Переселенці.

Вирішила написати твір в стилі реалізму, навіть не стилі... А заснований на реальних розповідях і спогадах людей. Як важко дается. Фантастику писати набагато простіше, щось вигадав і добре:) Вирішила викласти недописаним, може це мене підштовхне до  більш продуктивної роботи.:) Дуже хочеться отримати коментарі, та зауваження. Читання вряд займе в вас багато часу, тому будь ласка оцініть мій твір " Переселенці".

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Я довго ненаважувалась це зробити
Ця історія жила в мене… не в нотатках і не в чернетках — вона жила «в столі». Там, де лежать тексти, які надто особисті, надто чесні… і трохи страшні для світу. Я писала її ночами. Переписувала. Видаляла.
Мої плани
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
У мене новинка!
Хто не бачив, що у мене вийшла нова історія?! Гаряча та шалена парочка, бос та підлегла! "Поза графіком" У кімнату заходить Левицький Роман Андрійович. В коротких шортах та футболці. Мій найбільший жах. Мій бос! —
Продовження вже на сайті ❤️
Продовження моєї мініісторії Слуга помсти вже чекає на своїх читачів ❤️ Анотація до книги "Слуга помсти" З давніх-давен люди звертаються до потойбічного, коли звичні шляхи заводять у глухий кут. Саме тому
Слуга помсти. Нова книга від авторки.
Вітаю, друзі та читачі. ❤️ В мене приплив натхнення стався. Тому я почала публікувати мою нову роботу: ⚠️Слуга помсти.⚠️ Планується
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше