Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт!
Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і
Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше через себе, бо постійно бракувало ідеальності в текстах та поезіях (на мій субʼєктивний погляд). Особливо, коли перечитуєш написане на наступний день. Це зараз я така мудра - навчилася допрацьовувати написане, доводити до ідеальності, а раніше я йшла найпростішим шляхом, згубним для творчості.
Можете мене привітати з новим початком - новою сторінкою в житті, де творчість - це частина мене, яку я все ще вчуся не знищувати. Вчуся чути себе. Вчуся бути максимально щирою. Вчуся приймати задатки як дар, і найголовніше - вчуся бути відповідальною за кожне написане слово, отримуючи задоволення від процесу створення чогось нового.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з початком творчого шляху на Букнет! ❤️❤️❤️
Як і Ви, теж часто незадоволена своїми текстами. Перший розділ "Леді Вартової" переписувала понад 50 разів і досі вважаю, що він далекий від ідеалу)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати