16 168
“Любовні романи”
Анотація до книги "Кохати двох не гріх"
Марина ідеальна.
Ідеальна донька. Ідеальна наречена. Майбутня дружина віце-президента компанії.
Її життя правильне до останньої деталі.
А ще вона бреше.
Бо є Мара.
Та, що живе вночі. Любить гучну музику, шкіру на тілі й швидкість. Та, яка начхати хотіла на чужі правила, у неї свої.
Марина готова поховати її назавжди.
Одягнути обручку. Стати “як треба”.
Але з’являється він.
Друг її нареченого.
Небезпечний. Нахабний. Той, хто дивиться так, що все всередині тремтить і мліє.
Той, поруч із яким Мара прокидається… і не збирається більше мовчати.
І проблема навіть не в тому, що її тягне до іншого.
Проблема в тому, що свого нареченого вона любить не менше.
І тепер питання не “з ким бути”.
А яку версію себе обрати: зручну чи бунтівну?
Вона ще не знає, що обирати не доведеться...
Ідеальна донька. Ідеальна наречена. Майбутня дружина віце-президента компанії.
Її життя правильне до останньої деталі.
А ще вона бреше.
Бо є Мара.
Та, що живе вночі. Любить гучну музику, шкіру на тілі й швидкість. Та, яка начхати хотіла на чужі правила, у неї свої.
Марина готова поховати її назавжди.
Одягнути обручку. Стати “як треба”.
Але з’являється він.
Друг її нареченого.
Небезпечний. Нахабний. Той, хто дивиться так, що все всередині тремтить і мліє.
Той, поруч із яким Мара прокидається… і не збирається більше мовчати.
І проблема навіть не в тому, що її тягне до іншого.
Проблема в тому, що свого нареченого вона любить не менше.
І тепер питання не “з ким бути”.
А яку версію себе обрати: зручну чи бунтівну?
Вона ще не знає, що обирати не доведеться...
чжчполіаморіячорні первоцвіти
“Марина живе подвійним життям. Вдень - мила Рі-рі, вночі - шалена Мара. Вона готова бути ідеальною, проте поява друга нареченого руйнує всі плани. Але не все так просто... Кожен розділ інтригує і змушує читати ще і ще..”
“Ідеальна Марина проти дикої Мари. Коли в її життя вривається небезпечний і привабливий друг нареченого - починається буря. Любов, пристрасть, складний вибір. Якщо любите емоційні романи з вогником, то Вам сюди!”
Зміст книги: 66 глав
Останнє оновлення: 12 дн. тому
471 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої неперевершені ♥
Бажаю вам приємного читання та яскравих емоцій, а поки що хочу повідомити трішки організаційної інфи:
- графік виходу глав: щодня опівночі
- історія є частиною флешмобу "Чорні первоцвіти"
- автор дуже хвилюється, бо вперше пише відверто і з наміром не створювати в сюжеті драм
- тому дуже прошу підтримати книгу вподобайкою і коментарем
Ваша Олена Ранцева♥
цікавий, емоційний розділ) чекаю на продовження)
Ого це сама пані авторка повернулася з новою главою про Марину і хлопців
Олена Ранцева, та нічого, я все розумію
Емоційний розділ ❤️
І Сергій розумні речі говорить)))
Лія Лісова, Ну іноді ж треба проявляти, що не ред флег насправді)
І що це татусику потрібно, що припхався? Добре що Сергій поруч був і трохи затулив рота йому)
Олена Родан, О, у татуся зараз не кращий період у житті)
гірський троль Сергій ахахахахаха це круто
Олена Ранцева, Опа я це чекатиму ахахаха
Шлях до серця жінки пролягає через круті мотоцикли!
Тетяна Губоній, ахахах, до речі, правдиво)))
Ух, які думки у Маринки)
Відчуваю, скоро буде спекотнішее☺️
Лія Лісова, Я теж це підозрюю)
61. Ну вони хоч піклуються)
Катерина Винокурова, Б-База)
58. Отже Сергій вміє влучно вдарити
Катерина Винокурова, Цього у нього не відняти
56. Цікаве було пробудження і нічні пригоди теж))
Катерина Винокурова, Згодна)))
55. Нарешті повечеряли. І тепер будуть спати у трьох?))
Катерина Винокурова, Можливо)
Які вони турботливі…
Поки все йде надто спокійно. Затишшя перед бурею?)
Лія Лісова, Точно)
Обожнюю Харлеїв ще з часів "Дикої орхідеї" і сексуального Міккі Рурка(хто пам'ятає, той пам'ятає;)) В мене теж фігурує Харлей у книзі "A Little Death"(і романтична поїздка під дощем;))
Night Rain, Це взагалі класика)))
Я поки не можу зрозуміти. Мара - це її альтер-его, щось містично-магічне, типу сутність, яка бере гору над дівчиною і вона не може нічого зробити? Як роздвоєння особистості в "Доктор Джекіл і містер Хайд" чи в фільмі "Спліт"? Чи це просто таємна сторона Рі-рі? Просто те(уподобання в стилі одягу, байки, небезпека), що вона приховує від усіх інших - та погана дівчинка, якою вона хоче бути, але не може, тому що на неї покладено забагато обов'язків і вона має тримати образ ніжної порцелянової ляльки??
Night Rain, Мара це вона без контролю. Без рамок і правил. Ніякої містики, банальна психологія)
Я напевно весілля так і не дочекаюсь
Ulyana Summers, Буде) Сто відсотків буде)))
Такс, а фото Харлея десь маєте? Я би подивилася!
Night Rain, Так, на днях викладу в блог))
Початок шалений! Навіть складно зпрогнозувати, що може відбутися далі!!!
Дуже цікаво, щиро дякую вам! Особливо дякую за порівняння мертвим левом;))
Night Rain, О так, початок такий, що вогонь палає)
Звучить доволі дивно, вбудувати її в свою систему пріоритетів, не вони будуть в першу чергу змінюватися, а її вбудовувати. Чим тут допоможе самостійність?
Marina Marina, Подивимося далі, що вони мають на увазі)
Вітаю з новинкою, успіхів та натхнення у вашій творчості! А також вдячних читачів❤️ Підписалась на вас, надіюся навзаєм)
Іванна Турецька, Зазирну до вас при нагоді)
Опа, а хлопці вперше посварились…
Цікаво вони все продумують… Стратеги)
Лія Лісова, Головне робити впевнений вигляд)
Отакої вже Назар злий. Але Сергій так мило називає його пиріжечком
Ulyana Summers, Та хто б не розізлився?))
Та куди вона від них поїде…
Тетяна Губоній, І то правда)
Йой ну і емоційні качелі. Довели хлопці Марину
Ulyana Summers, В куток пора ставити)
А ці слова можуть Назара дуже образити, можливо навіть несподівано для нього самого
Marina Marina, Побачимо)
Ого не думала що Марина така теплична і безпорадна що не може сама про себе подбати коли хворіє
Ulyana Summers, Коли батьки чи бабусі/дідусі авторитарні, так і трапляється. Такі люди зроблять все, щоб дитина залежала від їхньої турботи. Згадаймо синочок-корзиночок
Ну не обов'язково маска, якщо до тебе звертаються ніжно, з турботою, то і відповісти хочеться так само)
Marina Marina, Все можливо)
Може хлопці Фурію викуплять тихенько. Сергій то повинен розуміти що це не просто два колеса.
Але молодці. Побачили що їй погано і викликали медиків.
Олена Родан, Вони так і планують зробити)
Маринка так і в депресію може впасти(
Це вже не жарти…
Лія Лісова, Вона сильніша, ніж здається)
Фурію шкода
Тетяна Губоній, Так)
Бідна Марина =(
Ulyana Summers, Ненадовго)
Якось сумно разом з Маринкою(
І її «фурії» шкода…
Лія Лісова, Дорослішання не буває легким
Вже й не факт?!
Тетяна Губоній, Я сама була в шоці з цієї його фрази
Оце так заявочки в Сергія
Ulyana Summers, Та взагалі знахабнів)
Прийшла до вас з інстаграму - там таке крутецьке відео до цієї книги - прям вогінь!!!❤️❤️❤️ А ще в купі з описом - дуже і дуже цікаво!!!❤️❤️❤️
Night Rain, Дякую) Давно зробила те відео під настрій, а воно ще й приваблює читачів)
Ти диви, як Сергій заговорив, чомусь це мені нагадує розбірки старшої дружини з молодшою))
Marina Marina, Ахахаха, ну може трішечки)))
Оце так Сергій видав.. ти диви який!
Лія Лісова, Нахабний, згодна)
Ох, як Маринка розкомандувалась)
Як то кажуть, чим далі в ліс, тим цікавіше і цікавіше❤️
Лія Лісова, Не сперечаюся)
ахахахахаха я не можу з п'яної дівки, і з тої стелі
Ulyana Summers, Ну бісить вона її) І мене вже теж))
Ага... п’яна, чарівна, керує всім світом, хлопці біля неї тануть, як ті свічки, а винна у всьому звісно стеля )))
Тетяна Губоній, Я майже почула сарказм, поки не прочитала про стелю)))
чудово Маринко, я теж рожевий ненавижу хе хе. Бо прийшлось їй таку чашку бити об довбаного байкера
Ulyana Summers, Я до рожевого спокійно ставлюся, але не тоді, коли дівчинку намірено одягають лише в рожеве, бо вона ж дівчинка
Ще стільки всього нового доведеться дізнаватися, всім про всіх)) це спільне проживання має бути цікавим)
Marina Marina, Так)
Бідолашка... сама в шоці від своїх п'яних дій. Зате зі стелею розібралась)))
Олена Родан, Оце так) Поки описувала роздратування Маринки від тієї стелі, й сама почала дратуватися хд
байкер‑конячка і похмілля рівня "ніколи більше" - це цікаво, але спільне ліжко - навить цікавіше ))
Тетяна Губоній, Солоденьке поки що залишу на потім) Не все ж одразу)))
Теж ненавиджу ранки, як і Маринка… але ще гірше, то ранок після пʼянки)
Вона в шоці, але думаю це ще не найбільший шок, який її чекає❤️
Лія Лісова, О так, у неї ще все попереду)))
Бідолашна Маринка.. щось день з самого ранку не задався)
А Назар ще той жартівник)))
Лія Лісова, Ага) Воно як іде по солов'ю зранку, то потрібно запасатися амулетом на удачу))
Натиснула все що є. Дуже заманливо. Не хвилюйтесь, Олено. Справді, захопливо, і відвертість тут делікатна. Заходьте і ви до мене, буду вдячна!
Ольга Оленіч, Дуже дякую)) Обов'язково зазирну)))
Назар буде проходити тест на батьківство? ) впорається чи ні з трирічкою?)
Marina Marina, Глянемо, що там буде)
ахахахахаха повний хаос в офісі. ой знайомо на роботі сидіти з похміллям
Ulyana Summers, О так, бути на роботі з похміллям то окремий вид мазохізму) Знаємо, плавали))
А було б цікаво: він забув сказати, що він бі, а вона — що має дитину ))
Тетяна Губоній, Це прямо окремий сюжет)
Цікаво, що буде далі. Сюжет з п'яною Мариною взагалі шедевр. Підписалась, буду читати далі.❤️ Запрошуую і вас до своєї історії
Юлія Куліш, Дуже дякую за увагу) Обов'язково зазирну до вас)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати