Додано
23.07.19 08:52:24
Павза) при викладенні "Кривавого місяця"
Після критики від друзів, авторів і критиків останнього твору, роздумуючи, я вирішив що мені треба знову пройти шкільний курс української мови. Для цього я вибрав онлайн "Лайфхаки з української мови" на ed-era.com (я розумію що для практично 40-літнього дядьки проходити курс для ЗНО трохи дивно, але...), тому я до завершення не зможу приділяти стільки уваги роману. Проте, я маю надію, що по завершенню якість моїх текстів буде кращою.
Дякую за увагу.
Trinn
26
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх, у світлі останніх мовних змін, мабуть, ніхто вже не впевнений у своїх знаннях...
Tory_Chameleon, Котрі (зміни) я в назві трохи і відобразив )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати