Додано
01.03.18 10:52:47
Різати, чи не різати - ось у чому питання.
Дежа-вю.
Знов вирішив взяти участь у конкурсі "Зоряна фортеця". І знов написав оповідання на 40 тис. Ну звідки це мені в голову лізе? Мабуть знов з іншим конкурсом переплутав. Чи то так магічно діє число 40.
Тепер думаю, що робити. Чи то різати (а це - чверть!!!) Чи то доповнити, як радить дружина, і викласти на Літнет. Ні. Не моє це - оці всі "малі форми". Нема де розгорнутися
White Klay
83
відслідковують
Інші блоги
Друзі! На Букнет стартувала благодійна акція на підтримку Збройних сил України. На всі кошти від покупки зазначених нижче книг до 28 лютого включно будуть придбані дрони для 125 бригади ТРО ЗСУ. ДО ПЕРЕЛІКУ КНИГ Акція
Привітики! Ліна Діксон запропонувала цікавий челендж, де варто розповісти "про походження імені свого персонажа, його значення та можливий характер, який мають носії даного імені". Чом би й ні?) Імена
Подарунок від ворога – наче ящик Пандори, але Катя відкрила його, тому що ніколи не зупиняється на півдорозі. Звичайний кіборг? Хм… А чи кіборг?.. Втім, «Каселоні» не звикати до важких завдань. Це нагадування
Привіт, найрідніші)
Доля звела мене з неперевершеною Анастасією Чаленко, яка веде свій власний YouTube-канал "Пташка. Аудіокниги українською". Вона згодилася озвучити моє оповідання "Шукаю наречену. Дракон. Мільярдер!"
Тому
Доброго часу доби, читачі та автори. Сьогодні я завітала до вас, щоб привітати із наступаючим Днем соборності України, який святкуватиметься завтра, а саме 22 січня. Гадаю, багато хто чув про це свято, проте
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтина мою думку, це залежить від вашого тексту. перечитайте, можливо, там є місця, які можна вилучити з обсягу без шкоди для сюжету? тоді можна й порізати. але, коли ви все написали економно і кожне речення має велике значення для ідеї, то, звісно, не паплюжте. тоді, краще, доповніть.
"краткость - сестра таланта". іноді це діє, іноді ні.треба думати, в якому форматі ідея втілюється краще. розширювати об'єм тексту задля того, щоб його довжина підходила для ресурсу теж погано, читач помітить, якщо він буде затягнутий.
і якщо вам цікава власне моя думка, я за лаконічність. мені здається. що чим менш автор використав слів для втілення ідеї, тим майстернішим він є, особливо, коли він від початку має умову використати як умога менше слів. а якщо йому "не вистачає місця", то... ну, знаєте, поганому танцору щось заважає.
але, звісно, вам як автору, видніше
paniOtojbo, наскільки памнятаю, у пана Толкієна є текст, який схожий на конспект. І ви знаєте, мені зайшов, шо зветься, на ура. Такий пред-постмодерн з купою алюзій на міфологію, в т.ч. свою. Я про Сільмарільйон. Але де Толкієн і де ми, смертні.
Таке трапляється дуже часто) Я ось теж відношуся до тих людей які беруться писати оповідання, а виходить цілий роман, бо тут можна зробити гарний поворот, а тут ще кращий і пішло поїхало. Тут вже або вчитися зупинятися, або змиритися та писати як відчуваєте.
Щодо різати, чи не різати. Вже мабуть повторяюсь, та перш ніж щось робити зробіть паузу. І якщо після неї вам здасться, що в творі немає нічого зайвого, то не треба примусово його редагувати та видаляти частини, бо то вже буде зовсім не те, що ви хотіли сказати.
Можна спробувати сили в іншому конкурсі. Може саме для нього ваш твір і писався)
Лiра Воропаева, Дякую!
проємно, що все так чудово вирішилось)
Для конкурсу ще щось придумаєте. якщо буде натхнення, бажання і час:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати