Додано
20.06.19 01:11:03
письменик початкивець
Я написав лише один твір. Мені цікава ваша думка про неї. Чим жосткіщі будуть рецензії тім краще
Юрій Власовець
10
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
3 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо Ви в двох заголовках блогу не змогли написати без помилок, то твір навіть відкривати страшно)))
Анна Пахомова, Мені не потрібні враження, мені потрібні колкості, вони роблять мене сильніше
Так, Ви виклали на російській версії, а в блог український написали, теоретично можна припустити, що хтось піде на сусідній ресурс, але насправді шансів мало. Я так глянула, що він у вас завершенний за сюжетом. Тоді варто змінити статус книги на "Повний текст". Це робиться у тій вкладці, де ви писали анотацію, внизу сторінки.
Щодо самого тексту, то власне мені складно оцінювати п’єси. Не працювала з ними, не маю критеріїв оцінки якості. Відчувається, що тараканів в усіх там повно)) Напевно, в тому і був сенс?
Лія Щеглова, Я так і роблю
Із задоволенням почитаю! Але де він?
Юрій Власовець, Я про те що вітаю в нашому невеликому (як мені здається) колі)))
Виправимо гендерний баланс)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати