Додано
01.03.18 10:52:47
Різати, чи не різати - ось у чому питання.
Дежа-вю.
Знов вирішив взяти участь у конкурсі "Зоряна фортеця". І знов написав оповідання на 40 тис. Ну звідки це мені в голову лізе? Мабуть знов з іншим конкурсом переплутав. Чи то так магічно діє число 40.
Тепер думаю, що робити. Чи то різати (а це - чверть!!!) Чи то доповнити, як радить дружина, і викласти на Літнет. Ні. Не моє це - оці всі "малі форми". Нема де розгорнутися
White Klay
83
відслідковують
Інші блоги
Знаю, що одночасно писати це вельми не професійно. Це збільшує ризик сюжетних дір, пропустити важливі моменти, і купа всілякого "не професійно". Ну так от, дотримуєтесь - одна історія - до кінця, чи грішите, і пишете
«- Пацани, ось дивлюся я на вас і так шкода стає… ви ж тепер якісь… чи не повноцінні. Вас ваші баби скрутили та на короткі повідці посадили.
- Та гаразд, Юрку! І твій час прийде!
- Не дочекаєтеся! Маючи ваш приклад перед
Вітаю! Питання до читачів, які вже прочитали більшість з моїх книг. Потрібна ваша допомога! Зараз у мене на сторінці є 3 незавершені цикли, і я прошу, щоб ви написали, продовження якого чекаєте найбільше. Обіцяю
Вітаю! Маю для Вас таку знижку сьогодні!) Одержимість Юсупова - Ти завжди будеш тільки моєю дівчинкою, - залізна хватка його рук на талії. Хрипкий голос, від якого я раніше божеволіла.
- Ти сам подарував мені свободу, -
Ось ми впевненими кроками наблизилися до фіналу, вже завтра 15 грудня о півночі я опублікую 4 останні глави другої частини свого роману. Мені завжди дуже складно прощатися зі своїми героями до яких я вже дуже звикла, але
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтина мою думку, це залежить від вашого тексту. перечитайте, можливо, там є місця, які можна вилучити з обсягу без шкоди для сюжету? тоді можна й порізати. але, коли ви все написали економно і кожне речення має велике значення для ідеї, то, звісно, не паплюжте. тоді, краще, доповніть.
"краткость - сестра таланта". іноді це діє, іноді ні.треба думати, в якому форматі ідея втілюється краще. розширювати об'єм тексту задля того, щоб його довжина підходила для ресурсу теж погано, читач помітить, якщо він буде затягнутий.
і якщо вам цікава власне моя думка, я за лаконічність. мені здається. що чим менш автор використав слів для втілення ідеї, тим майстернішим він є, особливо, коли він від початку має умову використати як умога менше слів. а якщо йому "не вистачає місця", то... ну, знаєте, поганому танцору щось заважає.
але, звісно, вам як автору, видніше
paniOtojbo, наскільки памнятаю, у пана Толкієна є текст, який схожий на конспект. І ви знаєте, мені зайшов, шо зветься, на ура. Такий пред-постмодерн з купою алюзій на міфологію, в т.ч. свою. Я про Сільмарільйон. Але де Толкієн і де ми, смертні.
Таке трапляється дуже часто) Я ось теж відношуся до тих людей які беруться писати оповідання, а виходить цілий роман, бо тут можна зробити гарний поворот, а тут ще кращий і пішло поїхало. Тут вже або вчитися зупинятися, або змиритися та писати як відчуваєте.
Щодо різати, чи не різати. Вже мабуть повторяюсь, та перш ніж щось робити зробіть паузу. І якщо після неї вам здасться, що в творі немає нічого зайвого, то не треба примусово його редагувати та видаляти частини, бо то вже буде зовсім не те, що ви хотіли сказати.
Можна спробувати сили в іншому конкурсі. Може саме для нього ваш твір і писався)
Лiра Воропаева, Дякую!
проємно, що все так чудово вирішилось)
Для конкурсу ще щось придумаєте. якщо буде натхнення, бажання і час:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати