1 751
Анотація до книги "Квіти апельсина"
Мелані Вуд та Джорджа Колінза, маркіза Девіса, поєднує багаторічна щира дружба.
Тож коли Меллі знайомиться з вродливим і шляхетним аристократом Алексом Евансом, саме Джордж допомагає їй завоювати серце іншого чоловіка. Він підказує, як поводитися, навчає флірту, вигадує теми для розмов і навіть... цілує.
А потім, попри власні заручини, закохується в неї сам.
Тепер їм доведеться обирати між обов’язком і почуттями.
Оновлення щодня опівночі
Обкладинку допомогла створити Дар’я Новицька
Тож коли Меллі знайомиться з вродливим і шляхетним аристократом Алексом Евансом, саме Джордж допомагає їй завоювати серце іншого чоловіка. Він підказує, як поводитися, навчає флірту, вигадує теми для розмов і навіть... цілує.
А потім, попри власні заручини, закохується в неї сам.
Тепер їм доведеться обирати між обов’язком і почуттями.
Оновлення щодня опівночі
Обкладинку допомогла створити Дар’я Новицька
любовний трикутникскладні стосункивід дружби до кохання
“Мелані закохалася в Алекса з першого погляду. Щоб завоювати його серце, дівчина звертається по допомогу до найкращого друга – Джорджа. І в процесі навчання розуміє, що кохає саме його. Але Джордж уже заручений з іншою...”
Зміст книги: 23 глави
Останнє оновлення: сьогодні
75 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую! Як же Джордж добре з нає Мел, з якою любов'ю він збирав цей букет... Думаю вона оцінить.)
Valentina, Вони так давно знайомі й так добре дружили, що для маркіза це виявилося просте завдання)
А щодо Мел, то букет викличе у ній дуже суперечливі емоції...
Щиро дякую, що коментуєте книгу!)
Меллі така невимушена і щира)) А от Джордж смутний і самозаглиблений. Як він почуватиметься після більш ґрунтовних уроків, якщо вже зараз тужить? Шкода його(
Хелена Власенко, Поки ситуація складна та болюча лише для маркіза. Але після наступного уроку й Мелані буде про що подумати)
Дякую за відгук!)
Дякую! Мел своєю безпосередністю вибила Джорджу ґрунт з під ніг.))
Ну після такого уроку, їй буде з чим порівнювати відчуття.)
Valentina, Урок справді був цікавий) Але Меллі погана учениця і їй потрібно буде ще одне заняття) А вже після того вона зможе порівняти)
Дякую за коментар)
Вау,який Джордж джентельмен !
Nata Bond, Так, і то істинний джентльмен! І прохання виконав, і правила не порушив. Поки...)
Дякую за коментар)
Мел така хороша чиста дівчина! Я її просто обожнюю)).
Nata Bond, Дякую) Вона дуже щира. І завжди буде щира з маркізом)
Ось і чітке розуміння. Шкода Джорджа, важка в нього ситуація. Що ж він далі робитиме?
Хелена Власенко, Ну це ж Джордж) Він все одно виконуватиме всі бажання Мелані)
Вітаю з новиночкою. Бажаю успіхів книзі і багато вдячних читачів.
Світлана Романюк, Дякую за підтримку та побажання❤️❤️❤️
Нелегкий вибір у Джорджа((. Так сильно кохати..((. І це не юнацька закоханість. Мел для нього як глоток свіжого воздуху! Крім того,він теж заручений((.
Nata Bond, Справді, лише з Мелані Джордж поводиться вільно і завжди щасливий
Тепер доведеться наважитися на щось серйозне, бо ж очевидно, що далі йому бездіяти буде ще складніше
Дякую! Мелані така безпосередня та щира...)
А Джорджа мені аж шкода... от так все усвідомити і розуміти, що втрачаєш... мда...
Valentina, Мелані завжди було просто з маркізом. І так буде й надалі)
А сам Джордж... Що ж... іноді треба поштовх, яби щось зрозуміти. У його випадку поштовх був болісним(
Щиро дякую за коментар!
Ох, Мелані так бракує уваги Джорджа, сумує за ним і палко потребує(( Чому ж вона так злякалася близькості Алекса? Цікаво)
Хелена Власенко, Саме такою має бути дружба)
А щодо Алекса, то досі з нею таке не траплялося)
Дякую за відгук)
Дякую! Ого... навіть не очікувала від Джорджа такої "байдужості"... і вона зачіпає та ранить Мел. Воно й не дивно, скільки років разом і тут невластива для маркіза поведінка...
Що ж її так спантеличело у танці з Алексом, що вона втекла...
Valentina, Поки Джордж тримається у межах пристойності. Але почуття все одно візьмуть гору)
А щодо Мел, ну то її пояснення вже опівночі))
Джордж всіх,хто звик до його щирості, спантеличив.
Nata Bond, Ось в цьому і буде основна трагедія героїв(
Ох, як же Джордж дратується. Така поведінка і реакція приведе, мабуть, до необдуманих помилок((
Хелена Власенко, Маркіз все робитиме вірно. А от Меллі не думає про наслідки. Але в цьому суть історії
Дякую! Мда... здається Джордж перехитрив і переграв себе... Але до ім'я великого актора, йому далеко... з'їдаємий ревнощами геть втратив спокій. Та спантиличив своєю поведінкою близьких....
Valentina, Так, маркізу зараз не просто. А Меллі лише погіршить ситуацію своїми проханнями(
Між Мелані і Алексом зав'язуються цілком собі приємні дружні стосунки. Вони обоє співпереживають простим людям і це зближує))
Хелена Власенко, Все так) От тільки Мел і залишиться на цій стадії, в Алекс вже її перейшов і закохується
Дякую за відгук)
Дякую! Ех, Джордж покинув Мел... і тепер дефіцит спілкування з ним відчутний...
Алекс дуже класний... але їх відносини скоріш приятельські...
Valentina, Алекс справді дуже хороший) Було важко писати книгу, де герой, який заважає основній парі, такий чудовий. Але ви маєте рацію. Хоч він і закоханий у Мелані та вона не його доля. І колись він це зрозуміє) Вони залишаться приятелями)
Дякую за відгук!
Джордж має слабкість до прохань Мелані, це розчулює. Варто їй тільки заїкнутись про допомогу і він спішить потішити її. Навіть в збиток собі(
Хелена Власенко, Він завжди їй догоджав. І так буде й надалі)
Дякую за коментар)
Дякую! Ну так... що ловить маркізу... він заручений, Мел захоплена іншим... Сумно...(
Valentina, Ну, саме її дії стануть каталізатором пристрасті))
Приємна сім'я Евансів. Без зарозумілості і зверхньості ставляться до оточуючих, ким би не були ці люди. Втім я зловила себе на думці, що не відчуваю хімії між Алексом і Мелані, а от з Джорджем, навіть попри поки дружбу, вона – хімія – присутня))
Хелена Власенко, Так, Еванси дуже добрі люди) З усіх моїх сімей вони найкращі)
А щодо хімії, то так, колись Алекс зрозуміє, що у нього з Мелані не було достатньо пристрасті
Дякую за відгук!
Недаремно Мел запросила з собою Евансів)). Все пройшло чудово.
Nata Bond, Навіть засмучений Джордж дає хороші поради)
Дякую! Здається ранок став несподівано цікавим та в приємний компанії.) І вчорашня неловкість Мел вже не здаватисеться такою страшною.)
Valentina, Саме так) Ну або Еванси надто ввічливі, аби згадувати про те, чого Мел соромиться)
Дякую, що підтримуєте мене коментарями!)
Мелані прибігла за порадою і завжди до Джорджа, так мило. А він нарешті починає прозрівати))
Хелена Власенко, Так, з кожним днем маркіз все більше розумітиме ситуацію) А ще трішки - і Мел втямить, що все це означає)
Дякую за коментрі!)
Ну він же не знав,що кохає)). сприймав як любиму сестричку. А Мелані його- як брата,надійного друга.
Nata Bond, Саме так) Кохання було в тіні, доки не з'явився Алекс)
Тепер чекаємо на пробудження Мелані))
Дякую! Здається комусь світить безссонна ніч. І почуття до Мел вже усвідомленні... Тепер почне картати себе Джордж і за заручини, і за те що здався без бою... Ще посивіє від ревнощів.)
Цікаво, коли ж осягне Мел... бо зараз це скоріш дружня прив'язаність... теж через ревнощі.)
Valentina, Джордж ще деякий час пручатиметься. І навіть попри власні почуття, догоджатиме Мел у всьому. А усвідомлення до Мелані прийде поступово) І в порівнянні)
Щодо заручин, то з цим буде дуже багато клопоту
Дякую за коментар!
Джордж заревнував, несила виявилося ділити Мелані з іншим, до тепер вона була тільки його) А Алекс повівся як справжній джентльмен, втім дівчина все одно лине думками до свого найкращого друга))
Хелена Власенко, Алекс справді чудовий. І всю книгу буде таким)
А щодо Джорджа, то ревнощі допомогли йому зрозуміли власні почуття. Тепер чекаємо на просвітлення Мелані)
Дякую за відгук)
Дякую!❤️❤️❤️
Nata Bond, Спасибі за увагу до книги)
Дякую! От так.... та вода здається багато чого оголилила в відносинах між Джорджем та Мел... Але навряд чи вони це усвідомлюють... Можливо більш зрілий Джордж збагне це раніше..
Valentina, Вперше Джордж зрозумів, що втрачає. І це відчуття втрати дуже сильно вдарить його. І так, він першим зрозуміє у чому річ.
А щодо Меллі, то вона довше розбиратиметься в собі)
Дякую за відгук!
О, а ось і Беверлі. Гадаю, Мел здружилась би з нею, якби та не втеклла в Грецію. А стосунки між Меллі і Джорджем мають міцний фундамент і глибину))
Хелена Власенко, Так, гадаю дівчата б могли стати добрими подругами. Але вони так і не познайомляться
І ви маєте рацію. Завдяки такому фундаменту герої добре розумітимуть потреби одне одного)
Мелані хоче,щоб Джордж завжди був поруч)).І він вже не може без неї. Споріднені души,а це може бути початком кохання))
Nata Bond, Гадаю, вони вже кохають одне одного, але поки без пристрасті
Але вже в наступній главі почуття Джорджа зміняться)
Гра в шахи і діалог друзів це щось!)) Не втрималась і ще раз перечитала)).,,Якщо Ліам буде проти,то ти станеш для Меллі старшим братом"))) Як же вони всі люблять Моллі !
Nata Bond, У сюжеті будуть ще шахові партії. Але вже з іншими характерами)
Дякую що оцінили сцену)
Дякую! То Беверлі, наша Беверлі сестра Алекса?) Ооо... ))) Це продовження серії.))) Ну Мел Алекса навряд чи вдасться здивувати.)
Valentina, Спасибі, що читаєте ці романи)
Який хитрий трюк)) Джордж навіть не помічає за собою як постійно проявляє слабкість до прохань Мел, варто їй тільки заїкнутись. Там вже давно почуття в тіні)
Хелена Власенко, Певно так і є) І він ще довго і у всьому поступатиметься дівчині)
Дякую за відгук!)
Кайфую від відносин між Меллі і Джорджі,і братами! Дякую за чудову книгу!☀️
Nata Bond, Мені теж подобаються ці глави) Вони додали легкості книзі)
Щиро дякую за коментар!)
Дякую! Який алеверди.) Мел допомогла з листом, а Джордж з шахами.) Хоча Ноа теж бере участь, підтримує сестру.)
Дивлячись на дефіцит батьківської любові в Вудів, не скажеш що діти від цього страждали, бо всі ці трюки, розмови говорять про щиру любов та участь.)
Valentina, У Вудів було дружнє дитинство, хоча і без батька. Згодом про це буде більше. Відтак вони навчилися захищати одне одного. І Джордж теж став частиною цієї схеми)
Та дуже скоро "благодійні наміри" маркіза похитнуться)
Щиро дякую за коментарі!
Така в них комфортна взаємодія, підтримують одне одного, допомагають, довіряють. Гарно))
Хелена Власенко, Певно, коли все йде від дружби до кохання, то все виходить гармонійно)
Дякую за коментар))
Дякую! От тобі і перші дзвіночки...) Хоча обоє поки свята невинність.)
Valentina, Так) Але першим зрозуміє свої почуття Джордж) Ще кілька глав))
Дякую за відгук!)
Бідолашна Мелані, вкотре зганьбилася. Добре, що Алексу вистачило такту не поглиблювати своє викриття, а зайняти її думки власною розповіддю))
Хелена Власенко, Алекс істинний джентльмен) Він би не засмутив даму)
Дякую за відгук)
Дякую! Навіть не знаю, що сказати... Якесь двояке враження від прогулянки.
Valentina, Усі стосунки Мелані та Алекса будуть такими. Вона намагатиметься справити враження, а він хибно розумітиме її наміри
Дякую за коментар)
З Джорджем все складно. Не вірить в кохання, одружується з розрахунку. Нора геть йому не підходить, йому потрібен вогонь, а не пріснота. Він збагне хибність своїх поглядів і дій, але, підозрюю, запізно(( Довго доведеться виправляти наслідки(
Valentina, Ні) у них долі розходяться)
Але відразу напишу, що Нора одна з моїх улюблених героїнь і буде у чотирьох книгах циклу, що починає цей роман
Дякую! Хммм, який Джордж практичний... зазвичай кохання найбільше б'є тих, хто в нього не вірть.) Ну те що він заручений багато змініює...
Valentina, Так, усвідомлення кохання прийде до нього запізно
А заручини дуже ускладнять життя героям
Щиро дякую за відгук!)
Бідолашна Мел, не могла спокійно поснідати))) Це було весело. Що ж там з липою не так? Цікаво)
Хелена Власенко, Так, Мел дуже соромиться при Алексі)
І за липу ще буде згадка)
Дякую за коментар!
Дякую! Мел здається накрило першіми почуттями.) Всі думки про Алекса.)
Які "ніжні" родинні відносини між братом та сестрою.) Мабуть не один пуд солі їм насипала Мел за шиворот. ))) Але всеодно класні, бо краще так, ніж байдужість...
Valentina, Так) Мелані вперше відчула таку симпатію до когось)
А щодо братів, то у них було насичене дитинство. Без мами та батька, який не займався їхнім вихованням, вони дбали одне про одного. Тому часто кепкують і не ображаються
Дуже дякую за те, що ділитеся враженнями!)
Джордж такий уважний, цікаво, коли він зрозуміє свою помилку))
Хелена Власенко, О, він ще трішки потішиться за успіхи Мел)
А розуміння прийде раптово)
Дякую! От так можна легко будь кого оговорити... і Мел повірила пліткам, хоча вони й не безпідставні...
Уявляю, як Джорджа тішить рахування кроків у танці.)
Valentina, Плітки справді основні на правді. Але Джордж казав мав рацію - Еванси чесні та працьовиті
Джордж ще кілька глав буде радіти усім успіхам подруги. А тоді дратуватиметься)
А ось і перші сумніви(( Але я вірю, що всі слова пліткарок безпідставні і Алекс не такий)
Хелена Власенко, У Алекса справді будуть деякі роздуми про матеріальний стан нареченої (у його книзі). Але тут він щирий і його наміри чесні)) А пліткарки - та що з них взяти)
Дякую! Мел не чекала на такий поворот... Здається її зачепило, що вона є об'єктом полювання, вірніше її посаг, для Алекса...
Valentina, Звісно. Вона вважала, що тут симпатія. І почула іншу версію подій. От і задумалася
Але все швидко вирішиться)
Дякую за коментар))
Мудрий брат. І мабуть теж в когось закоханий,не по статусу..
Селена Рейні, ❤️
В Ліама, мабуть, є якась таємниця, говорив він з прихованим підтекстом. Цікаво яка)))
Хелена Власенко, Ми ще ближче познайомимося з цим героєм пізніше)
Дякую! Ну окрім побажання кращої пов на дівки від Мел, шодо щастя батька та Пенелопи, я до кінця й не зрозуміла чому приходив Ліам. Хіба, що він теж закоханий в жінку не свого кола...
Valentina, Згодом ситуація повернеться так, що Мелані ще не раз пригадає слова брата
Ну і я таким чином "закидаю гачки" для історій, які поки навіть не планую писати. Не знаю, навіщо це мені. Просто так працює моя творчість)
чудовий початок! Ви мені нагадали смак ваших творів. Доки друкується ця, взялась перечитувати "Під тиском обіцянок"
Тетяна Бідна, Дякую)
І дякую, що перечитуєте історію Зака та Енн) Дуже приємно)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати