Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше».
А потім раптом життя ставить перед вибором, до якого неможливо підготуватися. І що б ти не обрала, — правильного варіанту не існує.
Саме тому я так люблю психологічні романи, бо це — цікава можливість прожити чужу історію й поставити собі незручне запитання: «А як би вчинила я?»
Вже завтра ви познайомитеся з героями моєї нової книги, і мені дуже цікаво, на чиєму боці будете після перших глав.
А поки хочу поставити вам інше запитання.
Що для вас найважливіше в хорошому психологічному романі?
Неочікувані сюжетні повороти?
Емоції, які не відпускають?
Чи герої, яких неможливо однозначно засудити або виправдати?
Дуже цікаво почитати ваші відповіді саме перед новою книгою. Мені здається, у кожного читача є свій секрет ідеальної книги. Діліться своїми.
P.S. Початок нової історії завтра о 20:00. Не забудьте підписатися, щоб не пропустити старт!
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНайцікавіше емоції і сюжет)
І герої, і сюжет, і емоції. А головне, коли прочитана книга не відпускає і ще повертаєшся до неї подумки. Нова книга не про маму Влада?
Третє !) На 1 місці
Потім емоції
Іра Сітковська, Дякую! Тоді тобі точно сподобається нова історія!
неоднозначні герої
Агнія Бурне, Дякую за відповідь! Дуже цікаво!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати