Реєстрація
24 ребро для Асмодеуса
17 928

24 ребро для Асмодеуса 18+

Анна Котляревська
Фрагмент · 19 стор.
182
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 185
Анотація до книги "24 ребро для Асмодеуса"
У чудовиськ багато облич. Страшних та ангельських. Моторошних та чесних. Урешті, чудовисько живе в серці кожного. Ми сліпо віримо, що найжахливіші речі кояться під впливом Темряви. От тільки зло — це фон. У той час, як Кохання — таємничий благодійник. Закохавшись, можна побачити туз у колоді, а можна три шестірки… Що отримаю я? Адже колоду роздає найпідступніший з усіх демонів…

Я приведу Асмодеуса в наш світ. Свого коханого демона хтивості. Дам йому тіло. Подарую життя. Віддам себе без залишку. Я готова на все, крім одного… Мій випадковий вибір — це мактуб. Людина, що стане моїм найбільшим гріхом. І поки я намагатимусь врятувати обох… чи встигну я врятувати себе?

Кому я довірюся — відвертій порочності чи чистому гріху? Адже в них — одне обличчя.
Зміст книги: 6 глав
Останнє оновлення: 25 лип. 2020
Від автора ❤
20 лип. 2020
Пролог
20 лип. 2020
Глава 1. Мактуб
20 лип. 2020
Глава 2. Поцілунок Пітьми
21 лип. 2020
Глава 3. Смерть в ім’я…
22 лип. 2020
Глава 4. А якщо ні…
25 лип. 2020

185 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Хейлі Ред
20.04.2021, 16:02:10

Шкода, що еротика повістю поглинула текст. Я чекала захопливої історії, але, на жаль...

avatar
Віка Скаттер
16.01.2021, 08:59:59

Історія змушує серце битися в передчутті...Шкода Вел, адже вона просто хотіла бути щасливою, але все вийшло інакше...Дякую за цю книгу ♥️ Вона вийшла дуже цікавою))

avatar
Наталі Паррел
08.01.2021, 00:43:36

Ох, і закінчення Ви написали. ))) Давно не вдавалося мене нікому розчулити. А тут і історія така не банально-ванільна, та на контрасті пробирає до мурашок.
Дякую Вам, за таке нетипове, але разом з тим відверте кохання в усіх його фарбах))

Наталі Паррел, Дякую! Мені дуже приємно, що моя незвичайна історія прийшлася вам до смаку!) Це правда, кохання у Вел та Асмодеуса було хоч і суперечливим, але дуже барвистим)

avatar
Наталі Паррел
26.12.2020, 16:17:32

Зачепила історія з перших сторінок. Особливо ритуал... Читала вночі, то скажу чесно, заснула не відразу. Ви так детально описали, що моя багата уява погнала мороз по шкірі (шкода хлопця) ))) поки прочитала лише шість глав, але читаю кожної вільної хвилини. Дякую за історію, натхнення Вам)))

Наталі Паррел, Дякую!) Бажаю вам атмосферного та приємного читання)

avatar
Аня Костенко
23.12.2020, 10:17:34

Вааауууу... Це єдине, що зараз приходить на думку. Такого фіналу я не очікувала. Я вперше читала книгу у такому жанрі. Але мені дуже сподобалось. Стільки емоцій, пристрасті, відваги та самопожертви. Залишився дуже приємний післясмак. І я задумалась, що дійсно ми робимо вибір на якій нам стороні бути - темній чи світлій. Але у той же час розумієш, вони поєднані між собою, без темряви не було би світла. Дуже дякую за таку чудову історію. Із нетерпінням чекаю на другу частину

Аня Костенко, Дякую, що звернули увагу на цю історію! Дуже вдячна за добрі слова і приємно, що книга викликала у вас власні роздуми) Фінал писався з тремтячими руками та сльозами на очах... тому ваші відчуття я поділяю)

Аххх... Я тепер часто заходжу на вашу сторінку, щоб глянути чи нема ще другої частини, але ні, пусто... Коли старт?

Ірина Сторонська, Приємно, що чекаєте) Поки важко сказати точну дату, це вже швидше за все буде наступного року...

avatar
Джулія
30.10.2020, 00:00:01

Книга феєрична, завершення неординарне і дуже напружене, емоції зашкалюють. Дуже тяжко приймати такий її вибір, шкода що їй потрібно було його зробити. Дякую за всі пережиті емоції. Чекаю на продовження.

Джулія, Дякую, що читали цю історію! Приємно, що вам сподобалося! І за Вел в самої серце розривається...

avatar
Юлія Іванець
26.10.2020, 11:01:12

Ого, в мене просто немає слів.... Це неочікуваний кінець, як на мене. Після завершення цієї книги потрібно відійти, це правда, але, я з нетерпінням буду чекати на продовження!)))

Юлія Іванець, Дякую, що читали! Дуже приємно знати, що ви чекатимете на продовження!) Тепер запасаймося силами для другої частини, де ми познайомимося з Авейром ближче ;)

avatar
Рина Мир
22.10.2020, 22:54:15

Анічка, ти правду казала, що треба буде відійти від фіналу, бо це просто капець... я в шоці і захваті одночасно!!! Настільки трагічний кінець, що не можу отямитися:( так шкода її, виявляється, що він її весь час обманював, а говорив же «Вір, щоб не сталося...» але це ж демон:( вони завжди такі лукаві;(
Невже друга частина називається «24 ребро для Веларі» – це ж її ребро по факту й вона вкінці його собі не вставила, щоб демон не повернувся у її голову;( Ох, чекаю з нетерпінням;))))
Сонечко, вітаю з завершенням такої надзвичайної та неймовірної історії!!! Я дуже рада, що мала змогу проходити всі етапи історії від початку до кінця!!! І таки я повністю згодна з твоїми словами про Кохання!!! Обіймаююю ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді

Рина Мир, Не зрозуміла) Вона ж його облила бензином та підпалила разом з будинком)

avatar
Наташа Горецька
23.10.2020, 19:03:00

інтригуючий фінал. Книга супер)

Наташа Горецька, Дякую, що читали!

avatar
Кулініч Жанна
23.10.2020, 12:39:47

Плак плак, нема навіть слів.

Кулініч Жанна, Вел дуже цінує твої сльози та підтримку, сонечко!

Шикарна історія, весь час присутня інтрига і просто неможливо передбачити, що ж буде далі... Одне, що було зрозуміло, (правда, не хотілося в то вірити), що демон, він демон... І щастя демона і людини-це різні поняття... В мене питання: кожна відьма мала демона, Асмодеус змусив їх вирвати свої ребра, щоб привести цих демонів на Землю і демони, напевно, були в курсі його планів, але як тоді з демоном Хадії... Він ніяк себе не проявив за час книги, ніби його і не було у неї в голові, але ж він теж мав би рватися на Землю і впливати на свою відьму...

Ірина Сторонська, Дякую, що читали! Мені дуже радісно, що було цікаво та інтригуюче! У Хадії не було демона в голові на момент початку цієї історії. За задумом демон не обов'язково прив'язується до відьми на все життя. В однієї відьми може бути кілька демонів за життя. Це у Вел та Асмодеуса так вийшло, бо вони закохалися (вона ще в першій главі казала, що він її перший і єдиний). Для інших демонів відьми - це наче їхні руки, які виконують накази) Вони залишаються з відьмами швидше на певний період, поки виконують своє завдання на Землі. Це все з першої глави) І це стосується саме поселення Вел, а Хадія ж прийшла до них зі східних пустель, в них там свої магічні приколи, можливо, про них у другій частині розповім ;)

avatar
Анна Багирова
22.10.2020, 23:41:15

Чорт, забула всі слова, які хотіла написати! Жесть....як же Веларі довіряла Асмодеусу! Але ж любов сліпа!!! Божечки, та якби не Авейр....думаю друга книга буде саме про Авейра! Або то я так сильно хочу❗〰️
Люба Анночко, дякую за цю неймовірну історію. З нетерпінням чекаю на другу книгу. Сподіваюся що в живих залишився Авейр ❗)))))))

Анна Багирова, Авейр точно залишився в живих і в другій книзі він обов'язково буде! Думаю, що можливо ми навіть почуємо його думки)) Дякую за постійну підтримку, Аню!

avatar
Юлия Диордийчук
22.10.2020, 23:35:25

Оце так фінал...я навіть уявити не могла, що Асмодеус використав Вел, здавалося він кохає її, демон є демон(( Молодець,що врятувала Авейра він точно не заслуговував смерті. Сподіваюся в другій частині Веларі повернеться ❤️ Дякую за цю неймовірну, складну історію)))

Юлия Диордийчук, Дякую, що читали цю непросту історію! Асмодеус все ж її кохав, але по-своєму...

avatar
Ursula Evangelical
22.10.2020, 23:08:48

каааапеец я в шоке перша книга у вас яку я бачу з таким фінал ну якщо вважати ще про Хелловін(рекомендую почитати;)), то це просто капец!!! я вже хз шо буде в другій книзі...
Дякую за історію))

Полина Савіченко, Дякую, що читали! Ох, чесно кажучи, сама шокована, що наважилась на такий фінал...

avatar
Ірина Кузьменко
22.10.2020, 22:49:40

Доки у мене немає слів...
Епілог здивував, дуже сильно)
На протязі всієї історії ми спостерігали за коханням Вел до Асмодеуса, і, тут дійсно «кохання вбиває»
Боротьба демона й людини в одному тілі: охх, світло і темрява у всіх людей є) і Авейр показав, який він дійсно сильний духом, що зміг протистояти демону!
Дуже багато емоцій викликала книга...
❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко, Дякую, Іриночко! Дуже приємно, що тобі сподобалося! Це кохання було прекрасним, але згубним... на жаль( Впевнена, що Вел ні про що не жалкує, але можливо вона все ж обрала не того...

avatar
Стефанія Лін
22.10.2020, 22:32:04

О мій Дияволе! Та ти знущаєшся з мене, кицю... Який неочікуваний поворот подій, Асмодеус здивував, а я повірила йому, обрала повірити. Он як все виявилося, він йшов до того, що задумав, ну точно демон! Авейр... який сильний герой, здатний на все! Я за нього ❤❤❤Але Веларі, ну капець, оце так епілог.... Аня, ти просто вбиваєш мене. Дякую тобі за таку історію, вона неймовірна, неправильна і цим прекрасна ❤❤❤

Стефанія Лін, Люба, дякую! За те, що читала та підтримувала! Обіймаємо тебе усім дружнім складом - я, Вел, Асмодеус, Авейр, Хаді та Джеккі!!!!

avatar
Рина Мир
19.10.2020, 08:02:55

Які змішані відчуття... Дійсно, Вел щаслива і це добре, але ж Авейр... він то страждає...:( ще й Асмодеус... не думає, що демона вб'є аварія;( Ох, уже й закінчення... не хочу прощатися з героями, мені завжди складно їх відпускати:( Але дилогія - це супер!!! Дякую, люба❤️

Рина Мир, Вони перепочинуть і повернуться)) Такий фінал планується, що усім треба буде подихати після нього та усвідомити, що сталося...

avatar
Анна Багирова
18.10.2020, 19:13:45

Чи не Авейр спровокував аварію? Мабуть йому набридло жити разом з Асмодеусом в одному тілі! Шкода, якщо не викарабкається. Заголовок глави гласить "Передсмертна вечірка". Сумно.)))
Дякую. Чекатиму з нетерпінням наступну главу.))))))

Показати 2 відповіді

Анна Багирова, Можу сказати лише те, що хтось точно помре...

щось все занадто добре, щоб бути правдою.... Мені бракує Айвера, дивно, що він себе не проявляє... Чекаю на продовження))

Ірина Сторонська, Він вже засидівся, це точно))

avatar
Ursula Evangelical
14.10.2020, 19:58:29

опапа означає шо буде після фіналу продовження?

Полина Савіченко, Так, але не одразу)

avatar
Наташа Горецька
14.10.2020, 18:20:27

неочікуваний сюрприз влаштували Джеккі та Хадія)

Наташа Горецька, :D

avatar
Анна Багирова
14.10.2020, 18:05:15

Оооо, буде дилогія? Про кого буде розповідатися в другій книзі?
А вибачення від Веларі вийшло гарячим та ненаситним.))
Здивували Джеккі та Хадія своєю парочкою. А ще б якось Авейра звільнити від Асмодеуса. І все було б в шоколаді.))
Дякую за сьогоднішню продочку та чекаю наступну главу з нетерпінням.))))))

Анна Багирова, Це буде продовження про всіх героїв, що є і в цій книзі (а не про окремих), а в якому саме напрямку рухатиметься друга частина... ми зрозуміємо після сьогоднішнього фіналу ;)

avatar
Ірина Кузьменко
14.10.2020, 17:11:38

Ого... Хадія і Джеккі, мммм, мені дійсно сподобалось ))) яскраві дівчатка!!!!
Також порадувало, що Вел згадала про Авейра, надіюсь, вона дійсно щось придумає))) а ще дуже сильно потішило, що буде дилогія !!!!

Ірина Кузьменко, Я рада, що є бажання читати продовження)) Хадія і Джеккі, як веселка посеред бурі))) У прямому та переносному сенсі ахах

avatar
Рина Мир
12.10.2020, 07:34:12

Ох... це було справді ефектно;) Ну хоч вибачив:)) ахахах;)) Але ж він в не міг по-іншому, бо кохає її;)

Рина Мир, Веларі знала на що давити)))

avatar
Анна Багирова
11.10.2020, 23:45:42

Я думала, що Джеккі сприйме одкровення від Веларі з острахом, а вона, молодчинка, повела себе так, неначе це само собою розуміється.
А вибачення Веларі з дівчатами придумали оригінальне.))
Дякую, зірочко за сьогоднішню продочку. Чекатиму з нетерпінням наступну главу.)))))

Анна Багирова, Думаю, що Джеккі це все простими словами по приколу)) Та й відьом она все ж ще більш казково уявляє)) Але все одно смілива, молодець)

avatar
Наташа Горецька
11.10.2020, 21:20:35

оригінальне вибачення придумала Вел

Наташа Горецька, Старалася))

avatar
Наташа Горецька
08.10.2020, 20:08:27

неочікувана реакція Джеккі на правду Вел)

Наташа Горецька, Є таке))

avatar
Рина Мир
08.10.2020, 18:21:17

Ха-ха:)))) чекаю вибачення Вел;)
Джекі молодець;))

Рина Мир, Вже сьогодні ;)

avatar
Анна Багирова
08.10.2020, 17:56:21

Навіть уявляю, яким буде вибачення Велері. Асмодеусу сподобається.
Здивувала Джеккі...сприйняла новину про те, що Вел відьма, так неначе це її й не ввігнало в стан шоку. Або ж все те, про що їй розповіла Вел ще не дійшло до неї.))
Дякую. Чекатиму наступного продовження з нетерпінням.)))))

Анна Багирова, Ще, звісно, розсудливість накриє її трохи) Але мені завжди хотілося створити таку героїню, яка б сприйняла подібну новину без істерик та паніки)) Бо я сама така, померла б від щастя, якби виявилося, що відьми та демони існують)))))

avatar
Джулія
05.10.2020, 22:44:18

Ого, Вел дуже стала недовірлива, усе перевіряє і хоче контролювати, а Асмодеус дуже злиться. А Джекі потрібно усе розповісти і чим швидше тим краще. Дякую. Чекаю на продовження.

Джулія, Королева в нього не з покірних, як би він не старався))

avatar
Рина Мир
04.10.2020, 23:39:58

Ох, Вел... щось вона останнім часом все тільки ускладнює, чим дратує демона:( Дивно, як же буде загладжувати вину? А Джекі точно повинна все розповісти, хоч та може й не прийняти правду:(

Рина Мир, Вона вже вигадала, як загладжуватиме ;D

avatar
Наташа Горецька
04.10.2020, 19:19:40

думаю варто розповісти правду,адже не відомо наскільки довго Веларі вдастся приховувати свою сутність

Наташа Горецька, Як то кажуть, усе потаємне рано чи пізно стає явним)

avatar
Анна Багирова
04.10.2020, 19:12:07

Розповісти Джеккі чи ні? Складне питання...але я б розповіла.)) А ще мені цікаво чому так змінилася Джеккі? Її поведінка, поцілунок з хлопцем, що проходив повз.)) Як це пояснити?
Дякую Аню, та чекаю наступну главу. Гарного вечора.))))))

Анна Багирова, Кров демона робить людину сильнішою, а сила завжди додає впевненості у собі ;)

avatar
Стефанія Лін
02.10.2020, 20:54:02

Ну ти закрутила, я читала і нервувала, як і завжди ) Асмодеус здивував планами, я не очікувала. Культ Атеїзму це просто щось, неочікувано, цікаво та шалено інтригуюче. супер. А кров... думаю на Вел вона впливає, але не так, як на людей. Вона ж відьма, має бути сильніше за людей. ❤

Показати 2 відповіді
Стефанія Лін
04.10.2020, 16:39:05

Анна Котляревська, Ага, єдиний недолік - його кров у келихі))))

avatar
Ірина Кузьменко
30.09.2020, 18:26:57

Я в шоцііііі....
оце так план Асмодеуса, ще й зараза напоїв всіх своєю кров’ю!!! Все передбачив...
ну що ж, як будуть розвиватися події, ну дуже цікавооооо ))))))

Ірина Кузьменко, Асмодеус просто дуже щедрий :DD

avatar
Анна Багирова
30.09.2020, 15:52:02

Асмодеус часу не втрачає, вже почав втілювати свій задум в життя. Мабуть він все-таки впливає на думки Веларі, бо навіщо б тоді він наповнив стаканчики зіллям з домішками своєї крові для студентів, що зібралися!))
Дякую Анночко за емоційну проду та чекаю на продовження.)))))

Анна Багирова, Буде кепсько, якщо так... Все ж Вел прагне довіряти йому усім серцем, але своїми діями Асмодеус підводить її...

avatar
Наташа Горецька
30.09.2020, 15:49:13

думаю,що впливає і на думки

Наташа Горецька, це Вел точно не порадує((

avatar
Antustres Slime
29.09.2020, 12:50:35

Цікаво... Несподівано... По іншому....
Дякую автору за пережиті емоції під час читання книги.
Чекаю з нетерпінням на продовження.

Antustres Slime, Приємно, що ви зацікавилися цією історією! Оновлення буде завтра)

avatar
Джулія
28.09.2020, 16:42:12

Я думала, що вона погодиться, але мені здається що вона буде старались контролювати його вчинки. Дякую. Чекаю на продовження.

Джулія, Було б добре, якби Вел не розслаблялася повністю)

avatar
Рина Мир
26.09.2020, 21:07:11

Все ж таки погодилася... А що тепер буде... ойойой... Революція на Землі? Апокаліпсис? Атеїзм? дуже цікаво;)

Рина Мир, Там такий "атеїзм", що це одночасно і апокаліпсис і революція))

avatar
Анна Багирова
26.09.2020, 18:46:16

Ооуу, Асмодеус хоче запровадити на землі свою релігію - атеїзм?! Нічого собі.)) Ну а Веларі...та вона й сама не знає якою є, чи темною, чи світлою, але одне знає точно, без Асмодеуса вона не зможе існувати фізично.)) Дякую, люба, за сьогоднішню продочку та чекаю на продовження.))))))

Анна Багирова, Ох, так) Асмодеус готує багато цікавинок для людства)

avatar
Ursula Evangelical
26.09.2020, 17:09:09

нічо не ясно но очень цікаво❤️❤️❤️

Полина Савіченко, ахах)
слоган цієї книги))

avatar
Ірина Кузьменко
26.09.2020, 17:01:51

Іншого і не очікувала від Вел)
Маленька відьмочка кохає свого демона
Чи засуджую я її ?
Так!
Безперечно! Лише Вона у всьому винна... і майбутнє тепер не таке чудове.... із - за супер плану Асмодеуса(((
Але, не дивлячись на все, Вел закохана дівчинка, яка бажала та хотіла щастя, яка хотіла щось більшого ніж жити у ковені, яка хотіла простої волі та свободу дій)
Вона не зло, але і не добро)
У Вел вистачає як і світла так і темряви....
тепер цікаво буде спостерігати за її боротьбою)
✨✨✨✨

Ірина Кузьменко, Думаю, це важко усвідомлювати, що ти мала усе життя сидіти і як то кажуть "нікуди не рипатися" від відьом... Якщо озирнутися назад, то розумієш, що завжди на кону стояло її щастя всупереч щастю інших (можливо, навіть, усього світу). Ситуація м'яко кажучи така собі(((

avatar
Наташа Горецька
26.09.2020, 16:50:02

правильне рішення на рахунок умов

Наташа Горецька, наша відьмочка прорахувала вигоду і для себе)

avatar
Рина Мир
25.09.2020, 20:50:52

Боже... це така неочікувана пропозиція... Вел в шоці!!! Та все ж, думаю, що вона погодиться, бо кохає;) Дякую ♥️

Рина Мир, Так, пропозиція шокує та кружляє голову одночасно)

avatar
Джулія
24.09.2020, 17:10:47

Схоже Астрадемус хоче все і зразу і йому не дуже важлива думка всіх. Дякую. Чекаю на продовження.

Джулія, Точно, не впевнена, що відмова його влаштує...

avatar
Юлія Іванець
24.09.2020, 16:37:05

Ох... Я навіть не знаю що тут думати, після всього, важко здогадатися про наступний крок обох)

Юлія Іванець, Веларі й сама не знає, що далі... з таким то демоном)

avatar
Наташа Горецька
23.09.2020, 19:39:28

можливо і погодиться

Наташа Горецька, :)

avatar
Анна Багирова
23.09.2020, 17:02:57

Ой, щось я зовсім заплуталась. Так, Асмодеус врятував Веларі, але...якби вона померла, то й він би не жив. І, так, він страшенно хоче владарювати, підкоряти, аби його боялися. Ох і влипла Веларі зі своїм коханням до нього. Ще й життя Авейра загубила. Катастрофа!
Дякую, мила Анічко, та чекаю на продовження з нетерпінням.)))))))

Анна Багирова, Точно було б усе легше, якби вона його не кохала) Але серцю не накажеш...

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше