішим буде кожен крок. Дякую❤️
Оооо. Це було феєрично. Тепер завтра Настя буде гризти себе до втрати свідомості. А про захист хтось подумав, чи чекати наслідків цього вибуху,)? Дякую. Це неймовірно.
Наталка Сеник, Коли навколо палає весь світ, а за плечима вісім років очікування, здоровий глузд і раціональність (разом із думками про наслідки) зазвичай першими евакуюються з гарячої точки. А от чи вибухне ця бомба новими наслідками — покаже час) Дякую❤️
А буде сьогодні розділ, наче викладка мала бути 2/1?
Катя Кірініна, Дякую за відповідь
♥️
Олеся Пп, ❤️
О, то в обох зірвало дах, чи хтось таки пригальмує? Діма пробиває всі Бастіонські стіни. Настя себе замордує, якщо перетне кордон з ним, вона і так на межі, а він своїм напором...... Дякую. Інтрига набирає вогняного оберту.
Наталка Сеник, Діма увімкнув режим "бачу ціль, не бачу перешкод" і пішов на таран. А Настин хвалений контроль просто підняв лапки догори перед цим альпіністом. Перетнути кордон — це вона вже зробила, а от як тепер Настя буде укладати мирний договір із власною совістю — хороше питання) Далі буде видно) дякую❤️
''Гальм'' не буде7
Tamara Polovinska, Не буде) Не цього разу.
супер
Наталия Маминская, ❤️
Добрий день, скажіть будь ласка скільки приблизно розділів планується?
Milla Trus, Добрий день! Думаю, ми дійшли до половини
♥️
Олеся Пп, ❤️❤️
Ось і вибухнуло,але які наслідки будуть?Настя тепер себе живцем з'їсть(((
Тетяна Маркова, Для Насті з її принципами та самоконтролем це не просто помилка, це справжня катастрофа. Вона вже починає себе "їсти живцем", і почуття провини перед сестрою буде тиснути на неї неймовірно сильно. Наслідки будуть складними для всіх, адже Діма назад відступати не збирається. Дякую❤️
М-да. Діма зрозумів, що посилився і тепер боїться втратити кохання своє. Цікаво, що він буде робити, як виплутуватися із цієї катавасії планує? Дякую. Інтрига вогонь. Настя ще більше буде уникати його?
Наталка Сеник, Діма дійсно усвідомив масштаб катастрофи і те, що вороття назад немає. Виплутуватися буде складно, адже чесних і простих шляхів у такій ситуації майже не залишилося. А Настя... о так, її перша реакція — втекти, сховатися і вдати, що нічого не було. Але чи дозволить їй Діма знову ввімкнути цей захисний режим? Думаю, ні) Дякую❤️
І що тепер?Схоже все таки Дмитро не ту сестру вибрав, раз такі зізнання)
Tamara Polovinska, Помилку у виборі сестри Діма усвідомив, але попереду в них ще той квест)
♥️
Олеся Пп, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати