Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю!
Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру).
І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати в будь-чому, окрім ігор.
Візьму трохи часу, щоб приділити цьому питанню більше уваги, бо воно, як на мене, цікаве.
От всі ж знають, що світ розважальної індустрії може запропонувати багато чого: література, ігри, музика, історії, танці, інтерактивні заходи і ще багато чого.
І от тут стає найбільше питання, на яке я зовсім не можу, нажаль, відповісти.
Я розумію, чим лякає жанр хоррор в іграх. Найпростіше - скример (величезна голосна хрінь, що вилазить, як правило, на весь екран і лякає вас ефектом несподіванки. Це, я гадаю, розуміють усі). Або ж, як це було у найліпшому (на мою суб'єктивну думку) хоррорі - Alien Isolation (для тих, хто не знає, це Чужий (великий чорний інопланетний худорлявий чорт)) - напруженням. Бо там невідомо, звідки те "диво" випаде на голову, невідомо, чи є він за найближчим кутом, чи він десь далеко лазить. А при цьому прогрес втрачати не хочется. І так працює, як на мене, "правильний" хоррор.
Я розумію, чим лякає хоррор в інтерактивних заходах. Власне, тим самим - напругою та несподіванкою.
Але...
Чим лякає хоррор в аудіо-історіях?
(Звичайно, якщо не брати до уваги поціновувачів додати скример в аудіо-книгу чи аудіо-розповідь. Таким я тільки можу побажати неадекватну папугу з шизофренією, що буде випадково і без жодних причин волати на всю горлянку посеред ночі біля подушки таких поціновувачів)
Ну типу... В чому напруга в такому?
А також - в чому напруга хоррор книги? Де навіть за бажанням неможливо створити скример чи щось подібне.
Я читав і слухав деякі хоррори, але... Вони мене не лякали... Більш того, я себе змушував читати подібне здебільшого. Адже у, так би мовити, "звичайній" книжці - ти співчуваєш героям, бо вони там проходять через випробування, через моральне чи фізичне подолання -розвиваються, якщо одним словом. А хоррор, як правило, подібним не може похизуватися...
Ну ок, дом с привидами \ монстр \ аномалії \ зомбі чи ще щось. Людина "до" і людина "після" зустрічі з такими жахами, у книгах мало чим відрізняється, бо ну... А як можна подолати себе у випадку умовного привида? В реальному житті - це білет в жовтий будинок, консультації з лікарями, божевілля, параноя і усі інші неприємні речі. Якщо писати книжкову історію про подібне - читачів, я гадаю, буде не так вже й багато... От і виходить, для мене, що жанр хоррорів (знову ж таки для мене особисто) - це неповноцінний жанр, адже він не має в собі тієї основи, яку містять книги - навчанню, ідеї.
І так і виходить, що для мене, жанр хоррорів - виключно розважальний....
А тому, я повертаюся до того, з чого взагалі починав цей блог...
Я приховав 2 книги на своїй сторінці: "Щось у Тунелі" та "Жахіття Західного Фронту".
Перше - потім перероблю у гарний трилер, де буде динаміка і повноцінна розвага. Та книга, яка є зараз - дуже повільна, бо... Це моя перша книга, і я тоді погано розумів, як це усе працює.
Друге - стане гарним містичним\псевдо-науковим детективом у дусі Першої Світової. Це, як на мене, краще, бо наявна книга - навпаки, дуже швидка й прямолінійна. Усе там подається швидко, а тому сам факт хоррор елементу - втрачається.
Усе, на цьому, дякую, що приділили час... Читайте Хуртовину: Частину Другу - там завтра (28.06) - вийде новий розділ. У ньому Яшма з Айвіном, нарешті, вирішать проблему з житлом хлопця. А також з'являться деякі... пікантні подробиці щодо минулого хлопця.
Невеличкий спойлер від мене, як від автора: ще ніколи я не відчував таку огиду, прописуючи продавчиню Світлану, що з'явиться у 13-14 розділах. (А я писав третю книгу Леді замку Саммерфелл! Повірте, після нічного лісу з Ріам, Селлою, Найро та Кіреною - я багато чого можу прописати!!)
Дякую усім!
Підписуйтеся на мої соцмережі - мені буде дуже приємно)



2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Агнія Бурне, ❤️❤️❤️
Я люблю Стівена Кінга, але його книги мене ніколи не лякали. Вони, скоріше, тримають у постійній напрузі. Деякі моменти були неприємними — і все. Те саме можу сказати й про фільми.
Олена Мисак, Ну от, тоді Ви мене чудово розумієте))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати