Додано
14.02.19 15:10:36
Ріверія. Подаруй мені свободу. Вже скоро...)))
Вітаю, друзі!
Нарешті зроблено обкладинку до наступної чатсини Ріверійської хроніки. "Подаруй мені свободу вже скоро буде викладатися. Планую початок на 18 лютого. Сподіваюся, нова частина зайде так само гарно.
на сторінці у фейсбук я розписувала митарства з нею, кому цікаво, прошу сюди.
Тут ще можу поки що додати, що можливо, це не остаточний варіант. Адже добра Стефанія взялася додати туди полонянку, чого у мене не вийшло))) Тож попереду у нас буде мучитильний вибір))))
Всім добра...
І так, тут мусить бути зображення, якщо що. Сподіваюся, його всім видно))

Лія Щеглова
681
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
- Куди ти зібралась так пізно? Я аж підскакую від несподіванки. На порозі, спертий на поруччя стоїть Мирослав з сигаретою в руці. Він нахабно ковзає поглядом по моєму тілу і посміхається. Мені стає холодно, та не від вечірнього
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПам'ятаю, в анонсі було зазначено, що події наступних частин не пов'язані з першими двома. Чекаю. Здається, головний герой тепер - чоловік?
Svetlana Zelenina, так, Світлано! Події у наступній книзі кілька років від фіналу. Дикун на зображенні - новий вакхая!
Рада, що цікавитесь!
Пам'ятаю, в анонсі було зазначено, що події наступних частин не пов'язані з першими двома. Чекаю. Здається, головний герой тепер - чоловік?
Пам'ятаю, в анонсі було зазначено, що події наступних частин не пов'язані з першими двома. Чекаю. Здається, головний герой тепер - чоловік?
Пам'ятаю, в анонсі було зазначено, що події наступних частин не пов'язані з першими двома. Чекаю. Здається, головний герой тепер - чоловік?
Ну, починається напружене очікування на нову частину! Обкладинка класна, але головне-всередині!
Maria Drogomyretska, звісно! Дуже сподіваюся, що не розчаруємо!))
Ого!! Який мужчина!!!
Olena Kogut, так, красень. Дикий - вакхая.
Чекаю з не терпінням напродовження!
Olya Basiuk, дуже приємно це чути! Сподіваюся, ми Вас не розчаруємо!))))
Чекаю з не терпінням напродовження!
Чекаю з не терпінням напродовження!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати