872
Анотація до книги "Мій божевільний монстр"
Закінчивши академію, Кімберлі Джонс ніяк не чекала, що замість тихого, спокійного місця роботи їй видадуть направлення у… відділ особливо тяжких злочинів.
Та ще й ким? Особистим, відповідальним емпатом Роджера Блеквейда.
Так, він геній. Він найкращий серед відомих. Але йому, здається, не емпат потрібен, а психіатр-менталіст!
Втім, чи існує у цій ситуації якийсь вибір?
Та ще й ким? Особистим, відповідальним емпатом Роджера Блеквейда.
Так, він геній. Він найкращий серед відомих. Але йому, здається, не емпат потрібен, а психіатр-менталіст!
Втім, чи існує у цій ситуації якийсь вибір?
розслідуванняперевертеньтемне фентезі
“Майбутнє Кім здавалось зрозумілим і простим. Аж поки вона не отримала направлення у відділення особливо тяжких злочинів, емпатом найнестерпнішого чоловіка, що їй зустрічався!”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
29 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу вона хоч щось дізналася..!!! А ви,пане Максвел,схоже лише шкіритися вмієте..!?! Чи може все-таки хоч щось вмієте..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Дуже цікавий початок , проковтнула відразу всі розділи і чекаю на розвиток подій адже впевнена що у красуні є ідеї щодо цього вбивства які не врахували слідчі. Дякую
Олена Кондак, І вам дуже дякую за коментар ❤️
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І вам дуже дякую за коментар ❤️
А це дуже цікаво. Що ж вона розповість? Явно приголомшила всіх. Дякую
Наталка Сеник, І вам дуже дякую за увагу ❤️
Ммм-дааааа..!!! Оце початок..!!! З ходу до справи..!!! Ще й такої..!!!..
Але дуууже цікаво,що ж вона зрозуміла..!!!.. А ви,Максвеле,краще припиніть свого язика..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дуже скоро пояснить, що вона там побачила, виходячи зі своїх знань. ❤️
І вам дуже дякую за відгук. Дуже приємно, що вам подобається книга
Дуже цікаво, що буде далі. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, І вам дуже дякую за відгук ❤️
Чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Вікторія Нагаївська, Дякую дуже ❤️
Ой як тяжко прийдеться Кім, але вона сильна дівчинка, думаю справиться. Роджер міг би дати їй перепочити з дороги,але ж у нього в плані було позбутися її. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дуже дякую за підтримку. Так, легко не буде, але Кім не така вже уєй кришталева ваза.)
Ще той деньок у неї..!!!.. Суцільна опа..!!! Ще й йому не в голові,що вона з дороги втомлена,голодна,невиспана..!!! Вйо до роботи з ходу…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дуже вам дякую. Не надто уважний підопічний. Зрештою, він хотів її позбутись, гадаючи, що її вовки заслали в відділок. Не дивно було б, якби почав одразу позбуватись.)
Насичений день у Кім виявився. Вона ще здивує слідчого.
Вікторія Нагаївська, Обов'язково здивує. І не лише його.
Це капець як цікаво. Як часто оновлення?? Дуже захоплююче написано.
Ирина Онощенко, Дякую щиро ❤️
Ха-ха-ха вирішили позбутися Кім? Думаю що їм буде непереливки.
Ирина Онощенко, Вона ще зможе їх здивувати всіх)
1-2 . Я в захваті від книги . Кім така дівчинка з характером, вогонь.
Ирина Онощенко, Дякую. Рада, що подобається ❤️
Анотація заінтригувала, забрала книгу до бібліотеки.
Вікторія Нагаївська, Сподіваюсь, сподобається ❤️
Фу-фу...трохи підлувато! А може і не трохи!
Елена, Він же не емпат. І рішення було за нею)
Ну, накінець то познайомляться!:)
Елена, Доведеться. )))
А коли ж продовження?!(((
Елена, Щиро дякую ❤️
Вітаю з новинкою)
Tanya New, Дякую дуже ❤️
Цікавий та інтригуючий початок!!! Читається легко!!! Дуже люблю детективи!!! Шкода, що так повільно оновлюється!!!((( Натхнення Вам і вдячних читачів!!! До речі, про книгу дізналась в Телеграмі когось із авторів! Реклама творів колег все таки дуже корисна!!!
Елена, Дякую. Щиро рада, що книга вам припала до душі. Це надихає і вселяє віру, що пишу її не дарма ))
Зверніть увагу, з книгою якийсь глюк - вона не відображається в "бібліотеці" читача і постійно кудись зникає....(((
Елена, Дякую дуже. І не подумала б, що таке може статись
Вітаю з новинкою. Нехай ця історія зачепить серце кожного читача, а муза ніколи не залишає автора.
Стейсі Мур, Дуже дякую
Чудова робота)
Юлія Богута, Дякую дуже ❤️
Вітаю. Дуже цікавий початок історії!
Аля, Дякую дуже ❤️
Вітаю з новинкою! Початок цікавий! Приєдналася і чекаю на продовження!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!❤️
Наталія Діжурко, Неймовірно вдячна вам. ❣️
Вітаю з новинкою)
Юлія Богута, Дуже вам дякую ❤️
Вітаю із новинкою! Успіхів!
Марта Снігур, Дякую вам дуже!
Вітаю з новинкою! ✨✍ ✊Бажаю успіхів твору✨️✨️✨️. Підписалася на Вас, буду рада взаємній підписці ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️
Ірина Бібік, Дуже дякую
Найщиріші вітання з новинкою!
Олена Гуйда, Дуже дякую
Вітаю з новинкою ❤️
Yelena, Дякую дуже
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати