А що з дизлайками?..

Виникла в мене нещодавно така думка, що в нас тут не вистачає кнопочки для дизлайку.

От публікуєш ти твір, бачиш, що перегляди по троху з'являються, а реакції (що в коментарях, що зірочками) немає. І сиди собі й гадай, чи то ти так пишеш погано, чи то людям просто лінь бодай пару слів написати/не хочеться зв'язуватися з авторами (як мені колись сказали тут, ніхто не хоче писати негативні коментарі, бо письменники (хороші, чи ни дуже) занадто вже болісно це сприймають, і насправді очікують лише позитивних відгуків).

А якби була кнопочка для дизлайку, то певно до неї дотягнулися б і ліниві, і ті, хто просто не хоче писати негативні коментарі. Звісно, дизлайки навряд тішитимуть, але хоча б точно знатимеш сподобався читачу твір, чи ні.

А ви як думаєте?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алиса Ольгич
11.06.2019, 17:39:27

А хіба й так не зрозуміло? Немає зірочки, немає коментаря, отже НЕСПОДОБАЛОСЯ. Читач пішов далі.

avatar
Уляся Смольська
11.06.2019, 00:42:24

Не вважаю це хорошою ідеєю. Щоб висловити свою думку с приводу твору, достатньо залишити коментар. А так тицятимуть дізлайк і не відомо, з яких причин: не сподобався задум, ідея, викладка, імена героїв, сюжет чи купа граматичних чи фонетичних помилок...

avatar
Софія Чайка
10.06.2019, 23:47:44

Погана ідея. Вже випробувано неодноразово. Окрім негативу нічого не приносить.

Інші блоги
-1 заморожена історія
Я знаю... Я ВСЕ знаю... Бо я і є на вашому місці... Вона - проста дівчина з України, живе своїм самим буденним життям... проте, в її душі, ще з 2022 року грає "Fake Love". 2024. Вона попри все купляє альбом свого кумира. Чекає його
Золоті фантазії
Золоті фантазії «Кажуть, не все те золото, що блищить... Але наш флешмоб — гарячий виняток! ✨» ​Неймовірна Віккі Грант оголошує старт свого першого флешмобу «Золоті фантазії»! У цьому розкішному фентезійному
Новий розділ ⚡жар долоні на попереку...
Привіт, мої любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті «Скандальна угода з босом» В кого мені просити підтримки? В батька? В мами? Чи, може, в того, хто чомусь погодився зі мною одружитися? Данте встав
Рецензія на книгу Наталії Арден."Альтаріон"
У рамках Безстрокового марафону від авторки Тетяни Гищак Рецензія на книгу Наталії Арден, "Альтаріон: Два сонця" Існує стара дилема: що важливіше для твору — сильний початок чи сильний фінал? В ідеалі,
Книга має зацікавити з першого рядка ;)
Принаймі так кажуть. Чи правда це? Можливо ;) Що бачать читачі, коли відкривають мою книгу "Останні правки"? Смак металу в роті - це перше, що відчуваєш, коли припускаєшся помилки. Секундна затримка, зайвий вдих,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше