Додано
23.02.19 21:50:18
Опубліковано 7 та 8 частини трилеру "Зникнення"
Друзі, трилер "Зникнення" рухається до фіналу. Сьогодні опуліковано 7 та 8 частини розповіді, тому у кого випав вільний суботній вечір, може отримати чергову порцію нуарного антуражу. Тим паче, що у згаданих уривках події набирають все більше обертів, а справа наближається до кульмінації.
Не буду робити інтригу - "Зникнення" закінчиться на 10 частині, тому на розв'язку довго чекати не доведеться.
Якщо є здогадки по сюжету чи зауваження, пишіть у коментарях. Ваш фідбек важливий для подальшої роботи.
Михайло Чорнопиский
10
відслідковують
Інші блоги
По спостереженням - багато хто любить. З одного боку, хочеться розуміти, що береш читати. Іноді хочеться якогось певного тропу, певного жанру. Але, з іншого боку, а як же ефект несподіванки? Це ж як вам на перших сторінках
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
— Якщо ти думаєш, малятко, що в мене є час панькатися з тобою, то ти дуже, блять, помиляєшся, – мій голос став крижаним. Ребекка завмерла. На секунду в її зіницях промайнув справжній страх, але замість того, щоб
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ от думаю що то свідок, дуже просто було б якби вчитель) Хоча дівчина могла й сама втекти, щось поміж вчителем та жертвою сталося - чомусь він спалював портрети. (любитель "свіжих" дівчат, ні щоб піти на сейшени дрінкендроу та малювати як усі нормальні художники))
Trinn , Навіщо вірити, якщо можна дочекатися останню частину та пересвідчитися.
9 частина вже на сайті.
Ну, нарешті) Чекала на продовження. Побігла читати ;)
Но проблема, аміго ;)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати