Про кохання. Здивований, він сидів за столиком
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про що книга. Напевно жіночий роман.
Підійшов провідник і попросив показати квитки. Роман витягнув із кишені сумки свій квиток. Сусідка тим часом теж простягнула свій разом зі студентським. Провідник перевірив їх, сховав до своєї папки і рушив далі.
— Дозволь подивитися? — несподівано для себе звернувся Роман, вказуючи на студентський.
— Добре, — з подивом відповіла дівчина.
— Київський міський педагогічний інститут імені Б. Д. Грінченка. Соломія — гарне ім’я. Ти вже на третьому курсі? Я думав, що ти школярка.
Дівчина м’яко забрала квиток, поклала в рюкзак та поринула в книгу.
Він оглядав її, не розуміючи, чому зовнішність сусідки, з якою він більше ніколи не зустрінеться, його засмучує, чому він хотів би, щоб вона була бодай трохи привабливішою. Дівчина читала, не помічаючи, що відбувається з молодим чоловіком навпроти. "Соломія, Соломія... Це твоє кохання, твоя дружина". — "Звісно, ні. З якого дива вона стала б моєю?" — "А навіщо інститут та ім’я запам’ятав?"— наполягав на своєму голос в голові. — "Просто так", — намагався вгамувати внутрішній діалог Роман.
Запрошую на мою сторінку)
Якщо ціккаво, то продовження тут
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати