253 623
“Мано”
Анотація до книги "Мано"
Вона тікала від свого минулого. Він — ніколи не відпускав своє.
Коли Єсенія опинилася під чужим дахом, вона ще не знала, що найбільша небезпека — не зовнішній світ, а ті, хто вміє бачити її наскрізь.
Мано не ставить питань. Але його мовчання — це дзеркало, в якому неможливо сховатись.
Кожен його погляд, кожна мовчазна присутність — виклик, на який складно не відповісти.
Темна історія про кохання, що сильніше за страх. Історія про дві душі, що повільно, але невпинно, обертаються одна навколо одної — аж поки не стане пізно втекти.
Коли Єсенія опинилася під чужим дахом, вона ще не знала, що найбільша небезпека — не зовнішній світ, а ті, хто вміє бачити її наскрізь.
Мано не ставить питань. Але його мовчання — це дзеркало, в якому неможливо сховатись.
Кожен його погляд, кожна мовчазна присутність — виклик, на який складно не відповісти.
Темна історія про кохання, що сильніше за страх. Історія про дві душі, що повільно, але невпинно, обертаються одна навколо одної — аж поки не стане пізно втекти.
різниця у віцізаборонені почуттядуже відверто
“Зухвалий, небезпечний і непробачно бажаний. Він — її табу. Вона — його спокуса. Dark romance, що залишить рубець у серці.”
“Вона тікає від минулого, він — її найбільша небезпека. Під одним дахом вони пройдуть межу, за якою пристрасть стає темнішою за ніч.”
Зміст книги: 68 глав
126 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт, мої чуттєві читачі ❤
Цю книгу завершено, але історія має своє продовження у книзі "Мано: Хочу (зненавидіти) тебе!"
Оновлення виходитимуть щодня, об 00:00, тож, готуйте чай... чи щось міцніше, і долучайтеся до пристрасті, що народжується на сторінках... обіцяю, буде палко! ❤
Якщо історія припала до смаку, не забувайте підтримувати автора і лишати ваші сердечка та коментарі, а також додавайте у свої бібліотеки ❤
Відверто для вас, Лея Морте ❤
опа,схоже хтось ревнує))))
чекаю на їхню розмову,дуже цікава книга,мені дуже подобається!)
Даніка Рейвен, ❤️❤️❤️
прочитала розділи,дуже емоційно,чекаю на продовження, подобається що Мано сам усвідомлює те що зробив,аналізує свою поведінку,по суті нічого погано вони не зробили,потом,,чари'' від алкоголю на них подіяли)
які вони милі,чесно,я навіть хочу щоб вони поговорили,все обдумали! і навіть закралась думка що Єся вийде заміж за Мано!
дуже класна книга!!!
Даніка Рейвен, Дякую! Неймовірно приємно читати ваш відгук!)
вітаю з новиночкою, зіронько!
мені подобається,буду читати))
від мене підписка,і серденько,ну і бібліотека!)
Даніка Рейвен, Дякую! ❤️❤️❤️
З новиночкою вас)) Від мене вподобайка та підписка✨️❤️
Анжеліка Горан, Дякую! ❤️❤️❤️
????
Юля Кучер, ❤️
Знайшла після допису на ФБ, глянула одним оком, гарно, заінтригували!
Підписалася, додала до бібліотеки ❤
Марія Залевська, Ооо, дякую ❤️❤️❤️❤️
Нехай книга зацікавить широке коло читачів. Успіху!
Кейтрін Шкроб, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новиночкою. ❤️❤️❤️ Бачила вас в ТікТокі. Бажаю успіхів лайк в підтримку книзі
Світлана Романюк, Вельми вдячна! ❤️
Вітаю з новинкою )))
Уляна Саманько, Вельми вдячна ❤️
Вітаю з публікацією! Успіхів, натхнення і багато постійних читачів
Лана Рей, Дякую!
Вітаю з новинкою) Така атмосферна обкладинка!
Єва Райн, Дякую! ❤❤❤
Привіт, мої чуттєві читачі ❤
Цю книгу завершено, але історія має своє продовження у книзі "Мано: Хочу (зненавидіти) тебе!"
Оновлення виходитимуть щодня, об 00:00, тож, готуйте чай... чи щось міцніше, і долучайтеся до пристрасті, що народжується на сторінках... обіцяю, буде палко! ❤
Якщо історія припала до смаку, не забувайте підтримувати автора і лишати ваші сердечка та коментарі, а також додавайте у свої бібліотеки ❤
Відверто для вас, Лея Морте ❤
Вітаю з новинкою ♥️
Лана Міра, Дякую ❤❤❤
Вітаю з прекрасною новинкою;)
Наталія Ковган, Дякую! ❤❤❤
З новиночкою Вас❤️
Іванна Желізна, Дякуюююю ❤❤❤
Вітаю з новинкою!
Ірина Муза, Дякую! ❤❤❤
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів ❤️❤️❤️
Тейлор Грін, Дякую!) ❤❤❤
Вітаю з новинкою ❤️
Наталія Косенко, Вельми вдячна ❤
Вітаю з гарячою новинкою! Нехай запалює серця!
Юне Люмен, ❤❤❤
Вітаю з новинкою♥️
Наталія Ольшевська, Дякую! ❤❤❤
Вітаю з новинкою)
Софія Анрі, Безмежно вдячна за підтримку ❤
Вітаю з новинкою!)
Romul Sheridan, Вельми вдячна ❤
Заборонені почуття найгостріші. Вітаю з палкою новинкою
Єва Родзинка, Згодна на всі 100! Дякую!)
Вітаю з новинкою!
Nata, Дякую!)
Вітаю з новинкою! Вдалого старту!
Софі Волар, Дякую!)
Вітаю з новинкою !
Ксенія Стрілець, Дякую від усього серця :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати