Літнет : читати чи писати ?

Літнет для мене став відкриттям не лише як для автора, але й як для книгомана. Я надзвичайно приємно вражена кількістю гідного чтива в талановитих, молодих ( не по віку, а по стану душі та творчості ) авторів. 

Останні декілька днів тільки те й роблю, що читаю-читаю-читаю в коментую. Якраз підфартило захворіти з такої нагоди)))

Не все мені дається легко, але маю правило - якщо робота не зачепила з перших слів, то я себе не силую і лишаю її ( або на потім, або на ніколи ). Проте, вирішила, що буде чесно писати коментарі і відгуки в будь-якому разі. Таким чином, даючи автору розуміння того, що кожен твір, призначений для своєї аудиторії. 

За декілька днів перелопатила багатенько публікацій і в цілому лишилась задоволеною. Навідміну від інших подібних порталів (Wattpad, Surgebook), де переважна кількість користувачів піділітки і діти, і надзвичайно важко знайти автора який пише не про свої походи в школу і на танц-вечір, а про якісь більш суттєві речі. Я ні в якому разі не проти того, щоб діти і підлітки творили. Сама така була і писала-писала-писала, а тепер - маю який не який досвід і навички. Проте саме на Litnet я знайшла масу дорослих авторів, і по-справжньому смачних творів. 

Ще я взяла собі за звичку кожного дня заглядати в "Новинки". 1. Там є багато цікавого. 2. Мені, особисто, на початках трохи бракувало уваги до моїх творів, і трішки опускались руки. Як і будь якому автору, мені хотілось визнання чи, бодай, уваги. І оскільки я не терплю клянчити ( так-так, зустрічала і таких ), а реклама в соц.мережах була дещо повільною, то я засмучувалась і припускалась думки, що моя книга не така вже й цікава. І пишу я "ні о чом". Поки аж сторінка трохи розкрутилась і з'явились хороші відгуки. Тому я і прийняла рішення - трохи " поволонтерити ", вселити в авторів-початківців і в нові твори " старожилів" надію в портал, тим самим показавши, що тут постійно є рух. 3. Втім, ( буду відвертою до кінця ) правило взаємної допомоги не відміняв ніхто. І коментування та цикання на зірочки, також. Хіхі.

А що ви думаєте про цей портал ? Як, зазвичай, його використовуєте ? Суто для публікації власної творчості, чи для пошуку цікавих книг ? Якими принципами керуєтесь ? Кого любите читати ?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксенія Стрілець
09.05.2025, 19:00:27

Коментар видалено

Увага ?Нова книга " Тисячу секторів" епічне фентезі про підлітка ,містику,і взагалі містичний світ де не пахне раєм яким ми його представляємо це виживання серед містичного світу і давніх часів

avatar
Алекс
20.05.2018, 15:03:11

А я хочу познайомитись та поспiлкуватись з українськими письменниками не першого щабля. Та ще й мову свою покращити ниц не завадило б. Приємне з корисним сполучаю))

Показати 4 відповіді
Лавра Ольгів
20.05.2018, 19:43:05

Алекс, Ну то ясно, але ж на місці було б зручніше )

avatar
Мія Грано
20.05.2018, 14:51:48

Іноді хочеться щось писати, іноді - просто почитати. Тому я на Літнеті. Класно, що тут все посортовано по жанрах.

Україномовний портал молодий, ще досить сируватий. Але щодня до нього завітають тисячі читачів, які роблять для себе нові відкриття.
Вражає мене те, що портал надає можливість ознайомитись з різними ідеями, набратися досвіду у інших авторів. Це непоганий поштовх для української літератури.

Особисто я користуюсь порталом і для публікації, і для пошуку цікавих книжок, але, нажаль, зустрічаються поки що лише маленькі оповідання, вкрай рідко щось об'ємне, затягуюче.
Мені подобалось читати фантастичні оповідання Романа Мтт, його збірки коротких мініатюр та оповідань про майбутнє .

Інші блоги
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше