Додано
22.04.19 08:23:10
Переселенці.
Вирішила написати твір в стилі реалізму, навіть не стилі... А заснований на реальних розповідях і спогадах людей. Як важко дается. Фантастику писати набагато простіше, щось вигадав і добре:) Вирішила викласти недописаним, може це мене підштовхне до більш продуктивної роботи.:) Дуже хочеться отримати коментарі, та зауваження. Читання вряд займе в вас багато часу, тому будь ласка оцініть мій твір " Переселенці".
Мавка
9
відслідковують
Інші блоги
Ця історія жила в мене… не в нотатках і не в чернетках —
вона жила «в столі».
Там, де лежать тексти, які надто особисті, надто чесні… і трохи страшні для світу. Я писала її ночами.
Переписувала. Видаляла.
Вітаю, мої неперевершені ♥ Я до вас із серйозними справами, які стосуються графіку виходу глав моїх книг. Мене звільнили, також я нарешті підняла залізо й феритин і можу приділити увагу іншим своїм мріям, окрім письменництва.
Хто не бачив, що у мене вийшла нова історія?! Гаряча та шалена парочка, бос та підлегла! "Поза графіком" У кімнату заходить Левицький Роман Андрійович. В коротких шортах та футболці. Мій найбільший жах. Мій бос! —
Продовження моєї мініісторії Слуга помсти вже чекає на своїх читачів ❤️ Анотація до книги "Слуга помсти" З давніх-давен люди звертаються до потойбічного, коли звичні шляхи заводять у глухий кут. Саме тому
Вітаю, друзі та читачі. ❤️ В мене приплив натхнення стався. Тому я почала публікувати мою нову роботу: ⚠️Слуга помсти.⚠️ Планується
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати