Додано
03.01.19 13:13:12
Файні оповідки про незвичні знайомства
Так вже якось сталось, що свою долю я зустріла в незвичний спосіб. І будучи натурою не тільки цинічною, а ще і романтичною, в кожні свята фантазую, а як би було б, якщо б одна дівчина...одна дівчина ЩО? Потрапила під колеса БМВ а там красень водій і порядна людина? Одна дівчина їхалаб у потязі з заробітків, а поруч примостився б багатій з розбитим серцем? Одна дівчина працювалаб фельдшером і рятувала б безпритульних собак, допоки не знайшла потребуючу порятунку людину? Чи може щось інше.
Ці оповідки має обєднувати натяк на світле почуття, ніякого бруду, жорстакості чи насилля. Тільки хепі-енди. Щоб можна було читаи і вірити в чудо.
Анна Пахомова
4462
відслідковують
Інші блоги
Ось і все. Історія Поліни та Влади «Спекотний червень. Тільки ти» повністю викладена на сайті. Дякую всім, хто її вже прочитав, і тим, хто лише збирається. Окреме спасибі хочу сказати організаторці неймовірного
Літо надихнуло мене на нову історію, де буде море, сонце, а також пристрасть та бурхливі емоції. Любовний трикутник з братами-близнюками замовляли? Тоді запрошую до новинки "Як дві краплі"! На вас чекає: ☀️літній
Сьогодні, 18 червня, діє знижка на дві книги з дилогії «Небезпечна ненависть» та «Небезпечна пристрасть». У тексті є: від ненависті до кохання, бос та підлегла, дуже відверто, гумор Анотація до книги "Небезпечна
За що люблю міське фентезі - за можливість поміщати фантастичних героїв в цілком собі життєві ситуації. Наприклад, як вам ангел і демон в кафе? (в тексті це не зовсім кафе, але текст 18+, а блог ні) А це ангел і відьма відпочивають
Зроблю маленький спойлер, адже пишу книгу наперед і вже скоро закінчу, тому хочу дізнатись Ви б хотіли після книги Вікі та Кассіана прочитати історію Аріани чи все ж Марка?... Бо їх історії мають відбуватись типу паралельно
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОдна дівчина вже давно не дівчина, валялася в глибокому депресняку, і раптом з нього вийшла))
цікава ідея, я свою долю зустріла у потязі, коли читала "Анну Кареніну", от тобі і вплив літератури!
Анна Пахомова, Звісно, я ж кажу, гарна ідея для книги!
А свою історію напишете, можна і завуальовано!?!?
Дуже файні оповідки!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати